Būtų lygiai tas pats, jei paklaustumėte: „Ar tiesa, kad aukšti vyrai geresni sekso partneriai, nei žemaūgiai? Ar tiesa, kad liekni vyrai patiria ryškesnius orgazmus nei antsvorio turintys vyrai? Ar tiesa, kad visi atletiški vyrai neturi erekcijos problemų?“.

Jei į visus šiuos klausimus atsakėte „ne“, tada greičiausiai neturėsite jokių problemų, norėdamas  patenkinti putlių formų merginą.

Beje, gal ne visi žino, bet tyrėjai, atlikę anoniminę apklausą, išsiaiškino, kad metančių svorį merginų libido (seksualinis potraukis) silpnėja. Tai reiškia, kad kuo mažiau turėsi svorio,  tuo mažiau bus noro. Kitaip tariant, pasibaigus šioms savęs sekinimo ir alinimo „varžyboms“, liekna mergina ne tik, kad nepatirtų jokių pojūčių (juo labiau, orgazmą), bet apskritai neturėtų jėgų ir jokio noro palaikyti intymius santykius su vaikinu.

Tuo tarpu vyrai  yra ne kartą pastebėję, kad kai mergina ar moteris turi šiek tiek daugiau apvalumų, yra aistringesnė ir patiria daugiau sekso malonumų.

Vienaip ar kitaip, bet kai kurie įsitikinę, kad svoris neturi jokios įtakos orgazmui.

Drįstu manyti, kad kai kas yra atvirkščiai ir šiek tiek skirtingai. Iš prigimties teigiama, kad neįmanoma daugintis netinkamomis sąlygomis, o jei mergina (ar bet kurio gyvūno patelė) smarkiai praranda svorį, tada kūnas nusprendžia, kad dabar neverta daugintis.

Tarp priežasčių – vėluojančios menstruacijos, kurios dažnai vadinamos greitu ir reikšmingu svorio metimu.  O jei metant svorį, merginos svoris nesiekia ir 45 kg, tada mėnesinės apskritai pradingsta. Kūnas praranda galimybę palaikyti  ne tik normalų, reprodukcinės sistemos funkcionavimą, bet ir visų kitų organų darbą. Tas pats gali nutikti, jei perteklinis svoris peržengia leistinas ribas. Tai yra pasiekia trečiojo nutukimo laipsnį.

Be to, reikia nepamiršti, kad pasiekus orgazmą, apvaisinimo tikimybė yra didesnė.

Makštis yra organas. Tas pats, kaip ir širdis, inkstai, smegenys. Bet nepriklausomai nuo riebalų sluoksnio storio, šis organas, kaip ir kiti, neišsitempia ar nesitraukia.

Šiuo atveju geriau kalbėti ne apie riebalus, o apie dubens raumenų tonusą,  nuo kurio daugeliu atvejų irgi priklauso lytinio susijaudinimo lygis. Be to, dubens plotis priklauso nuo kūno sudėjimo, todėl lieknoms merginoms su siauru dubeniu ne tik sunkiau gimdyti. Liekna mergina yra reiklesnė ir tikisi daug daugiau  vaikino įtakos bei įgūdžių seksualinėje sferoje.

Galų gale ir libido, ir orgazmo gavimas priklauso ir nuo savęs vertinimo bei emancipacijos, todėl nesvarbu, koks yra merginos svoris, svarbu, kad jai patiktų seksas.

 

seksologas Liudvikas Petravičius

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą