Norime ar ne, bet tenka pripažinti, kad merginos linkusios apkalbėti ir aptarinėti vaikinus dažniau (suprantama, kai jų nėra šalia), nei kosmetiką ir drabužius. Bet dažna mergina turbūt nė nesusimąsto, o ką kalba vaikinai apie jas, susirinkę į kompanijas. Mes pasistengsime atsakyti į šiuos klausimus, pavartę  žurnalą, skirtą paaugliams „Teen Vogue magazine“.

 

„Taip mes su vaikinais dažnai apkalbame pažįstamas  ir nepažįstamas merginas, kai susirenkame  į kompaniją ar  nueiname į vakarėlį, kur išgeriame alaus. Apkalbame, kas mus nervina ir erzina, kaip merginos elgiasi ir apie tai, kas priverčia mus įsimylėti jas stipriau ir stipriau“, – Simonas, 16 metų.

* * *

„Vos susipažinus su mergina, vaikinai aptarinėja tarpusavyje kuriuos nors fizinius jos duomenis arba kaip ji pasielgė kurioje nors situacijoje. Pavyzdžiui, ar ji gerai bučiuojasi, kaip elgėsi intymaus suartėjimo metu, ar ji pasirengusi sekso eksperimentams… Bet praėjus kelioms savaitėms ar mėnesiams, jei kuriam nors mūsų draugui santykiai klostosi nekaip su mergina, mes tada kalbame labiau svarbiomis ir aktualiomis  temomis. Pavyzdžiui, kaip pašalinti nesutarimus ir konfliktus“, – Danielis, 17 metų.

* * *

„Mes dažnai kalbame apie problemas, bendraujant su merginomis. Bet itin asmeniškus dalykus, pavyzdžiui, kaip seksas su ja, paliekame patiems artimiausiems savo draugams. Arba apskritai nekalbame apie tai. Nes jei draugystė su ta mergina susiklosto  sėkmingai ir tampa ilgalaikė, ji anksčiau ar vėliau susipažins ir su mano draugais. Būtent dėl to kalbėti apie ją blogai draugų kompanijoje, tai tas pats, kaip negerbti savęs. Žinoma, mes galime papokštauti jos adresu, bet tik iki tol, kol ji tampa mūsų oficialia drauge“, – Hansas, 18 metų.

* * *

„О, taip! Мes kalbame apie merginas su kuriomis norėtume permiegoti ir apie tas, kurios yra patrauklios ir net kalbame apie buvusias. Galvoju, kad reikia draugui papasakoti apie padarytas klaidas arba kurias padarė buvusi draugė, kad ir jis nekartotų. Esu papasakojęs draugui ir apie tai, kaip kabinau gražuolę bare, bet ji neatsakė tuo pačiu“, – Pablo, 16 metų.

* * *

„Biologiškai mes, vaikinai, užprogramuoti kalbėtis apie seksą: apie merginos užpakaliuką, krūtis ir kitus organus, kurių mes neturime. Pavyzdžiui, kai sėdint mokyklos valgykloje, pro tavo stalelį praeina didžiakrūtė blondinė ar rožinės spalvos plaukais, mes, žinoma, iš karto apkalbame ją. Tai prigimtis ir nieko nepadarysi.  Bet dabar mes nesileidžiame aptarinėti „nešvarių“ dalykų, kuriuos galima pamatyti pornografijos filmuose, kaip tą darydavome, kai mums buvo po 12 metų. Dabar kuris nors vaikinas gali pasakyti: „Koks gražus užpakaliukas!“ ir tiek“, – Dinas, 17 metų.

* * *

„Mes su draugais didžiuliai krepšinio gerbėjai ir susirinkę pirmiausiai skubame aptarti vakar įvykusias krepšinio rungtynes ir žaidėjus. Aišku, pamatę gražias merginas, praeinančias pro šalį, visada nulydime jas žvilgsniu“, – Мike‘as, 15 metų.

* * *

„Jei trumpai  apibūdinus mūsų aptarinėjamas temas, tai bus futbolas, muzika, video žaidimai ir mūsų asmeniniai sporto pasiekimai. Mes galime ilgai ir išsamiai aptarinėti mūsų mėgstamos komandos žaidimą vakarykščiame mače arba mėginti išsiaiškinti, kodėl vienam iš mūsų nesiseka su mergina ir kas kaltas dėl to. Bandome padėti ir patarti. Pasisiūlome net tarpininkauti, kad tik jų draugystė toliau klostytųsi sėkmingai“, – Eduardo, 16 metų.

* * *

„Dažniausiai mes aptariame svarbiausius  įvykius sporto pasaulyje ir populiariausius sporto prekių ženklus. Aišku, kartais tokios paviršutinės temos priveda ir prie to, kad mes imame diskutuoti ir apie merginas kultūristes ar boksininkes, apskritai apie feminizmą. Aptariame kartais ir „Žvaigždžių karus“ arba ekologijos problemas“, – Piteris, 17 metų.

* * *

„Kai mes susirenkame  su draugais į kompaniją, tai dažniausiai prisimename juokingus nutikimus mokykloje. Aišku, prisimename ir merginas, kurias kabinome. Galime apie jas kalbėti šimtus kartų ir nenusibosta!“, – Willis, 19 metų.

* * *

„Mes susirinkę prisimename kvailus dalykus su mergaitėmis, įvykusius prie 2 ar 3 metus. Kaip paliesdavome „netyčia“ jų krūtinę, pakeldavome sijonėlį. Juokiamės iki ašarų. Aišku, suprantame, kad mes jau paaugome, esame protingesni ir dabar taip nesielgtume“, – Andrewas, 17 metų.

* * *

„Emocinius išgyvenimus ir jausmus mes aptarinėjame, bet tik artimų draugų kompanijoje. Žinoma, tai nebūna nuolat, bet susėdus klausomės kurio nors iš mūsų nelaimingai pasibaigusią draugystę, arba kad mergina „nedavė“ arba atstūmė ir mes pasiruošę kartu su juo apsiašaroti, kaip kokios mergiūkštės“, – Billas, 17 metų.

* * *

„Jei kuris nors iš mūsų turime problemų su mergina ar su seksu, mes aptariame jas ir stengiamės padėti ir atrasti išeitį. Mes, aišku, nekamantinėjame draugo, bet stengiamės atidžiai išklausyti jį. Paskui apsikeičiame nuomonėmis ir galų gale po to palinkime jam sėkmės ir kad viskas susiklostytų gerai“, – Gassas, 17 metų.

* * *

„Neseniai mes susirinkome į vieno draugo namus, kurio nutrūko ilgalaikiai santykiai su mergina. Žinoma, teko išsamiai aptarinėti jų išsiskyrimą, aiškintis priežastis. Man atrodo, kad po to jam  gerokai palengvėjo“, – Evanas, 18 metų.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą