Raudona spalva iš esmės tinka visoms moterims, tik svarbu pasirinkti „savo“ raudoną atspalvį. Archyvo nuotrauka

Ar žinojote, kad netinkama drabužių spalva gali paryškinti visus odos trūkumus ir padaryti raukšles vizualiai gilesnes? Pažvelkime į viską išsamiai. Iš karto padarysime išlygą, kad šis straipsnis nebus vien apie spalvas. Žinia, negalima skirstyti žmonių  pagal jų mėgstamas spalvas, nes mes visi esame tokie individualūs ir mūsų išvaizdą puošia skirtingi  drabužių atspalviai.

 

Švelniai šaltas rožinis atspalvis vizualiai išlygina odą

Net ir spalvų tipų teorijos šalininkai nemano, kad reikia dėvėti tik tam tikrus atspalvius ir vengti kitų. Vis dėlto pravartu būtų žinoti „savo“ sėkmingas spalvas.  Mat jie gali padaryti stebuklus:  pabrėžti  orumą, pakilią nuotaiką, santūrumą,  ramybę ir panašiai.

Taigi, kaip skirtingi atspalviai veikia odą?

Raudona spalva iš esmės tinka visoms moterims, tik svarbu pasirinkti „savo“ raudoną. Apsivilkus raudonos spalvos suknelę, moters veidas  taps blyškesnis ar net blyškus. Aišku, tuo pačiu ji atrodys kaip kilminga dama.

Ryškiai rožinės spalvos palaidinė ar šalikas, užsirištas po kaklu,  labiau išryškins įdubimus po akimis. Tačiau švelniai šaltas rožinis atspalvis vizualiai išlygina odą, tarsi moteris ką tiktai būtų pasipudravusi veidą. Užtat apsivilkus bet kurios tamsios spalvos drabužį,  veidas tampa  skausmingas ir pavargęs.

Atspalviai taip pat turi įtakos  ir akių spalvai, todėl  gali tapti šviesesnės ar gilesnės.

Jei vyrauja šalti tonai ir nėra ryškaus kontrasto tarp plaukų spalvos ir odos spalvos, tada veidas atrodys  harmoningai ir nuotaikingai. Visi žinome, kad pasitelkus makiažą ar plaukų dažus, galite tapti daug ryškesnės ir net pakeisti savo odos spalvą, pritaikius gerą šiltų atspalvių dozę. Remiantis tuo, gali būti tinkami skirtingi atspalviai.

 

Fotoaparato objektyvas „suvalgo“ daugumą spalvų

Tačiau  norint, kad drabužių spalvos neužgožtų jūsų, nebūtų jausmo, jog suknelę dėvite ne jūs, o suknelė vilki jus, kad atspalvis nepabrėžtų  veido raudonų dėmių, nelygumų, raukšlių, geriausiai tinka  švelnūs, prislopinti, šalti atspalviai.

Bet tai nereiškia, kad  negalima naudoti kitų spalvų. Kitaip tariant, patartina kaitalioti spalvas:  vilkėkite ir šaltų, ir šiltų spalvų drabužius. Tačiau, kai būsite pavargusios ar ne visai pailsėjusios,   stenkitės nešioti „savo“ atspalvių  drabužius, kurie taip pat gražiai atsispindės ir ant veido.

Beje, jei nuspręsite fotografuotis, nepamirškite, kad fotoaparato objektyvas „suvalgo“ daugumą spalvų, o tai, kas realybėje atrodo labai šviesu, nuotraukoje ar vaizdo įraše nebus ryšku.

Kaip žinoti, kurie atspalviai jus puošia?

Surinkite visus namuose esančius spalvotus daiktus ir audinius (galite naudoti vaikiškus drabužius ir vyro daiktus), atsisėskite priešais langą (svarbu, kad būtų geras apšvietimas), pasistatykite priešais didelį veidrodį, pridėkite prie veido skirtingus  drabužių atspalvius ir stebėkite, kaip jie veikia odą ir išvaizdą. Esame tikri, kad jūsų laukia įdomūs atradimai.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą