Visi žinome, kad nebūtina vertinti knygos pagal jos viršelį, bet daug vaikinų šios taisyklės nepaiso,  pasirinkdami merginą tik pagal jos išvaizdą. Bet ilgainiui ne vienas jų pamato tikrąjį savo išrinktosios veidą, todėl sudūžta lūkesčiai, įvyksta skausmingi išsiskyrimai ir ašaros.

Taigi, kodėl vaikinai mieliau užmezga santykius tik su gražaus veido merginomis?

1.Trauka

Tai tinka ne tik vaikinams, bet ir merginoms. Nors žmogaus išvaizda ir neišsiskiria iš minios, bet jis gali būti gražus iš vidaus. Žinoma, vaikinai to iš karto nepamato, todėl skuba užmegzti draugiškus santykius su jiems patinkančia mergina. Nes paprastai jei žmogus patinka, jaučia jam simpatiją, tuo pačiu atsiranda ir trauka.  Bet jei nutinka  priešingai – žmogus netraukia, tada ir santykiai su juo viena kankynė.

  1. Pirmasis įspūdis

Pirmasis įspūdis visada stipriai veikia žmogaus pasąmonę ir suvokimą. Todėl daugelis merginų taip kruopščiai ruošiasi pirmajam pasimatymui, norėdamos sužavėti  vaikinus savo akinančia išvaizda. Taigi, padarius puikų įspūdį vaikinui, jis iškart pajunta potraukį merginai. Nors atsiradęs potraukis ir grindžiamas tik jos išorinėmis savybėmis, bet tada net ir jos neigiamus bruožus jis supranta, kaip „mielas“ jos charakterio savybes.

  1. Stereotipai

Sunku atsisakyti stereotipų ne tik vaikinams, bet ir merginoms. Mat taip jau priimta: jei  šalia mūsų bus malonus ir  išvaizdus žmogus, tada viskas gerai. Priešingu atveju, neišvengsite skersų kitų žvilgsnių ir giminaičių ar draugų pokštų. Tai yra vaikinui gali patikti charizmatiška, bet apkūni mergina, bet jis pasirinks naivią gražuolę. Žinoma, taip būna ne visada, bet merginos, kurios yra toli nuo modelio parametrų, dažnai kenčia nuo vienatvės.

  1. Paviršutiniškumas

Nepaisant to, jei vaikinas renkantis draugę turi tik vieną kriterijų, kuris remiasi hipotetinės merginos išorinėmis savybėmis, tai tokį stipriosios lyties atstovą vargu ar galima pavadinti merginų žinovu. Greičiausiai jo paviršutiniškos pažiūros į gyvenimą neleidžia pažvelgti už išorinio merginos „apvalkalo“. Protingas vaikinas gali įsimylėti gražią merginą, bet jei ji neturi nieko savo sieloje, jų romanas truks neilgai.

Išvada peršasi savaime: kvaila vertinti merginas vien pagal jų išvaizdą. Bet nereikia stebėtis, nes ir merginos pirmiausiai renkasi vaikinus pagal tai, kaip jie atrodo. Taigi, jei žmogaus išvaizda yra vienintelis kriterijus, tai tiek vaikino, tiek ir merginos požiūris į gyvenimą yra labai paviršutiniškas.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą