Žinoma ekstrasensė Tatjana Larina nustatė bent kelis gyvenimo principus, kurie blokuoja moters energiją. Energijos naikinimas dažnai sukelia  ne tik vidinius, bet ir išorinius pokyčius, kurie tampa rimta kliūtimi laimei.

Žinia, moterų energija skiriasi nuo vyrų. Mat dailiosios lyties atstovės iš esmės yra gerokai jautresnės pokyčiams, nei vyrai. Todėl norint, kad jūsų gyvenimas nenustotų spindėti ryškiomis spalvomis, įsiklausykite į žinomos ekstrasensės nuomonę, patarimus ir imkitės atitinkamų priemonių.

 

Sumaištis ir tuštybė neigiamai veikia emocijas

Taigi, kas neigiamai veikia moters energiją ir ją gali sunaikinti?

„Per didelis aktyvumas, skatinantis moteris kompensuoti meilės stygių per saviraišką. Be to, blaškymasis ir neapsisprendimas ilgainiui pažeidžia  jos vidinę harmoniją. Moteris turi rasti savo kelią, kuris suteiktų galimybę atitrūkti nuo namų ruošos darbų bei daugiau bendrauti su nuoširdžiais draugais, palaikančiais ją tiek žodžiais, tiek ir poelgiais“, – sako „Ekstrasensų mūšio“ finalininkė Tatjana Larina.

Tuo tarpu jaučiamas nuolatinis nerimas, įtampa, anot jos, neleidžia teigiamai energijai cirkuliuoti kūne. Taip pat sumaištis ir tuštybė neigiamai veikia emocijas. Todėl norint atkurti vidinę harmoniją, pirmiausiai reikia atsikratyti neigiamų minčių ir emocijų.

Ekstrasensės teigimu, pernelyg daug bendraujant už šeimos ribų, gali sutrikti energijos pusiausvyra, o tai savo ruožtu blokuoja meilės tėkmę moterims. Mat bendraudamos su žmonėmis, kurie nekelia nuoširdžių simpatijų, moterys eikvoja psichologinę energiją ir ji retai būna papildoma. Užtat bendraudamos su  savo artimaisiais ir širdžiai mielais žmonėmis, moterys  gali sėkmingai atstatyti teigiamą moterišką energiją, lemiančią pusiausvyrą ir komfortą.

„Jei moterys nepatiria malonumo iš dirbamo darbo, tai prisideda prie teigiamos energijos nutekėjimo ir gali sukelti ne tik emocinį stresą, bet ir fizines ligas. Dailiosios lyties atstovės, kurios stengiasi perlipti  ar įveikti save eidamos į nemėgstamą darbą, sukandus dantis arba kaip į katorgą, kiekvieną dieną bent po kruopelytę praranda savo moteriškumą bei patiria vidinį griovimą“, – sako Tatjana Larina.

 

Tinkamai parinkti papuošalai taip pat sustiprina moterišką energiją

Anot jos, moterys kaupia energiją, gaunamą iš žemės. Todėl geriau, kad jos dažniau dėvėtų sijonus ir sukneles, o ne kelnes. Be to,  rengiantis ryškių spalvų drabužiais, prideda ne tik pasitikėjimo savimi, bet ir suteikia jai galimybę semtis stiprybės ir įkvėpimo iš išorės, tuo pačiu  pasikraunant teigiama energija.

Plaukų kirpimas, šukuosenos ir apskritai plaukų ilgis bei spalva taip pat atlieka svarbų vaidmenį, stiprinant moters energiją, formuojant jos charakterį ir elgesį.  Kitaip tariant, elegantiškų moteriškų kirpimų mėgėjų ir ilgaplaukių visada pasižymi gerokai stipresne energija, nei „berniukų“ šukuosenų turėtojos.

Tinkamai parinkti papuošalai taip pat sustiprina moterišką energiją, o nuolat juos nešiojant, suteikia galimybę dailiosios lyties atstovėms pajusti vidinę jėgą ir ,žinoma, pasitikėjimą savimi.

„Žinia, nuolatinė įtampa sukelia neigiamas pasekmes, todėl moterims labai svarbu išmokti jausti  savo kūną ir jo pokyčius. Priešingu atveju –  slopinant savo emocijas ir nesugebant atsikratyti neigiamų jausmų, moterys praranda savikontrolę. Esant tokiai būsenai, ji savo rankomis „suardo“ vidinę pusiausvyrą ir harmoniją. Tada moterys tampa agresyvios, nebesugeba išreikšti tikrų jausmų. Aišku, kartkartėmis galima „nuleisti garą“ – tai padeda palaikyti esamą energiją, bet ne daugiau“, – patikino žinoma ekstrasensė.

Anot jos, kiekvienai moteriai reikalinga sielos pamoka, skirta atstatyti vidinio pasaulio harmoniją ir suteikti galimybę pailsėti po įtemptos dienos. Tokie užsiėmimai mažina stresą ir palaiko gerą nuotaiką.

 

Neverta prisiimti vyrų atsakomybės

„Saviraiškos galimybių stoka taip pat griauna moters energiją. Todėl moteriai labai svarbu užsiimti gyvenimo dekoravimu, suteikti jaukumo namams ir parodyti rūpestį savo artimiesiems, kuris ir pasireikštų šia veikla“, – sako T. Larina.

Jos tvirtinimu, bet noras viską kontroliuoti ir viską paimti į savo rankas yra pražūtingas moterims. Mat moteriška prigimtis neatsiejama nuo stipriosios lyties įkvėpimų žygdarbiams. „Kai kurie darbai ar veikla gali būti laikomi ir ant trapių moterų pečių, tačiau tikrai neverta prisiimti vyrų atsakomybės“, – įspėjo ekstrasensė.

Anot jos, bet moteris gali sunaikinti savo energiją, jei visiškai nedalyvauja buitiniame gyvenime arba tik iš dalies prisideda prie jo. Mat patogios ir jaukios buities kūrimas leidžia jai pasiekti savo neišnaudotą potencialą ir parodyti nuoširdų rūpestį mylimais ir brangiais jai žmonėmis. „Be jokios abejonės, jai reikia palaikymo ir atramos, bet perleisdama kitiems šeimos nariams savo, kaip moters pareigas, ji pažeidžia vidinę harmoniją“, – teigė T. Larina.

Be to, moterims svarbu vengti konfliktinių situacijų. Mat grubumas, įžūlus elgesys, keikimasis ir apskritai nepasitenkinimas gyvenimu – sendina ir blokuoja teigiamą energiją.

„Kai kurias vyriškas pareigas moteris gali atlikti sėkmingai ir be jo. Pavyzdžiui, perstumdant ar pernešant  baldus, sutaisant varvantį čiaupą ir panašiai. Tačiau to neturėtų daryti nuolat. Jai nepriklausanti veikla didina vyriškos energijos perteklių ir slopina moterišką“, – sako ekstrasensė.

 

Nepriklausomybė naikina moteriškąją prigimtį

Jos manymu, moteris turėtų vengti kovos ir konkurencijos bei visada išlikti aukščiau kitų. Moterys turi mokytis įrodyti savo teisybę veiksmais ir poelgiais, o nenukristi į žmonių, menkinančių jų autoritetą, lygį.

Nuolatinė nepriklausomybė naikina moteriškąją prigimtį, todėl moterys, norinčios išlikti savimi, turi būti mielos ir trapios būtybės, kurioms reikia dėmesio, švelnumo ir tvirtos vyriškos peties.

„Arogancija, išdidumas  arba savigarbos, orumo stoka  yra vieni pavojingiausių veiksnių, pradedančių naikinti moterišką prigimtį. Todėl niekada nebėgiokite paskui vyrus, nepersekiokite jų, nebūkite išdidžios ir neprieinamos, o susikurkite savo nepakartojamą gyvenimą ir užpildykite jį meile ir harmonija“, – dalijo patarimus žinoma ekstrasensė.

Anot jos, taip pat neteisinga mėginti įtikinti save žodžiais: „Jei tai nepasiteisins, viskas bus blogai“. „Būkite patenkintos tuo, ką turite ir pamažu užkariaukite naujas aukštumas, – sako T. Larina. – Nes

išmintinga moteris visada žino savo vertę ir neeikvos nei jėgų, nei pastangų abejotinui rezultatui ar penkių minučių šlovei pasiekti“.

Anot ekstrasensės, ir venkite gyventi pagal jums siūlomus stereotipus. Nes taip, prieš savo valią  galite susikurti svetimą gyvenimą ir  gyventi jį. Tada niekada nebūsite patenkintos nei savimi, nei savo pasirinkimu.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą