Net jei yra priežastis, dėl kurios galima pradėti kritikuoti žmogų, save gerbianti ir ori mergina nuo to susilaiko. Kritikuoti, barti, įžeidinėti žmogų yra silpnų ir nepasitikinčių savimi žmonių savybė. Archyvo nuotrauka

Ne paslaptis, kad afirmacija yra teisingas būdas pasiekti tikslą, mylėti save ir visus aplinkinius. Teiginiai daro žmogų stipresnį, verčia veikti. Tai toks savotiškas motyvacijos metodas, kuris visada veikia.

Žmogus pats sprendžia, kas jam atsitiks, o įvykiai ir aplinkinių suvokimas priklauso tik nuo jo. Svarbu pasakyti sau gražius dalykus. vadinasi, reikia nusistatyti teigiamai. Tada ir kiti su jumis bendraus ir palaikys.

Merginos, kurios kiekvieną rytą nusiteikia ir praktikuoja šią techniką, kryptingai eina į tikslą, nepaisydamos stereotipų ir kliūčių. Taigi, jūsų dėmesiui trys frazės, kurias turėtų pasakyti kiekviena mergina, žinanti savo vertę.

  1. Aš to nusipelniau

Sakydama sau tokį patvirtinimą,  mergina nesąmoningai patikina, kad viskas, kas jai nutinka – ir gerai, ir nelabai, yra visiškai teisinga ir nusipelnė. Taip, yra šiek tiek sėkmės, bet sėkmė negali būti nepelnyta.

Įvykiai, kurie nutinka žmogui, yra tiesioginis jo minčių ir veiksmų rezultatas. Negali būti, kad bet koks atlygis bus  be jokios priežasties. Visa tai yra ženklas, kad buvo padarytas geras darbas.

  1. Aš galiu

Bet kuri problema reikalauja sprendimo, o kiek jų iškyla net per vieną dieną, sunku ir suskaičiuoti. Ir kiekvieną kartą reikia veikti, dažnai rizikuojant ir prisiimant atsakomybę. Tačiau jei motyvuosite save teisingai, tada net pati sunkiausia užduotis bus  įveikiama ir net gali virsti malonumu.

  1. Aš susitvarkysiu

Dar viena svarbi frazė, kurios tarimas išties stebuklingas. Garsiai, norom nenorom pasakydama „įveiksiu“ ar „susitvarkysiu“, mergina ruošiasi tam, kad bus sunku, bet viskas susitvarkys. Šiuos žodžius svarbu kartoti kasdien, tada rezultatas bus akivaizdus.

Apskritai patvirtinimas „Aš galiu tai padaryti“ yra vienas svarbiausių tarp tūkstančių kitų, nes ji ne tik motyvuoja veikti, bet ir padeda susidoroti su sunkumais.

Bet kad šios frazės veiktų, turite jas taisyklingai ištarti. Tai svarbus teiginių aspektas. Jei pratimą atliksite prieš veidrodį, yra daug didesnė tikimybė, kad patvirtinimas prasiskverbs į jūsų širdį, protą ir sielą, paskatindamas veikti. Kai ištariama frazė, rekomenduojama atidžiai stebėti save. Tada lengviau pastebėti, kaip tai veikia žmogaus nuotaiką ir vidinę būseną.

Geriau mankštintis kasdien ryte. Per šį laikotarpį, praėjus maždaug 1-2 valandoms po pabudimo, energijos ir jėgų papildymo reikia labiau nei bet kada.

Žodžiu, kiekviena savimi pasitikinti mergina sako sau komplimentus, nelaukdama to iš kitų. Tas pats nutinka ir su teiginiais. Kasdien kartojamos frazės įsilies į gyvenimą ir padės joms sklandžiai ir ramiai judėti.

Be to, aukščiau minėtos frazės turėtų paskatinti merginą labiau pasitikėti savimi, o tai reiškia, kad ji pradės vertinti save, savo laiką ir pastangas bei žinos savo vertę.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą