Archyvo nuotrauka

Žinoma, viskas yra labai individualu. Bet šia tema yra nemažai forumų, kur aptarinėjamas ne tik spermos skonis, bet ir spalva, kvapas, tirštumas. Patarimas labai paprastas: norėdami įvertinti spermos skonį, pirmiausiai išbandykite patys. Tada ir merginų pageidavimai taps aiškesni.

Viena forumo dalyvių rašo, kad ji prieš oralinį seksą prisišveičia bananų ir tada spermos skonis jai tampa panašus į bananų! Tuo tarpu kita mergina pasisakė kategoriškai: „Nežinau spermos skonio ir nesiruošiu sužinoti, nes man tai nepriimtina!“.

„Mes to niekada nebandėme ir neišbandysime, nes tai yra žmogaus atliekos“, – parašė dar viena forumo dalyvė.

Anot seksologų, to paties vyro spermos skonis gali skirtis, priklausomai nuo to, ką jis valgė ir gėrė. Tai yra sperma gali būti saldi, kiek karstelėjusi, sūri ar rūgštoko skonio.

Spermos kvapas taip pat specifinis. Pavyzdžiui, parą pastovėjusi šiltoje vietoje sperma dvokia supuvusia žuvimi.

Bet neturinti jokių pašalinių  kvapų ir skonio sperma, tai yra kokybiška sperma pagal kvapą ir skonį primena vištos kiaušinio žalius baltymus. Konsistencija taip pat yra maloni

Beje, ir moteriškas tepalas („sperma“)  yra malonaus kvapo ir skonio, jei niekuo nesergama, sveikai valgoma ir laikomasi elementarių higienos taisyklių.

Kaip ir minėta, iš esmės sperma būna neutralaus skonio, bet jei vaikinas rūko, tada sperma būna tiesiog bjauriai karti.

Nors moterys tvirtina, kad mylimo žmogaus ir sperma būna maloni.

Tiesa, šia tema nebuvo atlikta apklausos, ir nepaisant to, kad spermatozoidų skonis yra gana neutralus, tačiau vien dėl ​​savo išvaizdos  priešingos lyties atstovėms sukelia neigiamą reakciją. Todėl net minimaliai patekusi į burną sperma, gali sukelti pykinimo refleksą…

Be to, tai priklauso nuo to, ką vyras valgė paskutinį kartą. Pavyzdžiui, jei vaisius – jų skonis yra gana saldus ir malonus.

Bet geriau nerūkyti, nevalgyti kepto ir riebaus maisto, nes tada skonis yra, švelniai kalbant, nekoks.

Beje, prisivalgius daug burokėlių, sperma tampa rausva…

Vienaip ar kitaip, bet daugumai moterų sperma nepatinka. Tačiau yra tokių, kurios sako,  kad „dėl meilės galima ir pakentėti“.

 

Redakcija

1 KOMENTARAS

  1. Sutynku,kad tirsta sperma daug skanesne ir nebutinai savo vyro.Maniskis pageriantis,o as dirbu vyru kolektyve valytoja ir turiu savo kambareli…

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą