Seniai įrodyta, kad mūsų sapnai turi tiesioginį ryšį su pasąmone. Žinodami, kokie sapnai įspėja apie artėjantį pavojų, galėsite laiku imtis veiksmų ir išvengti daugelio problemų.

Stipraus vėjo vaizdas visada yra susijęs su žmogaus kardinaliais gyvenimo pokyčiais

Žinomos ekstrasensės, mediumės Jelenos Golunovos tvirtinimu, daugybė pasakojimų apie sapnuose regėtus vaizdus, įspėjančius apie grėsmę, tikrai pasitvirtina. Pavyzdžiui, likus kelioms dienoms iki Hirosimos ir Nagasakio bombardavimo, kai kurie šių miestų gyventojai sapnavo košmariškus sapnus, kuriuose miestai virto pelenais.

Mat sapnuojant mūsų nesąmoningos ir intuityvios vizijos nėra slopinamos, todėl informacija, esanti subtilioje plokštumoje, gali būti  ne tik suvokiama, bet ir pranašiška. Štai kodėl labai svarbu neignoruoti vaizdų, kurie tiesiogiai nurodo pavojingą situaciją.

Ekstrasensė neabejoja, kad vienas žinomiausių sapnų, įspėjančių apie pavojų – iškritę dantys. Mat dantys simbolizuoja žmogaus energija, jo apsaugą ir socialinę padėtį. Pašnekovas su sugedusiais dantimis nesąmoningai sukelia priešiškumą ir antipatiją, ir ,tikėtina, artėjantį pavojų. Tuo tarpu sapnas, kuriame netenkate dantų, gali reikšti nemalonius pokyčius, ligas ir pagarbos kitiems praradimą. Dantų netekus muštynių metu ir jos kraujuojant, reiškia giminaičio ligą, netektį arba kivirčą su mylimuoju, kuris greičiausiai baigsis santykių žlugimu.

O jei žmogus sapnuoja viesulą ar uraganą, tai yra stipraus vėjo vaizdą – visada  tai susiję su žmogaus kardinaliais gyvenimo pokyčiais ar realiomis gamtos išdaigomis. Jei sapnuojant viesulą nuplėšiamas  ir sunaikinamas namo stogas, visada perspėja apie įvykius, kurių neįmanoma pakeisti. Tačiau jei  uraganinis vėjas nesunaikino jūsų namų ir neatnešė jums nuostolių, greičiausiai atsidursite gana sudėtingoje ar net pavojingoje gyvenimo situacijoje, tačiau išvengsite liūdnų pasekmių.

 

Ugnis – labiausiai nenuspėjama ir  viena pavojingiausių stichijų

Ekstrasensės teigimu, susapnavus švarų, skaidrų vandenį – geras ženklas. Vandens srautas yra stabilios stiprios energijos simbolis. Net audringa kalnų upė  dar nėra įspėjimas apie tykojantį pavojų. Bet išsiliejęs vanduo ant grindų kambaryje arba namas, pripildytas vandens, įspėja apie dideles ašaras.

Paprastai plėšrieji laukiniai gyvūnai simbolizuoja didelę ir nekontroliuojamą jėgą, priklausomą nuo emocijų ir nepaklūstančią logikai. Plėšriesiems gyvūnams užpuolus sapne  – tai tiesioginis įspėjimas apie fizinę grėsmę jūsų sveikatai. Sušvelninti tokio sapno poveikį gali padėti apsaugos priemonės. Tai reiškia, kad reikia būti budriam ir akylam, pereinant į kitą gatvės pusę, ypač nereguliuojamoje sankryžoje. Taip pat atsargiai vairuoti automobilį, kitą transporto priemonę.

Ar dažnai tenka sapnuoti gaisrą ir liepsnas? Mat ugnis – labiausiai nenuspėjama ir  viena pavojingiausių stichijų. Ugnies galia žavi, tačiau besižavint  net ir žvakių liepsna, reikia nepamiršti elementaraus atsargumo. Tačiau  jei sapnuojate nekontroliuojamą ugnies stichiją, gaisrą ar sprogimus, materialinių nuostolių  neišvengsite.

Susapnavus negyvus, išdžiūvusius  medžius ar nuvytusias gėles – tai ženklas, kad reikia susirūpinti savo sveikata, kuri gali atvesti ir iki ligoninės lovos. Sveikata ir ištvermė dažniausiai siejami su augalais. Mirę medžiai su supuvusiomis šaknimis, suvytusios ar nudžiūvusios gėlės dažniausiai simbolizuoja ne tik ligą, nesėkmę, bet ir netektį.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą