Nusprendėme pagaliau išsiaiškinti, koks moteriškas elgesys priverčia vyrą bėgti, pametus šlepetes, o kodėl „tas pats“ vyras nenori susitikti jūsų kelyje. Archyvo nuotrauka

Jei esate patraukli, simpatiška mergina, vyrų dėmesys automatiškai bus nukreiptas į jus. Bent jau visi mūsų draugai ir artimi giminaičiai, taip pat nemažai psichologų mums apie tai pasakoja. Tačiau yra merginų, kurios net neįsivaizduoja, koks yra pasirinkimas tarp vertų vyrų. Nusprendėme paklausti mūsų šaunios psichologės ir pagaliau išsiaiškinti, koks moteriškas elgesys priverčia vyrą bėgti, pametus šlepetes, o kodėl „tas pats“ vyras nenori susitikti jūsų kelyje.

 

  1. Ji nuolat viskuo nepatenkinta

Mokslai. Darbas. Draugai. Namai. Žinoma, niekas nesako, kad reikia būti amžinai geros nuotaikos, tačiau nuolat dėl ko nors liūdint ar skundžiantis – tai elgesys, kurio vyrai tiesiog negali pakęsti. Pirma, vyras turi savo problemų ir jį traukia merginos, kurios iš pirmo žvilgsnio viskuo patenkintos ir su kuriomis galima maloniai pabendrauti, atitraukti dėmesį nuo savo problemų. Kita vertus,  nepatenkinta mergina tiesiogine prasme perduoda šį negatyvą, atbaidydama vyrus. kai merginos veidas tampa rūškanas ar piktas, vyrai iškart tai „perskaito“.

  1. Ji arogantiška ir šalta

Kaip jau minėjome, vyrus traukia moteriškoji energija, ir ši energija visada yra lengvumo sinonimas. Per šaltai su priešingos lyties atstovais besielgianti mergina tokios energijos netenka, o vyras vėlgi tai jaučia. Todėl stenkitės įvaldyti flirto meną, būkite šiek tiek žaismingesnė, net jei nesitikite užmegzti santykių su konkrečiu vyru. Tačiau niekas nedraudžia mokytis ir tuo pačiu įgyti patirties. Kai pajusite šį lengvumą savyje, vyrai trauks prie jūsų kaip gyvybę teikiančio šaltinio.

  1. Ji per gera aplinkiniams vyrams

Ir tai gali būti. Galbūt jūs bendraujate žmonių rate, kuriame tiesiog nėra jūsų vertos poros. Tai nereiškia, kad reikėtų keisti draugų ratą ar mažinti reikalavimus, kurie, žinoma, yra adekvatūs. Vis dėlto gaudyti lydekas karosų tvenkinyje yra beprasmiška. Pagalvokite, kuo užsiima jums patinkantys vyrai? Tam reikalui organizuojamos konferencijos, verslo forumai, parodos, koncertai – daugybė renginių, tereikia apsispręsti, kokių savybių ieškote  tarp vyrų, ir tada eiti jo ieškoti.

  1. Ji yra apsėsta savo išvaizdos

Žinoma, niekas neabejoja, kad mergina turi visada gražiai ir tvarkingai atrodyti. Ir vis dėlto neperlenkite lazdos besirūpindama ir atnaujindama savo išvaizdą. Per sultingos lūpos, didžiulės blakstienos ir ilgi nagai – visa tai gal ir ne pro šalį, norint pasigirti draugėms. Tačiau tokie „grožio kūriniai“ vyrų, bent jau galvojančių apie rimtus santykius, nesužavi. Greičiau verčia žiūrėti su susidomėjimu, bet ne daugiau. Jei jums reikia nuolatinio partnerio, kuris jus gerbtų, laikykitės gundančio natūralumo ir sulauksite tikro stipriosios lyties susidomėjimo.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą