Nusprendėme pagaliau išsiaiškinti, koks moteriškas elgesys priverčia vyrą bėgti, pametus šlepetes, o kodėl „tas pats“ vyras nenori susitikti jūsų kelyje. Archyvo nuotrauka

Yra merginų, kurios vyrams apsuka galvas vien dėl savo išvaizdos. Be to, ji yra įdomi, jaudinanti ir supratinga. Tokia mergina visada yra geidžiama. Tačiau yra merginų tipų, kurioms sunku rasti tą vienintelį dėl savo įpročių, charakterio bruožų, elgesio ir emocijų protrūkių. Net nepaisant gražios išvaizdos, vyrai vengia tokių merginų ir neįsivaizduoja, kad jos galėtų būti jų gyvenimo palydovėmis.

 

  1. Ji yra draugė

Šio tipo mergina suvokiama kaip bendražygė, „sesuo“, su kuria galima kartu nueiti į kiną, pasėdėti kavinėje, paklausti patarimo dėl santykių su mergina ar paprašyti pridengti prieš artimuosius. Tokia mergina iš karto užmezga draugiškus santykius su priešingos lyties atstovais, nelinkusi flirtuoti, bet iš karto eina prie reikalo, renkasi „berniuko“ stilių.

Su vyrais flirtuoti ji nemoka dėl įvairių priežasčių: augo be tėvo, įgavo neigiamos bendravimo su vyru patirties. Priešingos lyties atstovams ji patinka kaip asmenybė, tačiau joje nemato moters. Tai trukdo jai susirasti mylimąjį. Ji gali suprasti, kad dėl savo tokio elgesio, kiti taip su ja ir elgiasi, tačiau norint pakeisti savo elgesį ir įpročius reikia įdėti daug pastangų.

  1. Ji yra intravertė

Šio tipo mergina iš prigimties yra uždaras žmogus. Gali būti, kad ji turi daug teigiamų savybių ir dorybių, tačiau apie jas žino tik artimiausi draugai. Ir net jie nustemba, kai paaiškėja, kad jų draugė baigė, tarkim, muzikos mokyklą. Prireiktų daug mėnesių ar net metų, kol vyras pralaužtų jos „šarvus“.

Todėl dažniausiai nutinka taip: susipažinęs ir įsitikinęs, kad mergina yra intravertė, nė nebando kurti santykių. Tiesą sakant, ji gali slėpti  savo jausmus, bet tiesiog nesugeba jų parodyti. Vienaip ar kitaip, bet tokios merginos ilgai lieka nepastebėtos, kol pačios nusprendžia atsiverti žmonėms arba kol sutinka mįsles mėgstantį vyrą.

  1. Ji yra „mokytoja“

Šio tipo mergina elgiasi kaip viską žinanti ir nuolat moko kitus. Vaikinai nuo mokyklos laikų turi stiprią antipatiją tokiam elgesiui. Jie nori paprastų žmogiškų santykių, o ne nuolatinių pamokslavimų, moralizavimų, patikrinimų ir tinkamumo šeimyniniam gyvenimui testų. Vaikinas iš karto nustoja kreipti dėmesį į tą, kuri bendraudama pradeda demonstruoti savo erudiciją, jį taisyti ir komentuoti.

  1. Ji yra namisėda  ir laukia savo „princo“

Šio tipo merginos gyvenimas primena į ratą įvaryto žiurkėno bėgimą: namai, darbas, kasdienių problemų sprendimas. Laisvalaikiu ji skaito knygas, žiūri serialus ir pasineria į savo pomėgius, kuriais užsiima daugiausiai namuose. Tai gali būti mezgimas, siuvinėjimas ar naujų patiekalų gaminimas. Jos socialinis ratas ribotas, viešumoje ji pasirodo retai, todėl kai taip nutinka, jos tiesiog nepastebi. Bėda ta, kad nepaisant jos gražios išvaizdos, šio tipo mergina nemoka savęs pateikti, laukia iniciatyvos iš vyro, elgiasi šaltai, tikisi iš vyro romantikos ir gražių darbų. Ir greitai supranta, kad jis nėra „jos romano herojus“.

  1. Ji yra „vyriška“

Šio tipo merginos būna be kompleksų, grubios ir  kelia vyrams siaubą. Ji gali būti graži ir įspūdinga, tačiau jos įsakmus ir nurodinėjantis balsas nuolat trykšta spaudimu ir pretenzijomis. Ji neieško žodžio kišenėje, kartais gali būti vulgari, pajuokauti temomis „žemiau juosmens“, nesidrovi „stiprių žodžių“. Todėl vyras nepriima tokios merginos kaip savo jausmų objekto. Jo nuomone, mergina turi būti švelni, trapi, pažeidžiama, o šis žmogus gali įskaudinti bet ką, jei tik panorės. Vyras tokių merginų vengia iš tolo ir net iki minimumo apriboja draugišką bendravimą. Nors šio tipo mergina ir tiktų  draugės kategorijai. Vyras paprasčiausiai  neleidžia sau bendrauti su tokia mergina, nes žino kuo visa tai baigsis.

Gyvenime tokio tipo merginų yra nemažai, tačiau meilėje joms pasiseka ne iš karto. Tiesa, anksčiau ar vėliau jos taip pat susiranda „savo sielos draugą“, pasiruošusį visiškai ir besąlygiškai priimti visas jos savybes.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą