Turėtumėte pabusti nuo orgazmo, pažvelgti į laikrodį ir prisiminti, kad šiandien yra sekmadienis ir jums niekur nereikia eiti, apkabinti savo mylimąją (jei ji yra šalia) ir vėl saldžiai užmigti.

Arba netingėkite atsikelti penktą valandą ryto, užsidėkite ausines ir išeikite pasivaikščioti ar pabėgioti po parką. Po to padarykite keturiasdešimt atsispaudimų, šimtą pritūpimų. Linksmai grįžkite namo, nusimaudykite po kontrastiniu dušu ir jus apims pasitenkinimo ir palaimos pojūtis.

Dar vienas būdas patirti svaiginamą jausmą. Vakare išjunkite šviesą, garsiai įjunkite muziką, kurioje  aiškiai girdėti ritminiai būgno garsai, atsigulkite ir giliai kvėpuokite. Kol kaimynai pradės belsti į radiatorius.

Dar galite žiūrėti tamsoje į save veidrodyje porą valandų. Taip pat galite pabandyti nemiegoti 1,5–2 paras ar daugiau. Jei ištversite tiek, smegenys dėl miego trūkumo pradės jums siųsti įvairius signalus, neįprastas mintis ir galbūt haliucinacijas.

Žmonės, vartodami svaiginančias medžiagas, galvoja, kad jos ne tik padės patirti orgazmą, o kaip tūkstantį orgazmų vienu metu. Tas pats amfetaminas taip pat skatina pakelti tingų užpakalį ir priversdamas eikvoti kūno energiją suteikia vikrumo, proto aiškumo. Bet po vienkartinės dozės poveikio nepajusite, o daugiau – bus per daug ir nė patys nepajusite, kaip atsiras priklausomybė. Tai pats tiesiausias kelias į pražūtį. Ir vien nuožmios kovos su šia blogybe gali nebepakakti.

Geriau susiraskite mylimąją. Paprastai ir jaunų žmonių santykiuose netrūksta kivirčų, ginčų aiškinimosi, pavydo scenų ir susitaikymų. Visai kaip „amerikietiški kalneliai“. Karštų ir aštrių emocijų tikrai netrūks. Bet tai daug geriau, nei cheminės svaiginančios medžiagos.

Dar vienas patarimas. Praktikuokite jogą ir meditaciją. Iš asmeninės patirties galių pasakyti, kad maždaug po trijų seansų  išmoksite sutelkti mintis, pozityviai mąstyti, atpalaiduoti protą bei nuraminti kūną. O po to pajusite euforiją ir lengvumą. Tai neįtikėtina!

 

Redakcija

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą