Ir kodėl mes taip dažnai pamirštame šias paprastas taisykles? Beje, vienas populiariausių klausimų, kurį merginos užduoda metant svorį, yra: kodėl vieni valgo ir nestorėja, o kiti turi save riboti? Yra daugybė priežasčių: gera medžiagų apykaita, genai ir kiti veiksniai. Taigi, kaip valgyti ir nepastorėti, laikantis paprasčiausių taisyklių? Pakalbėkime apie lieknų merginų įpročius.

 

1.Nuolat juda

Lieknos merginos mėgsta judėti. Jos daug vaikšto ir susiranda tokią sporto šaką, kuriuo mėgaujasi. Bet koks aktyvus judėjimas yra didžiulis pliusas. Net nebūtina eiti į sporto salę. Galite tiesiog pabėgioti lauką, užsiimti joga ar nueiti į baseiną.

2.Kontroliuoja save

Turima omenyje ne savęs ribojimai, o valia. Lieknos merginos tiesiog įpratusios saikingai valgyti, net jei pavalgius, labai norisi ko nors saldaus.

3.Valgo tik tada, kai jaučia alkį

Lieknos merginos nevalgo vien iš nuobodulio ar neturėdamos ką veikti. Jos gali išgerti stiklinę vandens su citrina, bet ne daugiau. Iš nuobodulio lieknos merginos gali išeiti pabėgioti ar sportuoti, bet tikrai neužkandžiauti dykinėjant. Apskritai lieknos merginos turi kuo užsiimti.

4.Žino, kiek reikia valgyti

Jos valgo mažai, bet gana dažnai. Be to, lieknos merginos stebi porcijas. Dažniausiai jos pusryčiauja gausiai, o per vakarienę suvalgo daug mažiau.

5.Niekada nesilaiko griežtų dietų

Net jei mergina suprato, kad priaugo porą papildomų kilogramų, ji visada stengiasi juos numesti natūraliu būdu, nekankindama savęs griežtomis dietomis. Be to, lieknos merginos valgo tai, ko tuo metu nori, net jei tai būtų pyrago gabalas. Beje, joms to pakanka, norint ilgam pamiršti  saldumynus.

6.Pakankamai išsimiega

Lieknos merginos stengiasi gerai išsimiegoti, nes žino, kad energijos trūkumą nereikia papildyti maistu. Net jei jos kartais  nepakankamai išsimiega, nes, tarkim, vėlai ėjo miegoti ir anksti atsikėlė, dienos metu leidžia sau pailsėti.

  1. Valgydamos neskuba

Lieknos merginos žino, kad valgyti reikia lėtai, nuosekliai ir maloniai. Visi žino, kad sotumo signalas į smegenis patenka po 20 minučių. Bet kažkodėl labai mėgstančios sočiai pavalgyti merginos tai pamiršta.

  1. Renkasi „tikrus“ produktus

Nors lieknos merginos vengia riebaus maisto, bet jos valgo įprastus produktus, tiesa, nedideliais kiekiais. Jos žino, kad varškė, jogurtai, sūreliai yra gardesni už pakaitalus ir nauda yra daug reikšmingesnė.

9.Sugeba suvaldyti stresą ir įtampą

Jie nekaupia visų savo emocijų viduje, o stengiasi jas išreikšti vienokia ar kitokia forma. Ir juo labiau nemalšina liūdesio traškučiais ar pyragu. Patikimiausias sprendimas tokioje situacijoje yra pabėgioti po lauką ar užsukti į sporto salę ir ten pašalinti įtampą.

10.Neatsisako sau malonumų

Bet joms didesnį malonumą teikia ne maistas, o kelionės, pasivaikščiojimai, pasibuvimas su draugais. Be to, jos susitinka su draugais ne kavinėje, o, pavyzdžiui, ledo aikštelėje ar parke.

Kadangi jos žino, kad gaišti laiką valandų valandas sėdint kavinėje yra beprasmiška ir neįdomu.

11.Moka džiaugtis gyvenimu

Kai nori kuo nors apdovanoti save, tikrai nesirenka maisto. Kitaip tariant, pirmenybę teikia ne torto gabalui, o pasivaikščiojimui lauke su draugais ar kitoms aktyvioms pramogoms. Svarbiausia, nevengia mokytis  ir pažinti ką nors naujo. Tada nelieka laiko ir beprasmiškam persivalgymui.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą