Laikantis šių paprastų taisyklių ir rekomendacijų, kiekviena mergina galės pabrėžti savo grožį ir išvengti nepadorių bei vulgarių įvaizdžių. Pasitikėjimas savimi ir patogūs drabužiai yra raktas į sėkmę ir patrauklumą. Archyvo nuotrauka

Sakoma, kad moteriškas grožis turi būti parodytas. Tačiau yra tam tikrų kūno vietų, kurių save gerbianti mergina neatidengs. Šiame straipsnyje kalbėsime apie santykių psichologiją ir kaip teisingai pabrėžti savo grožį neperžengiant vulgarumo ribų ir išsaugant moteriškumą. Taigi, jūsų dėmesiui kai kurios kūno vietos, kurias turėtumėte paslėpti ir kodėl tai svarbu komfortui ir pasitikėjimui savimi.

 1. Gili iškirptė

Gražios krūtys yra vienas pagrindinių moterų pasididžiavimo akcentų. Tinkamai pabrėžta krūtinė įvaizdžiui gali suteikti žavesio ir seksualumo. Tačiau reikia žinoti, kad tarp elegancijos ir vulgarumo yra riba.

Norint pabrėžti krūtinės formas, svarbu, kad iškirptė būtų grakšti, kuri neturėtų būti gili, kad biustas praktiškai „iškristų“ ir nepaliktų „erdvės apmąstymams“. Svarbu atsiminti, kad nuo prašmatnumo iki vulgarumo – vienas žingsnis.

Gili iškirptė tinka vakarinėms suknelėms ir ypatingoms progoms. Kasdieniame gyvenime reikėtų laikytis aukso vidurio taisyklės: iškirptė turi būti pakankamai gili, kad pabrėžtų orumą, bet ne tiek, kad per daug atskleistų grožybes.

 1. Iškirptė nugaroje

Sunku paslėpti viršutinę nugaros dalį, kai populiarūs kirpimai, klubus dengiantys sijonai ir džinsai. Tačiau verta atminti, kad mada nėra dogma, o kiekvienai merginai svarbu pasirinkti tai, kas jai tikrai tinka.

Dėvėti drabužius, kurių nugaros dalis paliekama atvira, neverta vien todėl, kad tai yra madinga. Jei mergina su tokia apranga jaučiasi nepatogiai, geriau jos atsisakyti ir rinktis patogesnius ir uždaresnius drabužius.

 1. Tinkamo apatinio trikotažo svarba

Viena iš „ritinėlių“ atsiradimo pažastyje priežasčių gali būti netinkamai parinkti apatiniai. Kai tarkim, netinkamo dydžio liemenėlė suspaudžia odą ir sukuria „vikšro“ efektą. Save gerbianti mergina turėtų to vengti ir slėpti, nes tai atrodo nepadoriai.

 1. Atvirų drabužių alternatyvos

Jei jūs norite dėvėti ką nors atviro, turėtumėte pasirinkti tokius variantus, kurie gražiai priglus prie jūsų rankų, nesukuriant „volelių“. Stenkitės rinktis palaidines su ¾ rankovėmis arba su akcentu į pečius, kurios atitrauks dėmesį nuo probleminių vietų.

 1. Kirkšnies zona: ginčai ir samprotavimai

Ekspertų nuomone, kirkšnies zona yra daugelio metų ginčų ir samprotavimų objektas. Vieni santykių psichologijos srities žinovai teigia, kad jos atvirumui nėra nieko nepadoraus, kiti – priešingos nuomonės.

 1. Nepadorūs vaizdai miesto gatvėse

Dažnai miesto gatvėse galima pamatyti merginų, apsirengusių pernelyg aptemptais džinsais ar antblauzdžiais ir trumpais megztiniais ar marškinėliais. Atrodo negražiai ir visai ne moteriškai.

 1. Aptemptų drabužių dėvėjimo alternatyvos ir taisyklės

Nors pailgos tunikos virš aptemptų kelnių taip pat nekelia džiaugsmo, verta prisiminti tokių drabužių dėvėjimo taisykles. Atminkite, kad neturėtumėte atskleisti kirkšnies zonos. Aptemptų kelnių geriau visai nedėvėti, ypač turint omenyje, kad antblauzdžiai jau seniai papildė antitendencijų gretas.

Kitos kūno vietos, kurias reikėtų paslėpti

 1. Vidinės šlaunų dalys

Vidinė šlaunų dalis daugeliui merginų dažnai yra probleminė sritis. Jei norite sukurti elegantišką ir rafinuotą vaizdą, turėtumėte vengti per trumpų ir aptemptų sijonų ar šortų. Rinkitės vidutinio ilgio sijonus ir sukneles, kurios paslėps vidinę šlaunų dalį ir sukurs harmoningą siluetą.

 1. Kelių sritis

Kelių sritis taip pat gali būti probleminė vieta. Todėl norint sukurti gražią išvaizdą, turėtumėte vengti per trumpų sijonų ir suknelių, kurios atidengia kelius. Rinkitės vidutinio ilgio sukneles, kurios švelniai priglus prie kojų ir paslėps problemines vietas.

 1. Alkūnių sritis

Alkūnių sritis dažnai yra dėmesio centre, ypač kai mergina dėvi aprangą be rankovių ar sukneles be rankovių. Jei turite problemų su alkūnių oda arba jos atrodo per kaulėtos, rinkitės drabužius ¾ rankovėmis arba ilgomis rankovėmis, kurie paslėps šią vietą.

 1. Blauzdos ir kulkšnys

Blauzdos ir kulkšnys taip pat gali būti probleminės vietos, ypač stambių kaulų merginoms arba turinčioms polinkį į antsvorį. Norint sukurti gražų ir harmoningą įvaizdį, reikėtų vengti per trumpų sijonų, suknelių ir šortų, atidengiančių blauzdas ir kulkšnis. Rinkitės vidutinio ilgio drabužius ir batus su stabiliais kulnais, kurie pabrėš jūsų lieknumą ir paslėps problemines vietas.

Nepaisant to, kad šis straipsnis skirtas probleminėms merginų sritims, verta paminėti, kad remiantis santykių psichologija, daugelis moterų mano, kad pernelyg atviros vyrų iškirptės yra nepadorios ir vulgarios. Todėl džentelmenai taip pat turėtų laikytis saiko taisyklių ir vengti pernelyg atvirų apdarų.

Išvada

Laikantis šių paprastų taisyklių ir rekomendacijų, kiekviena mergina galės pabrėžti savo grožį ir išvengti nepadorių bei vulgarių įvaizdžių. Pasitikėjimas savimi ir patogūs drabužiai yra raktas į sėkmę ir patrauklumą. Pasinaudokite mūsų patarimais ir visada atrodysite stilingai ir elegantiškai.

Socialinių tinklų nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą