Vaikinas turi nebijoti jos prarasti, jei ji grasina palikti. Greičiausiai tai yra paprastas testas, kurio metu ji nori įsitikinti, kad vaikinas parklups ant kelių ir pradės maldauti, kad ji liktų ir kad jis yra dėl jos pasiruošęs viskam. Archyvo nuotrauka

Beje, ir daugelį vyrų neramina klausimas: „Kodėl moteris manęs nemyli? Aš viską darau dėl jos, bet ji man atsuka nugarą“. Taigi, kur čia šuo pakastas?

 

Viskas priklauso nuo vyro konkretaus elgesio. Jei moteris mato, kad jis nuolat kažkuo skundžiasi, aimanuoja, verkšlena – tai yra „skuduro“ vyro tipo elgesys. Ji to nemylės visa širdimi.

Pateiksiu vieno savo kliento gyvenimišką pavyzdį. Tarkim, vyras šiuo metu užsiėmęs, bendrauja su klientu. Paskambina  moteris, jis pasako, kad dabar užsiėmęs ir perskambintų po 10 minučių. Ji nepaskambina. Nesulaukęs jos skambučio, skambina jis. Ir išgirsta jos tiradą apie tai, koks jis nevykėlis, neturi laiko jai ir taip toliau. Akivaizdu, kad moteris negerbia šio vyro, ir nesiskaito su juo. Tuo tarpu jis iš visos širdies stengiasi dėl jos: padarė jos bute remontą, padovanojo didžiulę puokštę gėlių (ir ne vieną kartą), nupirko geresnį telefoną, kad ji būtų patenkinta. Nors santykių pradžioje viskas buvo gerai. Vyras buvo labai kintančioje būsenoje.

Teko jam paaiškinti, kodėl taip nutinka. Akivaizdu, kad santykių pradžioje ji žiūrėjo į jį visai kitomis akimis, svajonėse gal net piešė ateitį su juo, ką jis reprezentuoja. Tačiau netrukus pradėjo atlikti „testus“ su juo visokiomis manipuliacijomis (jos dažnai tai daro), o vyras ne tik kad  neišlaikė šio testo, bet ji  suprato, kad jis ją beprotiškai įsimylėjo ir yra pasirengęs kone viską padaryti dėl jos. Pasirengęs įtikinti ją susitikti. Pasirengęs dovanoti jai dovanas už mažą dėmesį. Ji suprato, kad vyras jau nebegali be jos gyventi. Dėl to ji pradėjo  elgtis su juo, kaip su daiktu, negerbia jo. Jos akyse jis tapo lygus nuliui.

Išvada labai paprasta: negalima mylėti moters kaip kokios dievybės. Vyrui tereikia leisti jai mylėti ir niekada nesilenkti po jos pageidavimų sąrašu / manipuliavimu. Reikia žinoti, kaip pasakyti jai „ne“. Ir sugebėti nustatyti savo sąlygas. Nereikia nuryti viso purvo, kurį ji lieja ant jo, o savo nepasitenkinimą dėl vienos ar kitos situacijos reikia aiškiai pasakyti jai į akis.

Štai tada vyras išlaikys testą, ir moteris jį mylės iš visos širdies. Ir tikrai ne dėl kokios nors naudos sau. Ji supras, kad jis yra vyriškas ir niekada ir jokiomis aplinkybėmis nepulsi ant kelių prieš gležną ar trapią moterį ir neverkšlens kaip mažas berniukas.

Merginos irgi nemėgsta snarglių. Jos jais tik pasinaudoja. Todėl vaikinas turi nebijoti jos prarasti, jei ji grasina palikti. Greičiausiai tai yra paprastas testas, kurio metu ji nori įsitikinti, kad vaikinas  parklups ant kelių ir pradės maldauti, kad ji liktų ir kad jis yra dėl jos pasiruošęs viskam.

Ir kai tik tai padarysite, jūsų svarba nukris  nuo šimto procentų iki nulio. Tai reiškia, kad  testo neišlaikėte. O atkurti savo buvusią svarbą jos akyse bus, oi, kaip sunku. Netgi sakyčiau beveik neįmanoma.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą