„Dėvėti ar nedėvėti įklotus kasdien? – štai kur klausimo esmė. Ar tikrai „šviežumo ir komforto jausmas“, kurį mums žada reklamos, jus lydės visą dieną? Išsiaiškinkime kartu.

 

Kitas ne mažiau svarbus įklotų pranašumas – apsaugo nuo pratekėjimo

Įvairių tyrimų duomenimis, daugiau  kaip 60 proc. moteriškos lyties atstovių kasdien dėvi įklotus. Ar tai reikalinga ir saugu, kaip dauguma moterų įpratusios galvoti?

Aišku, įklotai turi daugybę privalumų, kuriuos dėl intymios higienos juos  renkasi milijonai moterų visame pasaulyje.  Vienas įklotų pliusų yra minkštas viršutinis sluoksnis. Tai sukuria subtilų intymios zonos kontaktinį paviršių ir išvengiama trinties kartais nuo šiurkščių ar sintetinių audinių.

Šios moteriškos higienos priemonės taip pat suteikia gaivumo pojūtį – juk leidžiantis į ilgą kelionę ar ilgai sėdint biure, pakanka tiesiog pakeisti įklotą ir intymi vieta visada bus švari. Be to, viršutinis pagalvėlių sluoksnis paprastai susideda iš antibakterinės dangos, kuri neleidžia daugintis patogeniniams mikrobams.

Kitas ne mažiau svarbus įklotų pranašumas – apsaugo nuo pratekėjimo. Juk kiekviena mergina ar moteris, skirtingais ciklo laikotarpiais, neišvengia išskyrų, kurios laikomos normaliu reiškiniu. Žinia, ovuliacijos metu būna daugiau išskyrų. Todėl daug merginų/moterų ir naudoja įklotus kelnaitėse, norėdamos išvengti pratekėjimo ir kad neišsiteptų apatiniai drabužiai. Be to, moterys šią higienos priemonę renkasi kaip apsauginę priemonę tomis dienomis prieš mėnesines, kai bet kada gali prasidėti kraujavimas.

 

Gaminant įklotus dažnai yra naudojamos kvapios ir spalvotos medžiagos

Tačiau be privalumų, įklotai turi ir trūkumų. Pirmasis iš jų yra  vadinamasis „šiltnamio efektas“. Atsižvelgiant į tai, kad apatinis įklotų ​​sluoksnis paprastai susideda iš polietileno plėvelės, prie kurios klijais tvirtinami subtilesnių medžiagų sluoksniai, oro pralaidumas intymioje vietoje labai sumažėja. Tai gali sukelti įvairias ligas: nuo pienligės iki uždegiminių procesų.

Antrasis trūkumas yra labai „ypač kvėpuojanti“ danga, kuria šio produkto gamintojai mėgsta pasigirti savo reklamose. Faktas yra tas, kad gaminant įklotus dažnai yra naudojamos kvapios ir spalvotos medžiagos, kurios iš tikrųjų vietoj „alpinio“ gaivumo ir lengvumo gali  sukelti alergines reakcijas. Juk oda intymioje zonoje yra labai  jautri ir subtili, o tai gali būti labai pavojinga ir nemalonu.

Taip pat moteriškos higienos priemonės paprastai yra gana aiškiai matomos ant apatinio trikotažo. Ypač einant  iš prietemos į šviesą, kai daugelis viršutinių drabužių – suknelės, sijonai persišviečia. Bet net jei  ir nebūtų pastebima po drabužiais, tai esant artumui su priešingos lyties atstovu, kyla didelė rizika būti neteisingai suprastai. Juk ne visi vyrai supranta, kodėl ir kam reikalingos tokios higienos priemonės, kurių tikrai negalima pavadinti įdomiais ir seksualiai patraukliais.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą