Apvalūs laikrodžiai laikomi klasikiniais ir parodo vyro aukštą statusą

Tikrąjį mūsų charakterį gali išduoti detalės, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo nesvarbios, bet iš tikrųjų vaidina didžiulį vaidmenį formuojant charakterį.

Vienas dažniausių neatitikimų yra tai, kaip mes suvokiame save ir kaip mus mato kiti. Kasdieniniame gyvenime mūsų tikrieji ketinimai ir charakterio bruožai labai aiškiai pasireiškia paprasčiausiais dalykais, kurių kartais  mes to net nežinome ar nepastebime.

Jei norite pamatyti savo „tikrąjį veidą“ iš šalies, paprašykite, kad kas nors jus nufilmuotų, jums nežinant ir nematant arba peržiūrėkite įrašą iš vaizdo stebėjimo kamerų. Mokslininkai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad  tokiais atvejais 9 iš 10 žmonių labai nustemba. Anot jų, net neįsivaizdavo, kokį įspūdį gali padaryti net sau, kai buvo tikri, jog jų niekas nematė.

 

Į kokius septynis mažus dalykus svarbu atkreipti dėmesį susipažįstant ar bendraujant su žmogumi jau dabar?

  1. Kokios muzikos jis klausosi

Muzika gali daug ką pasakyti – kokio ji stiliaus, kiek ji garsi ir kokia emocinė kompozicijų spalva konkrečiam žmogui patinka labiau nei kitiems? Mėgstantys agresyvią ar liūdną muziką dažnai būna nervingi ir jautrūs. O melodingų, ramių ar lyriškų dainų mėgėjai dažniau jaučiasi esantys laimingi ir džiaugsmingai nusiteikę.

  1. Ką valgo

Žmogaus charakteris atsiskleidžia ir  priklausomai nuo to, ką jis valgo. Impulsyvūs ir šiek tiek ekscentriški žmonės dažniau renkasi  aštresnius maisto produktus, stipresnius gėrimus ir nemėgsta vaisių. Tie, kurie nusiteikę ramiau ir labiau subalansuotai, renkasi sausą vyną ir nevengia atsigaivinti vaisiais ir sūriu.

  1. Taip, kaip jis įsigyja pirkinius

Dauguma pirkėjų priklauso vienam iš dviejų tipų: pirmieji analizuoja informaciją – tikrina audinį ir siūles, perskaito etiketę ir sužino nuolaidos galimybes,  mėgsta palyginti kelis panašius dalykus. Tuo tarpu antrojo tipo atstovai perka per daug negalvodami – jiems daug svarbiau, ar atsirado „savo daikto“ jausmas, net jei pirmenybė teikiama ne stiliui ir spalvai. Gyvenime abu šie žmonių tipai elgiasi lygiai taip pat. Vieni labiau tiki proto balsu ir racionaliu samprotavimu, o kiti įprato labiau klausytis savo širdies ir intuicijos.

  1. Ar nešioja laikrodį

Apskritai žmonės, nešiojantys laikrodžius, laikomi punktualesniais, pareigingesniais  ir atsakingesniais – skirtingai nei tie, kurie šio aksesuaro nenešioja. Be to, laikrodis kartais liudija apie emocinį stabilumą ir nuoseklumą, kiek uždaro charakterio žmonėms. Ir užtikrintai teisingas posakis, kad  „neskaičiuoja valandų“ laimingi, atviri ir draugiški žmonės.

  1. Kokius žodžius dažniausiai vartoja bendraujant

Tai, ką žmogus sako ir kaip  jis kalba, labai tiksliai atspindi tai, ką galvoja ir jaučia. Neigiamus, įžeidžiančius, sunkius žodžius vartoja žmonės, turintys pasikeitusią psichiką, o pozityvūs ir savimi patenkinti žmonės kalba paprastai, ramiai, kiek pagalvodami ir neskubėdami.

  1. Kaip jis atlieka namų ruošos darbus

Maloniau paprastai bendrauja tie, kurie mielai lygina daiktus, plauna indus ir skaito knygas vaikams, nei nekenčia namų ruošos darbų ir kaip įmanydami jų vengia. Dažnai pirmieji yra intravertai, o ekstravertai, užuot leidę laiką namuose,  leidžia laiką su draugais linksmose kompanijose ar imasi kurios nors aktyvios veiklos.

  1. Kaip jie jaučia meno kūrinius

Šis punktas taip pat labai svarbus suprantant ir suvokiant žmogaus charakterį. Tiems, kuriems patinka dalyvauti atidarymuose, spektakliuose ir koncertuose ar net patys užsiima kokia nors kūryba, būna atviresni ir draugiškesni už tuos, kurie ignoruoja tokius kultūrinius renginius.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą