Kol nieko nėra namuose, merginos mielai rengia fotosesiją, bet ne paprastą, o su keistenybėmis. Archyvo nuotrauka

Merginos kupinos keistenybių, kurių negali paaiškinti joks mokslas. Taigi, pavyzdžiui, jos turi aibę visokių nesuprantamų keistenybių, kurių nemėgsta reklamuoti.

 

  1. Surengti madų šou

Dažna mergina periodiškai rengia savo asmeninį madų šou. Dažniausiai tai daro, kol nieko nėra namuose. O į tokį pasirodymą gali patekti tik  – svečiai, geriausių draugių asmenyje. Drabužiai tokiems pasirodymams imami iš spintų, nes kiekviena mergina savo spintoje turi galybę daiktų!

  1. Keista fotosesija

Kol nieko nėra namuose, merginos mielai rengia fotosesiją, bet ne paprastą, o su keistenybėmis. Pavyzdžiui, jos mėgsta padaryti keletą asmenukių, iškraipydamos savo veidus. Kam? Ir kas žino,  juk tai merginos.

  1. Aš esu žvaigždė

Dar viena labai keista veikla, kuria merginos mėgsta užsiimti būdamos vienos. Kai mergina  pradeda nuobodžiauti, ji įsijungia muziką, pasiima plaukų šepetėlį ir pradeda dainuoti. Tada ji jaučiasi kaip žinoma  atlikėja. Na tai kas, kad nepataikys į natas, mes turime pusę tokių dainininkų.

  1. Labai svarbios informacijos paieškos

Kartkartėmis merginos ieško „na, labai naudingos informacijos“. Pavyzdžiui, savo buvusio mylimojo žmonos ir vaikų vardus. Juk tai labai svarbi informacija.

  1. Generalinė repeticija

Ką daryti merginai vienai namuose? Žinoma, repetuoti! Tik repeticijos nėra lengvos, todėl reikia būti pasiruošusiai bet kokiam scenarijui. Taigi, vaikinai, jūs praktiškai neturite šansų nurungti merginą pagal jos sugebėjimus.

  1. Verkti

Be ankstesnės pastraipos, yra ir ši. Merginos žino kada apsipilti ašaromis. Pirma, jos turi mokėti verkti, kai reikia. Antra, jos turi žinoti, kaip atrodo, kai verkia. Taigi stebėtis čia nėra ko.

  1. Labai „inteligentiškos“ laidos

Merginos pasinaudoja  ir šia galimybe, kai yra vienos. Taigi jos mėgsta žiūrėti kvailus serialus ir  kitas nesąmones. Apskritai, jos kartais užkemša smegenis tuo, kuo visai nereikėtų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą