Dažnai juoda juosta yra pasekmė to, kad Visata nori padėti žmogui pataisyti savo gyvenimo kelią ar pakeisti jo kryptį

Gyvenime ne visada viskas vyksta taip, kaip mes norime. Kartkartėmis jame atsiranda juoda juosta, bet ji nesitęsia amžinai. Keli naudingi patarimai padės jums išgyventi šį laikotarpį.

Žinia, gana dažnai mes patys išprovokuojame problemų ir bėdų atsiradimą. Yra keli dalykai, dėl kurių  ir atsiranda juoda juosta. Bet atminkite, kad jūsų gyvenimas priklauso tik nuo jūsų paties.

 

1.Kovokite nepailsdami

Kartais atsiradusi juoda juosta priverčia nustoti tikėti šviesia ateitimi. Svarbiausia nesudėti rankų, būtina toliau kovoti ir neprarasti tikėjimo. Kartais tai padaryti būna labai sunku, bet reikia nepamiršti ir nuolat priminti sau, kad netrukus visi blogi dalykai baigsis ir atsiras balta juosta.

2.Jei nieko nedaroma, viskas gali tik dar labiau pablogėti

Niekada nepamirškite posakio: „Pasitikėkite kitais, bet niekada jai nepasikliaukite“.  Tai yra svarbūs žodžiai, nurodantys, kad sėkmė negali atsirasti iš niekur, be paties žmogaus veiksmų  ir pastangų.  Juodasis gyvenimo laikotarpis atsiranda tada, kai žmogui atsiunčiamas išbandymas ir galimybė patikrinti savo jėgas bei sustiprėti.

3.Atminkite, kad viskas vyksta taip, kaip turi būti

Paprasčiau tariant, problemos gimsta ne todėl, kad nuo žmogaus nusisuko sėkmė, bet todėl, kad prasideda naujas jo gyvenimo etapas. Problemos yra pokyčių pasiuntiniai. Šis faktas turėtų padėti kitaip pažvelgti į nemaloniausią situaciją.

Niekas negali išvengti pokyčių, tačiau kiekvienas gali pakeisti savo požiūrį į juos. Jei nustosite suvokti juodąjį savo gyvenimo periodą kaip vienareikšmiškai blogą, tada gyvenimas pasikeis ir taps gerokai šviesesnis.

4.Pradėkite geriau planuoti

Daugeliu atvejų juoda juosta yra chaoso apraiška. Paprastai planai žlunga tada, jei jie nebuvo gerai apgalvoti. Tada viskas  ima slysti iš rankų ir griūva. Todėl jūs turite atidžiau planuoti ir būti atsargesni apskritai. Be to, verta įsidėmėti, kad užklupus juodajam periodui,  geriau niekam nepasakoti ir su niekuo nesidalinti savo planais. Laimė mėgsta tylą, ypač sumaišties  ir juoduoju periodu.  Be to, neretai gyvenimo problemos kyla dėl mūsų pačių ir tik mūsų pačių dėka jos gali  būti išspręstos ir išnykti. Tai reiškia, kad situaciją galima  pakeisti tik prisiimant atsakomybę už tai.

Ir negalima kaltinti kitų dėl  savo gyvenimo problemų. Kai žmogus kratosi atsakomybės, jis nenori kaip nors paveikti ir savo  susiklosčiusios  sudėtingos gyvenimo situacijos.

  1. Daugiau galvokite apie gerus dalykus

Atitinkama nuotaika ir požiūris  daro nepaprastai didelę (jei ne lemiamą) įtaką juodajam gyvenimo periodui. Bioenergijos ekspertų manymu, neįmanoma tapti laimingu žmogumi, jei neigiamai suvoki viską, kas vyksta.

Žinoma, išlikti optimistu, kai viskas nesiseka, yra labai sunku. Bet jūs turite pabandyti tai padaryti, nesvarbu, kokia kaina. Negali žmogaus  gyvenimas pasikeisti į gerąją pusę, jei jis pasiduos apatijai ir depresijai.

6.Priimkite kitų pagalbą

Nepaisant to, kad kiti ne visada galės pateikti jums teisingą sprendimą ar vertingą patarimą, kaip išeiti iš to užburto rato bei išspręsti visas  jūsų problemas, tačiau artimi žmonės gali pasidalinti savo širdies šiluma, gerumu, tikėjimu  jumis. Labai dažnai draugai,  tėvai, kiti svarbūs žmonės parodo  teisingą kelią.

Būti maloniam ir rūpintis kitais, užklupus juodajam gyvenimo periodui, padės jums greičiau iš jo išeiti. Jei žmogus nori nuoširdžiai padėti kitam, jis tikrai sulauks dėkingumo iš gyvenimo.

  1. Prireiks tik laiko

Dažnai juoda juosta yra pasekmė to, kad Visata  nori  padėti žmogui pataisyti savo gyvenimo kelią ar pakeisti jo kryptį. Gali tekti palaukti, kol pavyks tai padaryti.

Yra žmonių, kurie labai greitai atsikrato problemų naštos. Bet nepavydėkite jiems. Visais laikais taip buvo – vieni lengvai sugeba išsisukti iš neigiamos situacijos, kiti turi dėl to  ką nors paaukoti.

Taip pat nepamirškite žodžių ir minčių galios. Gyvenimas tikrai anksčiau ar vėliau grįš į ankstesnį kursą arba įgis naują formą.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą