Tinklaraštininkė tvirtino, kad kasdien rūpinasi savo veidu, padedant šaldytiems agurkams, ir jos oda dar niekada neatrodė taip gerai. "TikTok" stopkadras

Norint palaikyti drėgną ir spindinčią  veido odą, reikia turėti šaldiklį ir šviežių agurkų. Tinklaraštininkė parodė, kaip pagerinti  veido išvaizdą užšaldžius daržovę ir naudojant ją vietoj volelio. Svarbiausia yra laikytis taisyklių ir braukti agurku per odą pagal masažo linijas.

 

Kasdien rūpinasi savo veidu, padedant šaldytiems agurkams

Agurkai nėra naujovė, atliekant kosmetines procedūras. Natūralių ingredientų mėgėjai dažnai naudoja šią daržovę savo kasdienei priežiūrai. Taip pat ir jo apskritimus, užsidėję ant akių bei sušaldydami agurkų sultis ledo formose, o po to tais kubeliais ir nuvalo veidą.

Panašu, kad „tiktokerė“, pasirašiusi slapyvardžiu „alexaraeloebel“, tapo kosmetikos valymo priemonės, vadinamos šaldytu agurku, pradininke. Mergina papasakojo apie savo kasdienę rytinę grožio procedūrą ir parodė, kaip veidui vietoj volelio naudoja šaldytą daržovę.

Pirmiausiai ji šaldiklyje užšaldo visą nuplautą ir išdžiovintą agurką, tada perpjauna jį į dvi dalis ir suvynioja į popierinę servetėlę ar audeklą, kad nešaltų rankos.

Tuomet mergina ant veido agurką deda taip, kad lengvais judesiais įtrintų odą sušalusiu minkštimu. Sprendžiant pagal vaizdo įrašą, tinklaraštininkė griežtai laikosi masažo linijų, braukdama nuo smakro iki ausų ir po akimis nuo nosies tiltelio iki šnervių.

„Padeda kovoti su spuogais, inkštirais, veido dirginimu ir paburkimu. Taip pat drėkina“, – „tiktokerė“ gyrė šaldytos daržovės privalumus.

Tinklaraštininkė tvirtino, kad kasdien rūpinasi savo veidu, padedant šaldytiems agurkams,  ir jos oda, anot „alexaraeloebel“, dar niekada neatrodė taip gerai.

Ji taip pat davė patarimų, kaip supjaustyti šaldytą agurką, kuris tiesiogine prasme virsta akmeniu šaldiklyje. „Tiktokerė“ tris sekundes laiko daržovę po šaltu tekančiu vandeniu, o tada perpjauna. Per šį laiką agurkas sugeba šiek tiek atšilti, tačiau nepraranda savo savybių.

Šią grožio procedūrą jau spėjo išmėginti ir kiti „TikTok“ vartotojai bei įsitikinti naudingomis  šaldyto agurko savybėmis.  Pavyzdžiui, tinklaraštininkė, pasirašiusi „emmafreece“ slapyvardžiu, patikino, kad tai padėjo susidoroti su veido paraudimu.

 

Liko labai patenkinta rezultatu

„Nuostabūs pojūčiai, be to, šaldytas agurkas turi daug privalumų – tai padėjo man atsikratyti raudonų dėmių ant veido. Oda dabar atrodo sveikai. Be to, šaldytas agurkas turi antisenėjimo savybių, kai masažuojama ryte“, – parašė ji šio savo socialinio tinklo paskyroje.

Tuo tarpu tinklaraštininkė „all.hail.hails“ prisipažino, kad šaldytų agurkų masažas buvo vienas mėgstamiausių jos  grožio procedūrų dienos pradžioje. Mergina taip pat sakė, kad neišmeta visos daržovės – nupjauna panaudotą dalį ir vėl užšaldo. Tiesa, nežinoma, ar po tokio ekonominio taupymo agurke išlieka naudingų savybių.

„Penktą dieną masažuoju veidą su šaldytu agurku, oda tampa švaresnė. Šis masažas tapo viena mėgstamiausių dienos akimirkų, nes yra toks malonus“, – parašė ji.

Tačiau mergina, slapyvardžiu „shellseasellsseashells“, atvirkščiai, dieną užbaigia agurkų masažu. Ji  tai darė mėnesį kiekvieną dieną ir yra labai patenkinta rezultatu.

„Šį agurkų masažą  dariau kiekvieną vakarą  ir visą mėnesį, o mano veidas dar niekada nebuvo toks gražus“, – teigė ji.

Ką sako kosmetologai apie masažo su šaldytu agurku naudą? Niujorko lazerinės ir odos chirurgijos centro dermatologė Blair Murphy-Rose mano, kad tai gali padėti išsausėjusiai ir pleiskanojančiai odai, nes agurkuose yra 90 procentų vandens. O tai reiškia, kad skubiai padeda drėkinti veidą. Be to,  dėl šioje daržovėje esančių taninų ir flavanoidų taip pat gali palengvinti uždegimą.

Tačiau dr. Karan Range  „TikTok“  vartotojams siūlo, kad būtų naudingiau valgyti agurką, nes masažas su šaldyta daržove gali tik laikinai palengvinti paraudimą ir patinimą.

Kosmetologė Nicole Caroline savo interviu leidiniui „Pop Sugar“ pripažino, kad agurkas tikrai gali padėti susidoroti su patinimu, bet ne taip veiksmingai, kaip ledo gabalas. Pasak jos, daržovė greitai pradės atšilti ir truks tik 30 sekundžių masažo.

 

„TikTok“ tekstas, stopkadrai

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą