. Archyvo nuotrauka

Įvairių tyrimų duomenimis, šiuolaikiniame pasaulyje apie 95 proc. merginų nenusiteikusios  ilgalaikius santykius. Žinoma, galima su jomis susipažinti, užmegzti kažkokius santykius, tačiau anksčiau ar vėliau santykiai su tokia mergina žlunga. Be to, pati mergina veda į šią aklavietę, nors to nesupranta, nes  ir nesugeba suprasti, atpažinti ir ką nors padaryti.

 

Šiuolaikinei merginai viskas leidžiama, žinoma, įstatymų ribose. Bet pagal įstatymą merginoms nedraudžiama elgtis su vyrais kaip su vartotojais, joms nedraudžiama ardyti šeimų, pasmerkiant vaikus netekti tėvystės. Merginoms (ne)draudžiama užsiimti prostitucija, apsimetant padoriomis ir neprieinamomis. Moteris gali apgauti savo vyrą, nes jų bendri vaikai gali būti visai ne jo.

Gyvuoja nuomonė, kad moteris su kiekvienu nauju vyru atsiskleidžia skirtingai. Tai yra, su vienu ji gali būti arogantiška ir žiauri, o su kitu – nuolanki ir ištikima. Visa tai yra pasakos. Moters elgesys kiekvienuose naujuose santykiuose yra identiškas. Jei šiandien ji grubi ir neprincipinga, tai rytoj niekas negali priversti jos elgtis kitaip.

  1. Nutraukia gerus santykius

Kokios pagrindinės priežastys, lemiančios, kad merginos griauna santykius ar šeimas? Paprastai jos linkusios kaltę perkelti ant vyrų pečių. Ir dažniausiai nutinka taip, kad ji priima sprendimą skirtis,  tačiau savo kaltės vis tiek nepripažįsta.

Jei santykiai buvo geri, bet kažkuriuo momentu mergina ar moteris pamilo kitą vyrą ir paliko esamą, tai tas pats atvejis, kai mergina atsikratė gerų santykių. Tokios merginos negalima laikyti padoria, nes bet kuri padori mergina džiaugsis  santykių stabilumu ir klestėjimu.

Tačiau kaip suprasti, kad mergina nutraukė gerus santykius? Daugeliu atvejų užtenka tik pasiklausyti merginos pasakojimo apie tai, kaip vyko išsiskyrimas. O jei ji ir toliau draugauja su buvusiuoju, tada jis nebuvo blogas. Ir jei jis nebuvo blogas, vadinasi, ji sugriovė gerus santykius su juo.

  1. Nori gauti, bet nieko neduoda

Bet kuri mergina, besielgianti su vyrais vartotojiškai, nėra garbinga ir padori. Kadangi vienintelis jos tikslas yra paimti kuo daugiau ir duoti kuo mažiau.

Tokią merginą visada galima išskirti iš reikalavimų, kuriuos ji kelia savo išrinktajam, sąrašu. Tačiau ji turi daug kuklesnių pretenzijų sau. Ir kodėl į vartojimą orientuota mergina turėtų kažkuo save varginti, stengtis ką nors padovanoti vyrui, būti verta ir patikima kompanionė. Juk tokiai merginai  vyras – tik  bankomatas. Kita vertus, ji nelabai ir nori būti su šiuo vyru, bet kol kas neturi vertingesnio varianto. Todėl tiesiog toliau būna su juo, kuris jai bent kažką duoda.

  1. Vyrą laiko žemiau savęs

Bet kuri mergina, galvojanti, kad vyras yra prastesnis už ją, elgiasi negarbingai.  Tačiau tuo pačiu ji vargu ar gali įvardyti bent vieną suprantamą priežastį, kodėl viskas yra būtent taip, kaip yra ir nieko kito. Pavyzdžiui, tokia mergina mano, kad vyras turi imtis iniciatyvos, o ji – ne.

Ši mergina taip pat gali manyti, kad vaikinas ar vyras privalo jai leisti pinigus. Tokia mergina galvoja, kad vyras turi būti jos atrama, mūro siena, piniginė ir gynėjas, o ji tiesiog turi būti šalia ir spindėti savo gražiomis akimis.

Jei mergina gali sau leisti elgtis su vyru nepagarbiai, grubiai, tada santykiai su ja bus tikras pragaras. Mergina nuolat kels reikalavimus vyrui, tačiau to jai visada nepakaks. Be to, ji sumenkins jo orumą, nuvertins pasiekimus.

Jei mergina nėra padori, vadinasi, ji yra tiesiog nepatikimas žmogus, galintis bet kada palikti, išduoti, nepaisant visko.  Šiuo atžvilgiu tik  garbingos, dėkingos ir atsidavusios merginos ir moterys gali nusipelnyti vyriško dėmesio.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą