Jei po visų pastangų vis tiek jaučiatės palikta, gal laikas pažvelgti kitu kampu? Kartais vienų santykių pabaiga tampa kitų meilės ir laimės kupinų santykių pradžia. Archyvo nuotrauka

Straipsnio pavadinimas jau kalba apie trūkumą. Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti – labiau sutelkti dėmesį į save. Pakelkite savigarbą, tapkite įdomi sau. Jei mergina bijo, kad vyras  paliks, vadinasi, ji nepasitiki savimi ir šiais santykiais. Ji linkusi pralaimėti ir pasiduoti. Vyras laikui bėgant gali tapti įžūlus ir su ja netinkamai elgtis, o ji ir toliau kentės, prarasdama orumą ir  savigarbą.

 

Negalima įsikibti į šį vyrą kaip paskutinę galimybę

Vis tiek laimės tokiuose santykiuose nebus. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, reikia tvarkytis su savimi, o ne su vyru. Jūs esate visatos centras, jis turi suktis aplink jus ir bijoti jus prarasti.

Galbūt laikui bėgant vyras praktiškai nesuvokia savo moters grožio, bet suvokia jos nebuvimą. Be to,  ne mažiau svarbu, kad į jus žiūrėtų ir kiti vyrai. Jūs turite būti dėmesio centre, o ne už borto. Net jei tai būtų tik žvilgsniai gatvėje, bet jie turėtų būti.

Vidinė būsena neturėtų būti beviltiška ar šaukianti pagalbos. Reikia siekti ramybės ir pasitikėjimo.  Negalima bijoti vienatvės arba įsikibti į šį vyrą kaip paskutinę galimybę. Tai, žinoma, lengviau pasakyti nei padaryti, bet reikia pabandyti būti savarankiškai ir vertingai.

Savarankišką čia suprasime kaip tą, kuri neprisiriša prie vyro, o džiaugiasi, jei jis jai padeda ir dėkoja žodžiais. Žodžiu, jai jo reikia, bet ne katastrofiškai. Ši graži mergina gali pasirūpinti savimi. Tai neturėtų atrodyti arogantiškai. Visai kaip  su savigarba. Jei nori išeiti, nemaldaukite pasilikti.  Jei nori pasilikti, džiaukitės.

Būti vertingai reiškia turėti gabumų ir įgūdžių, kurių nedažnai randama. Tai gali būti gebėjimas išklausyti, palaikyti ar tiesiog patylėti. Žinokite, kaip pasirinkti žodžius ir momentą pokalbiui. Pasveikinkite jį su šypsena ir skaniu maistu. Žinoma, visa tai  reikia daryti nuoširdžiai ir oriai.

 

Gal laikas pažvelgti kitu kampu

Moteris išsiskyrimą išgyvena kaip mažą mirtį. Todėl darome viską, kad taip nenutiktų. Jei po visų pastangų vis tiek jaučiatės palikta, gal laikas pažvelgti kitu kampu? Kartais vienų santykių pabaiga tampa kitų meilės ir laimės kupinų santykių pradžia.

Jei esate pasiruošę bent pagalvoti apie naują scenarijų, pagalvokite, kaip išsisukti iš sunkių santykių, kuriuose nesate laiminga ir  susirasti žmogų, kuris jus tikrai apsaugos.

Karšta vakarienė ir vienodai karšta lova, be abejo, yra svarbūs dalykai. Tačiau laikui bėgant jie vis tiek praranda savo galią. Vyrui gali atrodyti, kad kuri nors kita mergina gamina geriau ar atrodo šauniau. Juk kaimyno veja visada žalesnė (net jei taip nėra).

Ką galite padaryti, kad taptumėte nepakeičiama? Išmokite iš kiekvieno uždirbto cento uždirbti du centus per investicijas. Tuomet, kai įgausite patirties, galėsite investuoti skolintus pinigus, kad sumokėjus bankui pinigų vis tiek liktų kišenėje.

Kitaip tariant, nebūsite mergina tik leidžianti pinigus (kaip jam atrodo), o tapsite finansiškai laisvu žmogumi. Kuris laikui bėgant galės gyventi taip, kaip jam patinka. Koks sveiko proto vyras paliktų tokią merginą?  Be to, ne veltui sakoma, kad šventa vieta niekada nebūna tuščia.

psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą