18-metė Chloe Newman džiaugiasi savo Barbe, kurios viena koja su protezu

18-metė Chloe Newman džiaugiasi savo Barbe, kurios viena koja su protezu. 2018 metais neįgalias lėles sukūrė „Mattel“ kompanija. Mergina seniai nežaidžia su lėlėmis, tačiau šios yra ypatingos visomis prasmėmis. Todėl tiek Chloe, tiek jos mama Cindy buvo labai laimingos, kai pasirodė šis žaislas. Nes jos žinojo, kiek daug jis reikš tokiems vaikams, kaip ir Chloe.

 

Chloe  neteko kojos, kai buvo dar labai maža. Sako, nešiojanti protezą nuo tol, kol prisimenanti save. Chloe gimė Kazachstane. Kai mergytei buvo vieneri metai, ją įsivaikino amerikiečių pora ir išsivežė  į Niujorką.

Dabar Chloe Newman supranta, kaip svarbu turėti žaislą, kuris atrodytų panašus į ją. Todėl mergina nusprendė padovanoti tokių  barbių šimtui mergaičių, kurioms buvo protezuotos kojos Šrainerio ligoninėje Springfilde, Masačiusetso valstijoje. Mama palaikė dukrą.

Tiesa, bet jos susidūrė su problema. Kai Chloe parašė apie savo labdaros projektą „Mattel“ kompanijai, taip ji ir negavo atsakymo. Tada kartu su mama nusprendė užsisakyti lėlių per „Amazon“. Tačiau ši internetinė parduotuvė pardavė ne daugiau kaip 20 lėlių vienam pirkėjui.

Tada Cindy parašė įrašą į savo paskyrą „Facebook‘e“ ir paprašė pagalbos. Moteris su dukra pažadėjo kompensuoti išlaidas kiekvienam, nupirkusiam lėles joms. Bet žmonės taip pat norėjo nudžiuginti vaikus, kurie gydosi Šrainerio ligoninėje.

Dar tą pačią dieną dvi moterys parašė Chloe, kad veltui atveš ir padovanos 200 lėlių.

„Sėdėjau priešais kompiuterį ir verkiau, – „Inspire More“ cituoja Chloe. – Negalėjau patikėti, kad toks dalykas yra įmanomas!“

Ir ėmė nekantriai laukti, kada galės padovanoti sergančioms mergaitėms lėles. Chloe iki šiol prisimena, kaip  pirmą kartą paėmė žaislą į rankas, kuris atrodo visai kaip ji.

Cindy tikisi, kad ji kartu su dukra sugebės sukurti specialius žaislus ir mažiems berniukams, kurie taip pat neteko kojų. Moteris galvoja, kad jiems tai ne mažiau svarbu.

Spalio mėnesį motina ir dukra lėles nuvežė į ligoninę. Bet jos iki šiol dar priima žaislus ir aukas labdaros projektui.

„Facebook“ tekstas, nuotraukos, „Youtube“ stop kadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą