Iš mano vaikino draugų sužinojau, kad jis pasakojo jiems, kaip mes mylėjomės. Su visomis smulkiausiomis detalėmis. Įsivaizduojate?  Labai nusivyliau juo. Dabar nežinau kaip pasielgti – palikti jį ar apsimesti, kad nieko neįvyko?

                                                                              mergina, 15 metų

 

Žinia, plepus žmogus tikrai nekelia pasitikėjimo. Žvelgiant iš kitos pusės, kalbus, linkęs bendrauti ir komunikabilus žmogus nėra blogai. Tai net puiki savybė, padedanti nenuobodžiai ir įdomiai praleisti laiką su vaikinu.  Bet ką daryti jei už jo iškalbingumo slypi  jūsų intymaus bendravimo paslaptys. Pamėginkime išsiaiškinti.  Taigi, ateini į vakarėlį, kur daug jo draugų. Bet jie kažkaip keistai džiaugsmingai sutinka tave, kažkaip  keistai tau šypsosi ir susižvalgo.  Ir tada supranti, kad kažkas čia ne taip.  O netrukus, bekalbant su jais paaiškėja, kad visi jau žino, kaip vakar su savo mylimuoju žaidėte erotinį žaidimą „Gydytojas ir pacientė“.  Ką daryti?  Iš karto ištrinti jo telefono numerį ir palikti jį?  Ar vis dėlto verta su juo pasiaiškinti?

Žinoma, bus labai blogai, jei jis ne tik kad neprisipažins suklydęs, bet ir ims neigti, ginčytis. Tai ne tik bus nemalonu, bet tiesiog siaubinga. Ypač jei esi santūri, drovi mergina. Mat tau ims atrodyti, kad visi jo draugai galvoja, jog esi lengvai prieinama mergina. Tačiau tikrai neverta taip galvoti apie save, o  į jo draugų pokštus šia tema pasistenk reaguoti ramiai. Jei esi linkusi dėl menkniekio išrausti, pasistenk atsipalaiduoti. Nors jie ir juokiasi, bet iš tikrųjų tai pavydi. Nepasimesk ir atsakyk tuo pačiu.

Bet šios situacijos minusas tas, kad vaikinui papasakojus apie seksą su tavimi, dabar aišku tu daugiau nebegalėsi juo pasitikėti. Todėl norint tiksliai išsiaiškinti jo tokio elgesio motyvus,  pasikalbėk su juo. Paklausk, kas vis dėlto jį pastūmėjo taip nevyriškai pasielgti su tavimi? Ir tuo pačiu pasiteirauk, o kaip jis reaguotų, jei tu papasakotum visoms savo draugėms apie jo lyties organų ypatumus ir kaip jis elgėsi pirmą kartą santykiaudamas.

Kaip bebūtų keista, bet toje situacijoje galima įžvelgti ir pliusų: greičiausiai tavo vaikinas gyrėsi draugams esąs mačo, kad jis padarė daug kartų, o ne vien, kad permiegojo. Išeina, kad jis dabar tau yra skolingas. Todėl dabar gali pareikalauti iš jo įgyvendinti visa tai, ką jis buvo prisigyręs savo draugams. Ir tuo pačiu išpildytų savo karščiausią seksualinę fantaziją. Kita vertus, pasinaudok situacija ir pasakyk savo vaikino draugams, kad negalima juo pasitikėti, jei nesugeba laikyti liežuvio už dantų. Tada vaikinas du kartus pagalvos prieš atskleisdamas, kaip praleido su tavimi meilės naktį. Žodžiu, nereikia nusiminti ir pulti į neviltį. Mat gali būti ir taip, kad tavo vaikinas išklojęs draugams apie seksą su tavimi, tuo pačiu norėjo pagirti tave, kad esi nuostabi ir nepakartojama mergina. Kad seksas su tavimi iš tikrųjų jam buvo fantastiškas dalykas. O jo draugai, žinodami tai, žiūrės į tave, kaip į lemtingą viliotoją ir geidžiamą merginą. Ir tada jų akyse tapsi dar labiau patrauklesnė. O tai juk irgi malonu…

Redakcija

4 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą