Kai vyrui moteris tampa neįdomi, jis nustoja kažko siekti. Kam verstis per galvą, jei vis tiek nieko gero iš to nebus. Archyvo nuotrauka

Su gerais vaikinais nuobodu bendrauti, nes viskas aišku ir nuspėjama iš anksto. Todėl mums jis ir nepatinka. Be to, gyvenimas yra vienas, ir norisi jį pragyventi linksmai ir turiningai, kad būtų ką prisiminti… 

                                                                                                        merginos

 

Apie tariamą merginų meilę blogiukams  jau ne kartą pasisakiau. Yra įvairių versijų, dažniausiai tarp merginų, kodėl ši idėja tokia populiari. Tačiau geri vaikinai neigia, kad jie  nėra įdomūs. Negana to, jie nebijo prisiimti atsakomybės. Priešingai – jie galvoja, kad kažkas negerai su merginomis, jos nori ne gerų, o blogų vaikinų. Ir apskritai pačios nežino, ko nori.

Šiame straipsnyje siūlau pakalbėti apie gerų ir blogų vaikinų savybes, kurios padeda atskirti vienas nuo kito.

Geram vaikinui santykiai su merginomis visada yra sunkūs dėl paprasčiausios priežasties. Jis yra geras ir merginos tuo naudojasi: pašiepia jį, patraukia per dantis, nesiskaito ir išnaudoja. Be to, jam keliami aukšti reikalavimai. Jis neša kasdienę skaudžią kilnumo, sumanumo, darbštumo, sąžiningumo naštą. Ir tada mergina palieka jį dėl kokio nors liūdnai pagarsėjusio nenaudėlio ar mušeikos. Ir jam juokdamasi pasakojama apie varginančias gero žmogaus dorybes.

Kita bėda, kad tarp merginų gyvuoja „gero vaikino“ stereotipas: tai nuobodus vyras, kuris tyliai ir kantriai elgiasi teisingai, kaip iš jo reikalauja lyties vaidmuo ir su juo palaikanti draugystę mergina.  Nenuostabu, kad anksčiau ar vėliau ši mergina yra pasirengusi palikti šį geraširdį dėl ​​kokio nors nenaudėlio.

Be to, nenaudėlis būna nepaprastai patrauklus, vyriškas, charizmatiškas ir jam tikrai nerūpi nusistovėjusios visuomenėje moralės normos ir taisyklės.

Įsivaizduokite gero ir blogo vaikino įvaizdžius. Tai yra žmonės, kurie sukelia motyvaciją bendrauti. Kiekvienas turės savo, tik jam būdingų savybių, bet blogiukas tikrai pasirodys ryškesnis ir labiau išskirtinis. Šią psichikos savybę psichologai vertina atidžiau, kaip potencialiai pavojingesnę. Be to,  blogus ir gerus vaikinus merginos vertina skirtingai.

Kita vertus, blogo vaikino įvaizdis turi įvairių variantų – tai neskustas „baikeris“, odine striuke su auskaru ausyje ir ar metroseksualus neurotikas, vairuojantis populiarų automobilį, galintis parodyti atitinkamus gestus ir net pasiųsti merginą kur nors toliau… prireikus.

Tuo tarpu gero vaikino įvaizdis, žinoma, yra mažiau ryškus ir dažnai neatitinka nei jo išvaizdos, nei aprangos stiliaus. Tai žmogus, kuriam geros manieros yra natūralios, nes jos byloja ne tik apie išsilavinimą, bet ir apie stabilią vertybių sistemą.

Gero vaikino bruožas yra patikimumas. Tačiau dažnai tai painiojama su nuoboduliu. Kita vertus,  patikimumas neatsiejamas nuo pasitikėjimu vyru. O tai viena iš patraukliausių vyrų savybių, kuri moteris labai traukia.

Be to, geras vaikinas yra tas, kuris ne tik turi tvirtą charakterį, vadinasi, „branduolį“, bet ir sugeba draugiškai, patogiai, saugiai, maloniai bendrauti su kitais žmonėmis, išsaugodamas abi savo vertybes ir gerbti kitų vertybes.

Žinoma, geras vaikinas gali turėti ir auskarą  ausyje ar brangų automobilį. Tačiau tai nėra pagrindinis dalykas.

Jei blogi vaikinai  dažnai laužo ar stoja piestu prieš visokias taisykles, tai gerieji jas saugo ir jų laikosi.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą