Kai mergina pradeda bendrauti su vaikinu socialiniuose tinkluose, praėjus savaitei kitai ji būtinai užduoda sau klausimą: kas jis? Kaip suprasti jo ketinimus, kai nematai pašnekovo akių, negirdi jo balso, nematai tikrosios jo reakcijos į siunčiamus laiškus?

 

Teisingas gimtosios kalbos vartojimas atspindi tikrąją žmogaus kultūrą

Iš tikrųjų susirašinėjant socialiniuose tinkluose, internetiniuose laiškuose galite aptikti susidomėjimo ar sudirginimo gaidelių, abejingumo ar net agresijos požymių. Emocijų ir nuotaikų atspalviai gali būti perteikti ir naudojant paveikslėlius ar jaustukus. Kodėl dauguma žmonių renkasi bendravimą su priešingos lyties atstovais internete? Esmė ne tik tai, kad susitikimams akis į akį dažnai trūksta laiko, bet ir tai, kad taip lengviau bendrauti. Bent jau pradžioje. Bet kuriam žmogui daug lengviau parodyti susidomėjimą žmogumi, susirašinėjant internete. Tačiau yra ir vienas didelis tokio bendravimo minusas. Neretai būna labai sunku sužinoti tikruosius žmogaus ketinimus, kurių neįmanoma suprasti, išskyrus pavienius atvejus, perskaičius jo laišką.

Kai mergina virtualiai užmezga pažintį su vaikinu, pirmas dalykas, kuris ją domina, yra ne tai, ar jis nori su ja bendrauti, bet koks jis yra žmogus. Tai padaryti gana sunku, bet įmanoma. Paprastai žmogus atskleidžia savo asmenybę jau susirašinėjant.

Žinoma, gyvas bendravimas suteikia puikią galimybę ne tik pamatyti žmogų, bet ir pajusti jo energiją. Todėl niekam nekyla abejonių, kad tokiais atvejais galima geriau suprasti vienas kitą. Tačiau ir virtualiai bendraujant galima „nusipiešti“ bent psichologinį vaikino portretą.

Todėl pirmiausiai atkreipkite dėmesį į tai, kokias frazes ir žodžius jis vartoja. Jei jo žodynas prastas, tada, greičiausiai, bendraujant jis bus neįdomus. Arba rašo kasdieninėmis, šimtus kartų girdėtomis frazėmis? Greičiausiai jis bus tiesiog nuobodus pašnekovas. Taip pat tikėtina, kad toks vaikinas beveik niekuo nesidomi ir nemano, kad reikia vartoti elegantiškas išraiškos priemones. Nes tada galima sėkmingai sudominti merginą ir atkreipti jos dėmesį.

Būtinai atkreipkite dėmesį ir į jo raštingumą. Save gerbiantis asmuo nepaliks erzinančių klaidų tekste. Be to, teisingas gimtosios kalbos vartojimas atspindi tikrąją žmogaus kultūrą. Be to, virtualiai bendraujant, atkreipkite dėmesį, ko pašnekovas klausia. Ar daug jis kalba apie save? Ar dažnai klausinėja apie jus? Ar užduoda klausimų bet kuriomis temomis?

Jei žmogus nuolat kalba tik apie save, greičiausiai jam nebus įdomu bendrauti su jumis. Labiausiai tikėtina, kad jis tiesiog mėgsta kalbėti arba nesąmoningai bando prisistatyti save iš geriausios pusės. Daugelis mano, kad susirašinėjant galima tik pajuokauti ir domėtis pašnekovu tik iš mandagumo. Iš tikrųjų labai pravartu būtų sužinoti apie žmogaus puoselėjamas vertybes, jo požiūrį į gyvenimą ir įsitikinimus. Tai yra užduoti su žmogaus dvasingumu, jo vidiniu pasauliu susijusius klausimus. Bet pirmiau išsiaiškinkite, kad įsitikinimai neprieštarauja vieni kitiems. Žinoma, bandant pažvelgti į vaikino vidinį pasaulį susirašinėjant ir tuo pačiu sukelti jo susidomėjimą jumis, merginai tektų imtis kone savotiško detektyvo vaidmens. Vienaip ar kitaip, tai jūsų virtualūs santykiai, kurie gali persikelti ir į tikrovę. Todėl didžia dalimi viskas priklauso nuo jūsų.

 

Galvojantis apie rimtus santykius vaikinas, pirmiausiai norės geriau pažinti merginą

Norint suprasti, kad vaikinas yra įdomus, patrauklus, belieka išsiaiškinti, kiek jis domisi jumis ir kiek toli gali nueiti judviejų santykiai.

Pirmasis ženklas yra žinučių, kurias siunčia jaunas žmogus, dažnumas. Jei vaikinas rimtai susidomi mergina, tada jis tai padarys bet kuriuo jai patogiu metu. Kitaip tariant, jūsų bendravimas bus tęsiamas. Žinoma, negalima atmesti ir to, kad vaikinas tiesiog jaučiasi labai vienišas tuo metu, todėl ir siunčia žinutes vieną po kitos.

Antrasis susidomėjimo mergina ženklas yra jo siunčiamų pranešimų turinys. Visų rūšių šypsenėlės jūsų emocinei būsenai išreikšti, šmaikštūs paveikslėliai ar nuotraukos, vaizdo įrašai, juokingos istorijos, pralinksminančios merginą, byloja, kad ji kaip reikiant įkrito į akį vaikinui. Todėl jį sudominusiai merginai, jis tikrai norės palinkėti  ir labos nakties, ir  gero ryto. Ir visai nesvarbu, ar mergina tuo metu yra prisijungusi, ar ne.

Susirašinėjant galite apčiuopti ir ženklų, kurie yra būdingi tik įsimylėjusiam vaikinui arba bent kuriam labai patinka ta mergina. Taigi, pirmiausiai jis norės geriau pažinti merginą. Todėl vaikinas gali užduoti daug klausimų apie jūsų asmenybę, apie tai, ką jūs veikiate, darote ir kaip praėjo diena.

Kaip dar galima nustatyti, ar patinkate vaikinui?

Jei bendraujate socialiniuose tinkluose, pabandykite bent vieną dieną nesilankyti savo paskyroje. Po to jis būtinai paklaus, kodėl jūs taip ilgai nebuvote čia ir kuo buvote užsiėmusi?

Įsimylėjęs vaikinas greitai reaguoja į merginos žinutes, taip pat stengiasi kuo ilgiau užlaikyti ją internete. Net tada, kai jau atsisveikinate, jis numes šmaikštų paveikslėlį arba pasakys ką nors juokingo ar meilaus. Beje, įsidėmėkite: vaikinas, kurį jus dominate, paprastai prisimena visų jūsų susirašinėjimų ar pokalbių turinį.

Be to, jei patinkate vaikinui, jis nepraleis progos susirašinėjant parašyti ir komplimentų jūsų adresu.  Jie gali būti susiję su jūsų naujomis nuotraukomis ar pomėgiais, būsenomis, kurias naudojate socialiniuose tinkluose.

Vaikinas, kuris jaučia kokius nors jausmus merginai,  paprastai nori labiau pažinti ir jos vidinį pasaulį bei požiūrį į gyvenimą. Todėl jis gali kreiptis į ją patarimo. Tai galima laikyti aukščiausiu pasitikėjimo ženklu, nes paprašęs patarimo, jis tuo pačiu parodo, kad  prieš jus yra šiek tiek bejėgis. Be to, būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kaip jis atsisveikina. Paprastai įsimylėjęs žmogus nenori taip greitai paleisti ir pirmas niekada nerodo iniciatyvos  atsisveikinti.  Jei labai patinkate vaikinui, jis nuolat siųs jums žinutes, kad nepamirštumėte jo ir neatkreiptumėte dėmesio į kitus vaikinus.

 

Gebėjimas protingai bendrauti internete – dar ne viskas

Atnaujinus savo puslapį iš karto galite suprasti, kad jūs patinkate jam iš vieno paprasto dalyko. Jis tikrai tai pastebės ir būtinai pakomentuos tą naujieną.

Bet jei jūs bendrausite pažinčių svetainėje, tada vaikinai paprastai elgiasi drąsiau nei socialiniuose tinkluose, nes apsilankymo tikslas specializuotose svetainėse yra ypač aiškus. Nepaisant to,  mergina turi ištyrinėti savo virtualų kavalierių. Iš tiesų, net jei visi interesų požymiai yra akivaizdūs ir sutampa, gali būti sunku suprasti vaikiną susirašinėjant internetu. Pavyzdžiui, vienas vaikinas gali siųsti tas pačias žinutes skirtingoms merginoms ir tokiu būdu mėginti kurią nors iš jų sėkmingai užkabinti. Todėl jei kyla kokių nors įtarimų, patikrinti, kas yra jūsų kavalierius, nėra taip sunku. Tiesiog susikurkite naują profilį ir pabendraukite su juo kitos merginos vardu.

Kai bendrauji kelias savaites ar net mėnesius su žmogumi, neišvengiamai gana daug sužinai apie jį. Vaikinas jau žino beveik viską apie jūsų gyvenimą ir kasdienybę, o jūs apie jį. Kartais gali pasirodyti, kad atradote savo širdies draugą, savo antrąją puselę, bet tikrai nereikia skubėti daryti išvadų. Gebėjimas protingai bendrauti internete – dar ne viskas. Svarbu yra ir žmogaus skleidžiama energija, balsas, gestai, kvapas, kuriuos, suprantama, galima pajusti tik gyvai bendraujant. Žodžiu, jūsų internetiniai santykiai yra svari priežastis susitikti. Deja, neretai atsitinka, kad energingas ir aktyvus žmogus, susirašinėjęs internete, susitikus pradeda kažką murmėti po nosimi ar net parodo agresiją. Nors ir nereikėtų stebėtis. Tai gali būti ir ženklas, kad patinkančios merginos akivaizdoje jis pasimeta, sutrinka ir internetinio drąsuolio nelieka nė pėdsako. Pabandykite jį suprasti ir išsikalbėti, kad jis atsipalaiduotų ir atsivertų. Jei to nepavyks padaryti, tada bendravimas realybėje ir internete greičiausiai tuo ir baigsis.

Nepamirškite ir dar vieno dalyko. Nepasitikintis savimi vaikinas retai išdrįsta susitikti su jį dominančia mergina tikrovėje. Kitaip tariant, jis atras visokių priežasčių, dėl kurių negalės  su ja pasimatyti. Jei jums patinka tas vaikinas, nepulkite į neviltį, nes tai yra visai pataisomas reikalas.

Jei vaikinas nori rimtų santykių, tada dar bendraujant virtualioje erdvėje turėtumėte tai suprasti. Nėra reti atvejai, kai iš tokio bendravimo susiformuoja stiprios poro. Todėl jei vaikinas patinka, nebijokite pačios pakviesti jį į pasimatymą. „Negalės“ vieną kartą, paklauskite, kada „galės“ kitą kartą. Vaikinas, matydamas jūsų atkaklumą, supras, kad taip pat tikitės rimtų santykių.

Juk žmonių tarpusavio bendravimas yra gana sudėtingas mechanizmas, kurio sėkmė priklauso nuo daugelio veiksnių.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą