Įrodyta, kad intymių raumenų tonusas, kaip neišsenkantis gyvybinės ir seksualinės energijos šaltinis, ilgai išlaiko moterį jauną ir patrauklią, suteikia pasitikėjimo savimi, spinduliuoja džiaugsmu ir traukia meilę, Archyvo iliustracija

Moteris, išmokusi kontroliuoti savo intymius raumenis, gali ne tik suteikti mylimajam neprilygstamą malonumą, bet ir patirti ryškų makšties orgazmą. Be to, įrodyta, kad intymių raumenų tonusas, kaip neišsenkantis gyvybinės ir seksualinės energijos šaltinis, ilgai išlaiko moterį jauną ir patrauklią, suteikia pasitikėjimo savimi, spinduliuoja džiaugsmu ir traukia meilę, rašo intimaterose.com.

Iš karto pasakysime, kad nereikia tikėtis greito rezultato. Daugeliui merginų paprastai pavyksta pajusti pokyčius  tik po  kelių savaičių užsiėmimų. Ir tai tik tuo atveju, jei kiekvieną dieną  mankštinasi bent 30-40 minučių. Ką duoda reguliarios intymių vietų raumenų treniruotės?

Padidėja jautrumas ir tuo pačiu pagerėja  intymus gyvenimas, palengvėja gimdymas, tampa

neskausmingos mėnesinės,  pagerėja kraujotaka dubens srityje (ypač naudinga, jei dirbate sėdimą darbą). Tai ir puiki gimdos ir makšties sienelių prevencija, nevalingo šlapinimosi kosint, čiaudint problemos sprendimo būdas ir taip toliau.

 

  1. Kvėpavimo ir raumenų treniravimo pratimai

Atsigulkite ant nugaros ir atsipalaiduokite. Pradėkite kvėpuoti pilvu. Iš šono turėtų matytis, kaip pilvas pakyla ir nusileidžia. Tą patį pakartokite stovėdama. Įpratusi kvėpuoti nauju būdu, pabandykite išmokti įtraukti išangės raumenis neįtempdami sėdmenų ir pilvo raumenų. Susikoncentruokite į pojūčius. Be to, jūsų smegenys kartu su jumis mokosi valdyti tuos raumenis, su kuriais jos niekada anksčiau nebendravo.

  1. Arnoldo Kegelio metodai

Trumpai tai vadina „Kegelio pratimais“. Jie gana populiarūs, tačiau ne visada duoda norimą efektą. Problema ta, kad beveik visada, kai mums atrodo, kad įtempiame makšties raumenis, realybėje dirba stipresni – sėdmenų, šlaunikaulio, diafragmos raumenys.

Paprastas eksperimentas – iš visų jėgų įtempkite makšties raumenis, o po to įtempkite pilvą. Tada stenkitės atpalaiduoti pilvą, palikdama įtemptus makšties raumenis. Pavyko? Greičiausiai jautėte, kad kartu su pilvo raumenų atsipalaidavimu išnyko daugiau nei 70 proc. minėtų stipresnių organų raumenų įtampos. Tai rodo, kad dažniausiai, kai mums atrodo, kad juos treniruojame, dirba visai kiti raumenys!

  1. Dubens pakėlimas

Atsigulkite ant nugaros, sulenkite kojas ir tvirtai prispauskite jas prie grindų. Švelniai pakelkite ir nuleiskite dubenį, nekeisdama tempo. Toliau keldama dubenį  pasistenkite vienu metu suspausti  makšties raumenis. Po to šiek tiek padidinkite suspaudimo laiką. Geriausią rezultatą pasieksite, jei  darysite  tai  30-40 sekundžių.

  1. Pratimas su kamuoliuku

Galima pradėti nuo makšties kamuoliukų. Sutepkite juos lubrikantu, gulimoje padėtyje švelniai įkiškite jį į makštį ir stenkitės išlaikyti. Įvaldžiusi šį pratimą, stenkitės palaikyti ilgiau. Laikydama kamuoliukus viduje,  pamėginkite atsistoti ir pavaikščioti, net šiek tiek pašokinėti.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą