Vyrų seksualinius norus, poreikius ir sugebėjimus daugiausia lemia jų amžius. Tačiau, nepaisant to, ar ką tik grįžote iš medaus mėnesio, ar jau vedę 20 metų, žinodami vyro seksualumo prigimtį, galite išvesti savo vyrą iš proto. Taigi, kas stipriosios lyties atstovams iš tikrųjų patinka ir jaudina?

 

1.Kai moteris užmiega ant vyro peties

Kai moteris uždeda galvą ant vyro peties ir užmiega, tai yra viena iškalbingiausių meilės apraiškų. Romantiška darnaus patriarchato akimirka: moteris silpna, vyras stiprus. Ji tiesiogine to žodžio prasme remiasi jam ant peties. Tai leidžia vyrui suprasti, kad moteris juo pasitiki, kad jai gera su juo ir jį apima euforija bei seksualinis geismas.

2.Moters mažas pilvukas

Vyrų manymu, nedidelis moters pilvukas nėra problema. Priešingai – tai net moteriška. Vyrai ieško normalios, „gyvos“ merginos, o ne plokščios kaip lenta gražuolės.

Be to, mažas moteriškas pilvukas šiek tiek padidina neryžtingo vyro galimybę arčiau susipažinti su ta moterimi. Juk dauguma dailiosios lyties atstovių kaip įmanydamos mėgina atsikratyti išsišovusio pilvuko, bet ne visoms tai pavyksta padaryti. Todėl jos irgi varžosi vyrų, kad pamatys ir nepatiks jiems.

3.Kai vyras remia moterį prie sienos

Iš tikrųjų tai primityvių laikų „metodas“, kai stiprioji lytis medžiojo silpnosios lyties atstoves. Štai jis  užlaužė savo „grobį“ ir dabar kaifuoja.

Be to, tai galios ir aistros demonstravimas. Tas pats nutinka, kai sekso metu vyras paima moterį už plaukų.

  1. Uniformuota moteris

Nesvarbu – orlaivio palydovė, slaugytoja, policininkė, karininkė. Svarbu, kad jos vilkėtų uniformas. Beje, tai įprasti sekso fetišai. Tačiau daugumai vyrų jos taip ir lieka tik fantazija. Juk mylimoji gali ir nedirbti orlaivio palydove ar urologijos klinikoje. Iš čia kyla ir seksualinės fantazijos.

5.Kai vyras laiko moterį už kaklo

Apsaugok, Viešpatie, bet tikrai nesiruošia smaugti. Tiesiog jis atsargiai paima moterį už kaklo. Jei dėl to nesijaučiate nesaugiai, tada nėra jokios priežasties panikuoti. Taip vyras nori parodyti, kad jis  dominuoja ir mėgaujasi savo galia moters atžvilgiu. Iš esmės tai natūralu priešingai lyčiai, net jei iš tikrųjų viskas ne taip. Tiksliau, jis šiaip tupi po moters padu.

6.Basomis kojomis

Žinomas Holivudo režisierius Quentinas Tarantinas kartą prisipažino jaučiantis  aistrą moterims basomis kojomis. Pasirodo, jis nėra vienintelis. Dėl basų moters kojų galvą pameta ne vienas vyras.  Psichologai aiškina, kad basas kojas vyrai suvokia kaip „kitokio“ nuogumo užuominą. Patarimas moterims: eidamos į pasimatymą, mūvėkite sandalus, o ne uždarus batus.

7.Kai moteris nenešioja liemenėlės

Pirmiausiai tai byloja apie merginos ar moters drąsą. O vyrams labai patinka  drąsios ir be tabu dailiosios lyties atstovės. Tai taip pat prisideda prie labai įdomių vyrų fantazijų. Juk atsisėdęs priešais jus prie stalo jis supranta: po šiuo plonu kašmyru nėra nieko.

8.Kai vyras nešioja moterį ant rankų

Pirmiausia tai glosto jo savimeilę, kad gali pakelti. Kita vertus, jis jaučiasi princas ant balto žirgo. Ir trečias dalykas – tai liudija, kad moteris yra vyro rankose.

9.Moters kvapas

Moksliškai įrodyta: ieškodami partnerio, žmonės, kaip ir gyvūnai, vadovaujasi „uosle“. Ypač vyrai- dauguma jų yra kvapų mėgėjai. Be to, juos vienodai gali sujaudinti ir brangiai kainuojantys  kvepalai ir natūralus moters kūno kvapas. Mat moters prakaite yra feromonų, kurie hormoniniu lygiu vyrus tiesiog varo iš proto.

10.Kai vyras glosto moters plaukus

Gali būti du variantai vienu metu: kai vyras glosto moters plaukus, jis nori parodyti savo pagarbų požiūrį ir švelnumą. Kita vertus, palietęs moters plaukus, vyras demonstruoja, kad ji priklauso jam. Juk vargu, ar leisite nepažįstamiems vyrams liesti jūsų plaukus.

Beje, kai kurie vyrai užuodžia savo mylimosios plaukus. Tai ypač svarbu, net jei jis pats to nesuvokia. Tai yra tie patys kvapai ir feromonai, kurie vienaip ar kitaip veikia jo pasąmonę ir sukelia seksualinį potraukį konkrečios moters atžvilgiu. Šiuo klausimu gyvuoja gana populiarus posakis: „Įkvėpdamas plaukų kvapo, vyras „mirkomas moterimi“.

  1. Nuogi moteriški pečiai

Gal esate pastebėję kurio nors filmo epizodą: pirmiausia vyras nuima suknelės petnešėlę nuo moteriškos peties. Apnuoginti moters pečiai yra gynybos simbolis. Jų išvaizda užburia, kelia baimę ir … seksualinį geismą. Moteris apnuogintais pečiais iškart nori būti apkabinta ir nunešta į miegamąjį.

12.Moters geras apetitas

Maistas yra vienas pagrindinių žmogaus malonumų. Todėl geras moters apetitas yra „signalas“ vyrui: ji moka džiaugtis gyvenimu. Tai yra pagrindas manyti, kad lovoje jūs taip pat būsite nepasotinama.

13.Ne per seksualus apatinis trikotažas

Priešingai nei manoma, ne per seksualus apatinis trikotažas vyrams jokiu būdu nėra kliūtis. Greičiau atvirkščiai: daugelis pripažįsta, kad medvilniniai apatiniai ar besiūlės sportinės kelnaitės tik kursto jų aistrą.

Paaiškinimas labai paprastas: neplanavo sekso, bet viskas įvyko staiga ir netikėtai.

14.Aukšta moters padėtis

Moteris, užimanti skyriaus vadovės ar net įmonės vadovės ar direktorės postą – „užveda“ bet kurį vyrą. Mintis užkariauti žmogų, kuris įpratęs pats duoti nurodymus, labai jaudina. Šalia tokios moters partneris jaučiasi patyręs alfa patinas.

15.Mažos krūtys

Kaip bebūtų keista, tačiau daugeliui vyrų patinka mažos krūtys. Pirmiausiai dėl to, kad jos gražiai telpa delne. Kita vertus, mažos krūtys yra elastingesnės, palyginti su didelėmis, o tai, vyro akimis, moteris yra „jaunesnė“.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą