„Aš turiu tris sūnus ir šešias dukteris“- išdidžiai sako mama, 13 kartų buvusi nėštumo būsenoje, 35 metų Satu Nordling Gonzalez,  kilusi iš Suomijos, tačiau dabar gyvena Švedijoje.

 

Vyro parama neįkainojama

Satu Nordling yra devynių vaikų mama ir veda populiarų motinystės tinklaraštį. Jos vyras Andreas yra urugvajietis. Kartu jie augina devynis vaikus, kuriems nuo keturių mėnesių iki 12 metų.

„Pažvelgus į praėjusius 13 metų, supratau, kad didžiąją šio laiko dalį praleidau nėštumo būsenoje. Aš myliu savo šeimą iš visos širdies. Mano vaikai man yra viskas. Net būdama maža, įsivaizdavau didelę šeimą “, – sako daugiavaikė mama.

Stebėtina, bet dar gerokai prieš pirmąjį nėštumą Satu sužinojo, kad turi problemų, susijusių su moteriškomis ligomis ir vargu, ar galėtų tapti mama.

„Iš pradžių turėjau nėštumo problemų. Ne vieną kartą įvyko persileidimas, buvo daug komplikacijų … Vienoje nevaisingumo gydymo klinikoje man net pasakė, kad niekada netapsiu mama. Bet vyro parama buvo neįkainojama. Dabar Andreasas labai padeda su vaikais“, – sako Satu.

Vaikų šypsenos ir meilė yra geriausias atlygis

Daugiavaikė mama neslepia, jei vyras nepadėtų, jai būtų sunku. Juk po namus, neskaitant vieno kūdikio dar  lopšyje – 4 mėnesių Melanios, bėgioja 12-metė Nicole, 11-metė Vanessa, 10-mečiai dvyniai Jonathanas ir Danila, 7 metų Olivija, 6 metų Kevinas, 5 metų Selinas ir 2 metų Isabelle.

Nepaisant to, kad visi vaikai yra mieli ir sveiki, o vyras yra mylintis ir supratingas, Satu neslepia, kad kartais ji labai pavargsta, būna susierzinusi ir nervinga, todėl pradeda pykti ant namiškių, galima sakyti, dėl smulkmenų. Po to, tiesa, kad ji išgyvena sąžinės priekaištus, tačiau negali su savimi nieko padaryti.

„Būti daugiavaikė mama yra didžiulis darbas ir pasiaukojimas. Kartais nuovargio jausmas apima mane dar prieš pusryčius. Tačiau vaikų šypsenos ir meilė yra geriausias atlygis už tai, kad aš jais rūpinuosi“, – rašo Satu savo tinklaraštyje.

Vartotojai pastebi, kad moteris atrodo nepaprastai gerai, nepriklausomai nuo vaikų skaičiaus.

„Instragram“, „Facebook“ nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą