Juodasis periodas mūsų gyvenime atsiranda dėl to, kad gyvename ne pagal šiuos įstatymus, juos pažeisdami ar nekreipdami į juos dėmesio. Archyvo nuotrauka

Daugelis yra girdėję posakį, kad bėda neatsiranda viena. Atėjo laikas išsiaiškinti, ar juodoji juosta tikrai egzistuoja, kas tai yra ir ką daryti, jei nuolat nesiseka, rašo bioenergetic-therapy.com.

 

Viskas mūsų pasaulyje vadovaujasi Visatos dėsniais. Juodasis periodas mūsų gyvenime atsiranda dėl to, kad gyvename ne pagal šiuos įstatymus, juos pažeisdami ar nekreipdami į juos dėmesio.

  • Kas yra juodasis gyvenimo periodas ir kodėl ji atsiranda?

Bėdų nutinka daugeliui, tačiau ne visos jos virsta juodąja juosta. Ji atsiranda tada, kai problemos kyla begaliniu srautu, kurių negalima sustabdyti. Atrodo, kad kažkas prakeikė ar nužiūrėjo žmogų, kad tai nėra eilinis sutapimas.

Iš tikrųjų  tai nėra atsitiktinumas, nes problemos labai dažnai iškyla ne dėl juodosios piktos akies magijos, o dėl to, kad esame tam pasiruošę. Optimistiškai nusiteikę ir objektyviai mąstantys žmonės supranta, kad jei atsitinka kažkas blogo, tai nereiškia, kad gyvenimas baigėsi. Tai tik reiškia, kad atsirado laikinų sunkumų, kurių bet kuriuo atveju daugiau ar mažiau pasitaiko visiems.

Kai žmogus mano, kad jam gali prasidėti ar jau prasidėjo juodasis gyvenimo periodas, jam taip ir nutinka. Tai gali tęstis tol, kol problemos išsems iš jo visus išteklius ir jėgas. Todėl bioenergetikos specialistų tvirtinimu, nereikia koncentruotis į blogį, kad gyvenime nutiktų kuo daugiau gero.

  • Ką daryti, kad juodasis gyvenimo periodas būtų trumpesnis?

Svarbu susitaikyti su tuo, kad bėdų nutinka kiekvienam. Nesėkmės nutinka net turtingiausiems pasaulio žmonėms, paprastiems darbštiesiems, pramogų verslo žvaigždėms, linksmiausioms ir optimistiškiausioms asmenybėms. Kiekvienas žmogus retkarčiais patiria sunkumų, tačiau ne visi leidžia sau dėl to panikuoti.

Prisiminkite tą nuostabų jausmą, kai viskas sekasi ir viskas vyksta taip, kaip turėtų. Tai vadinama baltąja gyvenimo juosta. Jums pasisekė, viskas gerai. Taip yra todėl, kad esate ant pozityvumo bangos. Kai žmogus nusiteikęs teigiamai, jis pritraukia sėkmę ir pagerina savo gyvenimą.

Norėdami užgriuvus sunkumams tapti pozityvesni, galite naudoti sėkmės patvirtinimus arba meditacijas, kad apsivalytumėte nuo neigiamų programų. Šios praktikos bus labai naudingos kiekvienam iš mūsų. Daugeliui jau seniai ne paslaptis, kad mus supantį pasaulį valdo mūsų mintys. Jos formuoja energiją ir padeda siekti tikslų arba trukdo tai daryti, jei kyla mintys apie ką nors blogo.

Todėl, jei atsitiks kažkas nemalonaus, jums nereikia pradėti nerimauti be jokios priežasties. Stenkitės išspręsti problemą, o ne kaltinkite dėl to save ar kitus. Kartais nutinka taip, kad mes nesugebame kažko pakeisti. Tokiu atveju Rytų išminčiai pataria mažiau jaudintis ir susitaikyti su tuo, kas neišvengiama.

Toli gražu ne paskutinis šiuo požiūriu yra karmos klausimas. Stenkitės padaryti ką nors teigiamo dėl kitų žmonių ir nesielkite blogai kitų atžvilgiu. Tokiu atveju Visata jūsų nenubaus, o, atvirkščiai, apdovanos sėkme ir padės įgyvendinti svajonę. Tai vadinama pusiausvyros dėsniu.

Žmonėms, kuriems „juodai“ nesiseka, taip pat gali būti naudinga atidaryti čakras, kurios gali būti užblokuotos. Tai mūsų kūno energetiniai centrai, kurie dėl įvairių priežasčių gali veikti netinkamai.

Kartoju, net patys sėkmingiausi ir laimingiausi žmonės kartais susiduria su juoduoju gyvenimo periodu. Tačiau norint apsisaugoti nuo problemų, turite žinoti, kas tiksliai gali sukelti nesėkmių bangą.

Kartais žmonės juodąjį gyvenimo periodą painioja su paprastu nuovargiu ar apatija, kurią galima pašalinti padedant veiksmingiems meditacijos metodams. Taip pat svarbu neperdėti problemų: pasistenkite protingai įvertinti situaciją ir neįsileiskite baimės į savo gyvenimą. Ne visos bėdos turėtų būti laikomos kritinėmis.

  • Kaip atpažinti juodąją juostą?

Yra keletas savybių, kurios padės atskirti juodąjį periodą nuo paprastos sumaišties ar tiesiog nelaimingai susiklosčiusių aplinkybių. Juodasis periodas prasideda spontaniškai. Jis kaip žaibas iš giedro dangaus. Prieš tai nepasireiškia jokie pokyčiai: jis ateina staiga ir viską, kas gera, paverčia blogu tada, kai to nesitiki.

Kartais prieš prasidedant juodajam gyvenimo periodui viskas būna labai ramu. Nei gerai, nei blogai – kažkaip vidutiniškai, be emocijų. Atsipalaiduoji, o tada sulauki likimo smūgio.

Tai veikia beveik visas gyvenimo sritis. Jei tamsa pakeitė sėkmę, Fortūna gali jus palikti visose srityse vienu metu. Prasidės problemos ir meilėje, ir darbe. Absoliučiai viskas jus apsunkins ir erzins.

  • Kokios juodojo gyvenimo periodo atsiradimo priežastys?

Pagrindinė priežastis – bloga energija. Visos pagrindinės priežastys lemia būtent mus supančių teigiamų bangų lygio sumažėjimą. Kai susilpnėja biolaukas, tai sukelia energetinius įtrūkimus, žmogaus auros tamsėjimą. Dėl to prasideda juodasis gyvenimo periodas. Tai nutinka ir dėl konkrečių priežasčių:

  1. Neigiamos emocijos. Tai visų pirma turima omenyje pavydas, pyktis ar noras kam nors atkeršyti. Iš pirmo žvilgsnio tai nekenksminga, tačiau aplink pavydų ir piktą žmogų susiformuoja tankus negatyvo žiedas. Tai labai pavojinga. Teigiama energija ne tik kenčia nuo tokių minčių ir troškimų, bet ir sunaikinama.
  2. Neigiamas požiūris. Požiūriai skiriasi nuo minčių tuo, kad yra nuolatiniai. Net kai pagalvoji apie ką nors kita, jie toliau veikia pasąmonėje. Beveik kiekvienas žmogus turi savo įsitikinimus, tačiau jie visi yra pavojingi savaip. Galite jų atsikratyti, jei nuolat sau priminsite, kad esate sėkmingas ir laimingas žmogus.
  3. Sveikatos problemos. Tai vienas ryškiausių ženklų, kad juodasis gyvenimo ruožas gali atsirasti bet kurią akimirką. Ligos ardo žmogaus energijos atsargas. Žinoma, tai priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau dažniausiai prasta sveikata ir netinkamas gyvenimo būdas labai blogai atsiliepia sėkmei.
  4. Kaltė. Tai labai baisus jausmas, kuris žlugdo žmogų iš vidaus, sukeldamas jam didelį pavojų. Su kaltės jausmu reikia kovoti, nes jis savaime nepraeina. Jei padarėte ką nors blogo, pabandykite save nuraminti, kad viskas jau padaryta, kad nieko negalima grąžinti. Paprašykite atleidimo už savo veiksmus ir pasistenkite ištaisyti tai, ką padarėte, bet nepriekaištaukite sau.
  5. Neteisinga aplinka. Žmonės, kurie dirba ar gyvena su jumis, gali būti ne tik energijos vampyrai, bet ir paslėpti priešai. Vienas dalykas, kai tu pavydi, ir kitas dalykas, kai jie tau pavydi. Galbūt to nepastebėsite, bet pasekmės bus. Atpažinti pavydų žmogų ar priešą kartais beveik neįmanoma, todėl pasistenkite atidžiai pasirinkti artimiausią aplinką.

Juodasis gyvenimo periodas atsiranda greitai ir nepastebimai, todėl gali būti sunku su juo susidoroti. Svarbiausia atsiminti, kad po problemų visada ateina atsigavimo laikotarpis.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą