Vyrai gerbia ir vertina tas merginas ir moteris, kurios tiesiog neleis nepagarbaus elgesio su jomis. Archyvo nuotrauka

Kodėl vyrai taip skirtingai elgiasi su merginomis ir moterimis? Kodėl vienos moterys yra gerbiamos ir vertinamos, o kitos – ne? Tam yra keletas priežasčių. Pirma priežastis, dėl kurios vyras vertina ir gerbia moterį, yra jos savigarba.

Kitaip tariant, vyrai gerbia ir vertina tas merginas ir moteris, kurios tiesiog neleis nepagarbaus elgesio su jomis.  Pavyzdžiui, vyras vėluoja į pasimatymą ir net telefonu neįspėjo, kad vėluoja? Save gerbianti moteris tiesiog nueina.

Arba vyras šiurkščiai su ja kalbėjo. Priklausomai nuo pažinties etapo, mergina arba laikinai nustoja su juo bendrauti, arba jam populiariai paaiškina, kad su ja negalima taip elgtis.

Prie ko priveda, jei mergina leidžiasi būti negerbiama ir tarsi karčia piliulę praryja įžeidžiantį vyro elgesį? Tuo, kad vyras tampa vis dažniau įžūlus ir elgiasi vis blogiau. Po kurio laiko jo netinkamas  elgesys jau tampa kone įpročiu, o jį pakeisti jau būna labai sunki užduotis.

Antra priežastis, kodėl vyrai gerbia ir vertina moterį, yra ta, kad moters pasaulis nėra uždaras vyrui.

Jei moteris gerbia save, jei nėra susitelkusi vien į vyrą, tai net ir nelabai pavykę žodžiai stipriai veikia vyrą.

Ir priešingai, jei moteris negerbia savęs, jei visas jos dėmesys nukreiptas į vyrą, tai kad ir ką ji besakytų, vyras jos neklausys.

Kai vyras ir mergina susipažįsta, ji, paprastai, turi ką veikti ir daug pomėgių be jo. O pats vyras jai  būna vidutiniškai įdomus. Bent pažinties pradžioje. Taip pat ji neskuba siūlyti dažniau susitikti ir, juo labiau, neskambinėja jam be jokio reikalo. Ir daugiausia dėl to vyras ją gerbia ir vertina.

Vyro pagarba moteriai yra atvirkščiai proporcinga jos priklausomybei nuo vyro gyvenimo.

Kai tik merginos emocinis gyvenimas susitelkia vien į vyrą, tada pagarba kažkur išgaruoja. Vyrai iš karto pajunta, kad ji neturi nieko daugiau, išskyrus jį.

Kita vertus, jei merginai įdomu kalbėti tik apie  tą vyrą, jei visa aplinka susijusi su juo, tai labai greitai ji nusibos jam.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą