Pažinčių svetainėse gausybė vyrų, kurie nori sutikti vienintelę ir trokštamą merginą, bet kodėl jos nepastebi jų kasdieniame gyvenime?

Jei stipriosios lyties atstovai laikosi standartinės „geras“ sąvokos, tai net keli skirtingi vyrų tipai gali lengvai patekti į ją. Kadangi vienam „geras“ reiškia malonų ir meilų, antram – drąsų ir tvirtą, trečiam – turtingą ir patrauklų ir taip toliau. Bet merginos to nepastebi dėl keturių pagrindinių priežasčių.

 

Pirmoji priežastis – jų pačių įsitikinimas

Tikriausiai daugelis jūsų yra girdėjusios vienišių draugių pareiškimus, kad normalūs vyrai jau seniai išgraibstyti  ir liko tik niekam nereikalingi.

Bet ko gero nė viena iš jų nė karto nepagalvojo, kad tokios mintys gali nugrimzti giliai į pasąmonę ir tapti „nuodinga gyvate“ iš Edeno sodo, kuri neleis ramiai surasti verto ir reikalingo bei artimo širdžiai žmogaus. Vyras tiesiog praeis pro šalį ir jūs negalėsite jo pastebėti  per miglą, aptraukusią jūsų akis. Kitaip tariant, mergina bando pažvelgti į realybę tik savo vaizduotėje ir mato tik tai, ką nori pamatyti pati, o ne tai, kas vyksta dabar.

Antroji priežastis – nuolatinis idealo ieškojimas

Dauguma moterų, net merginos nuo mažų dienų, gali susikurti sau tobulą savo mylimojo įvaizdį. Jis atitinka visus jos reikalavimus: daug uždirba, be žalingų įpročių, myli, gerbia ir panašiai. Tai yra, ne tokį kaip, pavyzdžiui, jos patėvis, smurtaujantis prieš motiną. Tačiau šis „idealas“ įrašytas tik mintyse, todėl jis niekada negalės išsipildyti. Savo ruožtu mergina ar moteris nesugebės pamatyti savo žmogaus minioje ir jis tiesiog praeis pro šalį. Patarimas: turite palikti savo stereotipus ir atsiverti naujam  ir tikram jausmui.

Trečioji priežastis – artimų santykių baimė

Kai kurios moterys beprotiškai bijo užmegzti intymius santykius, nes gali būti atstumtos, pažemintos ir panašiai.

Kita vertus, tiesiog nenori atskleisti savo silpnybių partneriui, nes žinodamas jų silpnybes, jis gali jomis pasinaudoti ir ne dėl gero, o dėl savanaudiškų tikslų.

Pagalvojus apie tai, merginos tampa pažeidžiamos, bijo užmegzti artimus santykius, tačiau reikia judėti į priekį, tikėti savimi ir, svarbiausia, mylėti save, tada vertas vyras niekada nepraeis pro šalį.

Ketvirtoji priežastis – baimė būti nesuprastai  ir atstumtai

Šiuo atveju reikia tvirtai nuspręsti pačiai –  eiti pirmyn, bandyti, ieškoti, klysti, keltis ir vėl eiti. Galimybė būti nesuprastai ir atstumtai visada yra. Ir tai yra labai skausminga, bet tuo pačiu užgrūdina, sustiprina tvirtumą ir suteikia galimybę susirasti tinkamą vyrą, o ne pasirinkti „atsitiktinį“ žmogų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą