Jų santykiai prasidėjo taip greitai, kaip ir nutrūko. Socialinių tinklų nuotrauka

Poros santykiai per atstumą buvo tarsi pasaka, kol įsimylėjėliai nusprendė gyventi po vienu stogu. Bet netrukus savo kailiu patyrė, kad niekas taip greitai nesunaikina meilės, kaip saviizoliacija.

 

Beveik akimirksniu suprato, kad negali gyventi vienas be kito

Britė Roseanne Wilson išmoko svarbią gyvenimo pamoką: prieš pradedant bendrą gyvenimą su jaunuoliu, turite tai apgalvoti daugiau nei tūkstantį kartų. Toks planavimas būtų išgelbėjęs bent vieną žmogų nuo gyvenimo statybiniame konteineryje. Roseanne vaikinas Andrewas Monkomas nėra toks beviltiškas, tačiau po trijų savaičių bendro gyvenimo su mergina jis suprato padaręs klaidą, rašo „Daily Mail“.

Andrewas yra verslininkas ir meno žinovas, gyvenantis Australijoje. Roseanne yra vaizdo tinklaraštininkė, gyvenanti Jungtinėje Karalystėje. Jų santykiai prasidėjo taip greitai, kaip ir nutrūko. Jie susipažino socialiniuose tinkluose ir beveik akimirksniu suprato, kad negali gyventi vienas be kito. Viskas buvo kaip pasakoje: nesibaigiantys skambučiai, susirašinėjimai, vakaro vaizdo įrašų pasimatymai „WhatsApp“ ir net tos pačios tatuiruotės. Abu buvo tikri, kad jie sukurti vienas kitam. Pora mažiausiai du kartus per dieną bendraudavo vaizdo ryšio pagalba.

(Jau buvę) mylimieji susipažino 2020 metų liepą. Po penkių mėnesių pora suprato, kad jiems nepatinka žiūrėti „Netflix“ kartu iš toli. Jie norėjo kažko daugiau, todėl nusprendė apsigyventi po vienu stogu. Lapkričio pabaigoje Andrewas susikrovė lagaminus, įsėdo į lėktuvą ir nuskrido 16 tūkstančių kilometrų į Jungtinę Karalystę pas savo mylimąją.

O mergina jau ruošėsi jo atvykimui ir įrašė „Tiktok“ vaizdo įrašus, kuriuose galiausiai pasakė, kad turi romaną su „savo gyvenimo žmogumi“. Roseanne bute netgi įrengė australiško stiliaus kampelį, kuriame, jos manymu, Andrewas galėtų jaustis kaip namuose.

Pora tikėjosi, kad jiems nebereikės naudoti „photoshop‘o“ bendraujant. Tačiau, deja, Roseanne pastangų nepakako: po trijų savaičių Andrewas vėl įsėdo į lėktuvą ir išskrido atgal į Australiją.

Lapkričio pradžioje, netrukus po to, kai vaikinas atvyko pas merginą, Jungtinėje Karalystėje įsigaliojo naujas koronaviruso apribojimų etapas, o pora tiesiogine prasme atsidūrė tarp keturių  sienų.

 

Jiedu vienas kitam įteikė kalėdines dovanas ir išsiskyrė

„Nuo sielos draugų etapo perėjome į kalinių stadiją“, – taip šį santykių etapą apibūdina pati Roseanne.

Australas nebuvo pasirengęs tokiam įvykių posūkiui. Jis buvo prislėgtas, kad gatvėje anksti temsta ir kad reikia būti uždarytiems namuose. Apskritai vyras pradėjo tolti. Jauna moteris tai pastebėjo beveik iš karto.

„Iš smulkmenų supratau. Jis pradėjo miegoti ant lovos krašto, o ne arčiau manęs. Jis tapo kažkaip užsisklendęs ir susvetimėjęs“, – dalijosi moteris.

Dėl to tarp partnerių įvyko rimtas pokalbis, kuris baigėsi Andrewo sprendimu pasitraukti iš Roseanne  gyvenimo. Viskas įvyko Kalėdų išvakarėse. Jiedu vienas kitam įteikė kalėdines dovanas ir išsiskyrė.

Roseanne keletą savaičių liūdėjo dėl sudaužytos širdies, tačiau nusprendė suimti save į rankas. Ji įrašė vaizdo įrašą „YouTube“ ir viską papasakojo savo abonentams. Taigi ji tikėjosi publikai perteikti pagrindinę mintį: prieš bet kokį rimtą sprendimą geriau pagalvoti šimtą kartų.

„Mano patarimas žmonėms, bendraujantiems ir palaikantiems santykius per atstumą, yra tas, kad abu turėtumėte  įdėti vienodai pastangų ir dirbti dėl santykių. Prieš pradėdami gyventi kartu, įsitikinkite, kad esate kuo sąžiningesni vienas kito atžvilgiu dėl to, kas jus erzina arba kas jums nepatinka“, – parašė mergina savo paskyroje.

Verslininkas ir „tiktokerė“ liko draugais. Andrewas paskambino Roseanne, kai tik grįžo namo. Jis atsiprašė už išvykimą ir pasiūlė išsaugoti draugystę.

Bet Roseanne nenusimena, jos gyvenimas tęsiasi. Ji pataria merginoms, kurios išgyvena nutrūkusius santykius, visa galva pasinerti į darbą ar kurią nors veiklą.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą