Ožiaragiai aiškiai atskiria įsimylėjimą nuo meilės amžinai. Archyvo nuotrauka

Yra Zodiako ženklų, kurie nespinduliuoja, bet tarsi sugeria šviesą. Jie netraukia kitų, nėra ryškūs.  Bet jei juos pavyksta „pastebėti“ ir suartėti, tuomet gali įsimylėti amžinai.

 

Nėra nieko sunkiau, kaip įsimylėti Žuvims su jų bloga nuotaika, įtarumu ir apmaudu. Na, išskyrus tai, kad ištrūkti iš šios meilės taip pat yra iššūkis. Tai praktiškai neįmanoma.  Kai Žuvys įsimyli, jos yra  ne tik laimingai mylimos, bet ir iki  grabo lentos. Beje, Žuvys tik žada dramatiškus ir intensyvius santykius. Iš tikrųjų šio ženklo atstovai būna švelnūs, minkšti, kaip meškiukai ir nuoširdžiai mylintys.

Pati Mergelė nėra linkusi impulsyviai įsimylėti, todėl dėl tos priežasties ji atbaido  ne vieną potencialų gerbėją. Mergelės firminė veido išraiška: „Kur  eini nešvariomis kojomis, aš  ką tiktai išploviau grindis“ yra  viena didžiausių kliūčių, užtveriančių kelią į romantiškus santykius.

Mergelė nenori santykių, neatitinkančių jos idealų. Štai kodėl ji kreipiasi į visus galimus  kandidatus su „nedideliu klausimynu“. Bet nenustebkite, jei Mergelė iškart po susitikimo pakvies paaukoti kraujo „sergant hepatitu C“. Tai reiškia, kad jai labai patikote.

Na, hepatitas yra tikrai rimta liga. Galų gale niekada negali žinoti,  kas gali nutikti. Bet  šio ženklo atstovai, nepaisant bėdų ir nelaimių, vis tiek pragyvens kartu visą gyvenimą. Mergelė  taip nusprendė, taip ir bus.

Ar žinojote, kad kai įsimyli Ožiaragiai, tai visam laikui? Bet patys Ožiaragiai įsimyli, jei ne kas penktą sutiktą žmogų, tai šeštą tikrai. Po to jie užmezga santykius, dalijasi lova ir katinu…

Tačiau yra vienas svarbus „bet“: Ožiaragiai aiškiai atskiria įsimylėjimą nuo meilės amžinai. Ir net jei Ožiaragis duoda vestuvių įžadus, tai dar nereiškia, kad jis planuoja visą gyvenimą gyventi su šiuo žmogumi. Beje, kiekvienas Ožiaragis turi pakaitinį nusileidimo taką: jam reikia žmogaus, kuris jį mylėtų nesavanaudiškai.  Geriau du. Bet iš šių žmonių Ožiaragis visam laikui išsirinks… tą patį. Arba jis to nedarys apskritai.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą