Vengrijos miesto Budapešto gyventoja Barbara Luna Sipos, gavusi sekretorės darbą, susidūrė su neįprastu iššūkiu. Paaiškėjo, kad merginos grožis ir žavesys daro per didelę įtaką vyrams.

Kaip prisimena mergina, žaidimas su Barbės lėlėmis jai tapo vienu ryškiausiu vaikystės prisiminimu. Nuo to laiko ji nusprendė radikaliai pakeisti savo išvaizdą, kad atrodytų kaip jos labiausiai mėgstamas žaislas. Dėl ypatingos ir išskirtinės išvaizdos Barbarai buvo atlikta dešimtys plastinių operacijų.

Barbaros transformacija į lėlę prasidėjo nuo 17 metų. Iki 22 metų merginai jau buvo atlikta dešimtys operacijų, įskaitant krūtų padidinimą, sėdmenis, rinoplastiką ir žandikaulio bei kaktos pertvarkymą.

Visos operacijos kainavo 135 tūkstančius svarų (148150.75 Eurai). Už išvaizdos pokyčius sumokėjo Barbaros buvęs vyras.

Deja, bet ne visi įvertino jauno grožio virsmą. Gavusi sekretorės pareigas registratūroje, netrukus mergina buvo atleista iš darbo dėl per daug ekstravagantiško ir iššaukiančio grožio bei žavesio.

Barbara nenusiminė – jai numatyta trečioji rinoplastikos operacija bei šonkaulių pašalinimas. Taip pat kitos kosmetinės procedūros.

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą