„Žinia, vaikinai mėgsta žaisti futbolą, kuris turi daug merginų gerbėjų. Bet vaikinai yra linkę į futbolą (ir boksą, ir imtynes) taip, kaip nėra linkusios merginos. Tai yra vaikinai linkę būti agresyvesni“, –  sako Niujorko Einšteino medicinos koledžo neurologijos ir neuromokslų katedros profesorė, psichologijos dr. Lucy L. Brown. Skirtumas gali būti susijęs su hormonais, pavyzdžiui,  testosteronu ir tų hormonų jautrumu smegenyse, susijusiose su agresija.

 

Pradžioje santykiai  būna labiau panašūs į pirkėjo ir pardavėjo

„Jau seniai galvoje kirbėjo mintis pasidalinti patirtimi su tais, kurie dar nerado savo gyvenimo meilės, tos vienintelės arba rado, bet dar neužkariavo jos. Šį kartą noriu išnagrinėti atvejį, kai 16–20 metų vaikinas susipažįsta su mergina. Taigi, jūs sutikote merginą: metro, autobuse, muziejuje, paskaitoje, darbe, mokykloje, tualete, kanalizacijos vamzdyje – nesvarbu, bet jums ji patiko ir norite tęsti bendravimą su ja. Ką daryti?“ – pradeda dalintis patarimais psichologijos dr. Lucy L.Brown.

Jos tvirtinimu, bet kuris vaikinas turi įsidėmėti, kad pradiniame (pirmosios savaitės)  pažinties etape jis turės padirbėti su savimi kaip pašėlęs, jei nori tikėtis gero rezultato. „Pradžioje santykiai labiau atrodys kaip pirkėjo ir pardavėjo automobilių prekybos įmonėje. Tai reiškia, kad pardavėjas kaip įmanydamas turi įtikti klientui, o galvoje turės suktis planai – nepavykus pirmajam planui, teks pateikti antrąjį, jei žlugs antrasis – trečiąjį, ketvirtąjį, penktąjį… Bet pradžioje pakaks dviejų. Primenu, nepaisant to, pirmoji savaitė bus juodas darbas, o ne atsipalaidavimas ir malonumas“, – teigė psichologijos profesorė.

Specialistės įsitikinimu, yra trys dalykai, kuriuos reikia žinoti. Santykiai su priešingos lyties atstovais susideda iš bendravimo kiekio ir žmogaus patrauklumo lygio. (Draugystė taip pat yra tam tikras patrauklumas). Bet keliant vieną komponentą, jūs turite iškelti ir visus kitus. „Kaip tą padaryti? Gana paprastai. Pirmiausiai paklauskite merginos, kas jai įdomu: muzika, pomėgiai, užsiėmimai, darbas, studijos, požiūris į gyvenimą. Tarkim, mergina mėgsta važinėti dviračiu ir ji aktyviai sportuoja. Bet jūs nieko nežinote arba labai mažai žinote apie dviračių sporto šaką. Jūs turite dvi ar tris  valandas laisvo laiko iki susitikimo su ja. Tada patartina pažintį pradėti nuo „Google“, įsivedus paieškos žodžius „dviračių tipai“ ir panašiai. Skaitykite ir sužinosite ne tik apie paprastus, bet ir kalnų dviračius, nuokalnes, „freeride “ („nemokamas pasivažinėjimas“) ir kitus dalykus bei terminus“, – dosniai žeria patarimus dr.Lucy L.Brown.

 

Merginoms patinka, jei sugebate pasijuokti ne tik iš kitų, bet ir savęs

Anot jos, grįžtant prie šios temos, kalbantis su mergina, galima pasakyti taip: „Tiesą sakant, aš pats nevažinėju dviračiu, bet man be galo patinka stebėti dviračių lenktynes arba žiūrėti kalnų dviračių varžybas. Man patinka, kaip važiuoja Markas Beaumontas. ( Suprantama, prieš tai turėjote išsiaiškinti, padedant „Google“, kas jis per vienas. Tai britų dviratininkas, kuris apvažiavo aplink pasaulį per 79 dienas ir pagerino pasaulio rekordą). Man šis dviratininkas labai patinka ir norėčiau pasekti jo pavyzdžiu. Ir viskas. Po šios frazės jūs jau kaip reikiant užvedėte temą ir jums nebereikia daug kalbėti ir žinoti. Tuomet galite paprašyti merginos daugiau papasakoti apie šį savo pomėgį, o jums beliks tik atidžiai klausyti ir pritarti. Ir savo pokalbiui galite drąsiai parašyti dešimtuką“, – pamokančiai aiškino sėkmingos pažinties subtilybes psichologijos profesorė.

Jos manymu, tą patį dalyką galima padaryti su bet kokiu merginos pomėgiu, nesvarbu, ar tai būtų muzika, gėlininkystė, baletas, „go go“, pokeris, ekonomika – bet kas.

„Nebijokite pasirodyti juokingi. Žinoma, negalima tiksliai atspėti, bet ko gero daugumai merginų  patinka, jei sugebate pasijuokti ne tik iš kitų, bet ir savęs. Todėl galite pavaizduoti, kad „netyčia“ paslydote ir nugriuvote. (Kas žino, gal mergina spės paduoti ranką). Arba jei įmanoma, išsitepkite su varvančiais ledais. Su saiku, žinoma. Beje, tai yra ženklas: jei mergina maloniai šypsosi ir padeda atsikelti ar nusiprausti – ji yra palankiai nusiteikusi jūsų atžvilgiu. O jei nesulauksite jos pagalbos, tada galbūt kažkas negerai“, – sako dr.Lucy L.Brown.

Anot jos, svarbiausia visada  tiksliai apskaičiuoti savo biudžetą. „Tarkim, jei esate neturtingas studentas, tai nuėjus su draugu  į „McDonald’s“  galite pasakyti jam: „Žinai, aš šiandien turiu tik 10 JAV dolerių, tai galime nusipirkti tik už juos. Bet merginai to negali pasakyti. Tada  geriau pasiūlyti jai pasivaikščioti. Galų gale galite pasakyti, kad pamiršote kortelę su pinigais namuose. Bet tai galima pasakyti tik vieną kartą, todėl geriau palikti tai tik „avariniam atveju“, bet ne pažinties pradžioje. Žodžiu, teks prisiminti gražiausias miesto vietas, kuriame gyvenate“, –  teigė dr.Lucy L.Brown.

 

Merginoms labai svarbu ir kaip vaikinas atrodo

Tuo tarpu estetikos specialisto Marco E. Yune teigimu, kitas ne mažiau reikšmingas dalykas, prieš susitinkant su mergina, tai vaikino išvaizda. „Nusiskuskite tuos katės ūselius, jei turite, nes jie tikrai nepuošia. Taip pat nuskuskite pažastų plaukelius, nes jei mergina pamatytų juos kyšančius iš  marškinėlių, didelė tikimybė, kad jai tai nepatiks. Nors yra ir „krūmų“ mėgėjų. Bet rečiau“, – teigė estetikos specialistas. Anot jo, prieš susitikimą su mergina taip pat turi būti kruopščiai išvalyti dantys šepetėliu. Net jei juos jau valėte tą dieną ne vieną kartą. Prireikus, atidžiai išsilyginkite drabužius, pavyzdžiui, marškinėlius, ir nusivalykite sportbačius.

„Patartina įsigyti  ne purškiamąjį dezodorantą, o rutulinį, nes jis geriau įsigeria į odą ir ilgiau laiko. Ir plaukite plaukus dažniau. Be to, bent kelis kartus per dieną prauskite veidą tiesiog paprastu vandeniu, nes  tai padeda sumažinti spuogų kiekį. O jei jūsų veidas linkęs spuoguoti, vadinasi, turite plauti veidą kas valandą, – negaili patarimų estetikos specialistas.

Jo patarimu, jei veidas linkęs spuoguoti, geriau tokiais atvejais vengti šokolado, marmelado, riešutų.  „Tikrai ne kaip atrodys, jei susitikus su mergina, pasiūlysite jai „žiurkėno paketą“ ir pats žiaumosite“, – sako estetikos specialistas Marc‘as E. Yune‘as.

 

parengta pagal oprah.com/relationships/

 

 

 

 

4 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą