Jūs norite pasakyti, kad toks vyras turi užsisklęsti savyje, kankintis vienatvėje, norėdamas išvengti pažeminimo ir gėdos?

Nieko panašaus! Yra tiek įvairiausių būdų patenkinti ne tik savo seksualinį potraukį, aistrą, bet ir suteikti didžiulį malonumą  moteriai ir be savo pasididžiavimo pagalbos. Žinia, kuriuo ne visada galima ir didžiuotis. Be to, gal laiško autorius gyvena ne XXI amžiuje ir nieko negirdėjo apie „cunnilingus“ ir kitas glamones? Taip pat įvairius sekso žaisliukus: vibratorius, vaginalinius  kamuoliukus, rutuliukus, „kiaušinėlius“, net išmaniuosius  „G“ taško stimuliatorius. Moterys tik džiaugtųsi, pasiūlius joms šiuos žaidimus!

Kita vertus, turite tapti stipresnis, jei nerimaujate, kad galite būti žeminamas, niekinamas, iš jūsų gali tyčiotis ar pasijuokti. Nuleisti rankas, užsisklęsti savyje ir nieko nedaryti yra labai lengva. Žinoma, visada sunkiau kovoti su savimi, įveikti kompleksus, tabu ir tapti savimi pasitikinčiu vyru.

Lygiai tas pats būtų, jei mergina paklaustų: „Mano krūtys yra 0 dydžio. Ar turiu teisę gyventi?“

Jei mergina ar moteris pamils, ji mylės vaikiną ar vyrą be rankų ar be kojų, sėdintį neįgaliojo vežimėlyje. Ir tai tikrai nėra problema. Bėda ta, jei vaikinas užsispyrusiai nori būti sekso gigantas, supermenas mačo.

Sekse yra nemažai alternatyvių būdų suteikti malonumą, kurie nėra blogesni už klasikinius.

Todėl reikia džiaugtis gyvenimu ir negalvoti apie tokias nereikšmingas smulkmenas.

Be to, šiuolaikinė plastinė chirurgija daro stebuklus. Todėl pirmutinė jūsų užduotis būtų užsidirbti nemažai pinigų, o paskui galėsite daryti su savimi, ką tik norite.

Bet vertėtų nepamiršti, kad varpos dydis neturi nieko bendra su gerais tarpusavio santykiais. Lygiai taip pat, kaip didelis penis negali užtikrinti vyrui didelio pasisekimo tarp moterų. Vyrui, nusistačiusiam savo vertę pagal lytinio organo dydį, neretai tenka nusivilti dėl savo seksualinės vertės, priešingos lyties atžvilgiu, neišsipildžiusių lūkesčių ir fantazijų. Tokį vyrą galima laikyti tik biologine medžiaga, kurios vertė nustatoma reprodukcijos paslaugų rinkoje. Jau nekalbant apie tai, kad šioje rinkoje lyties organo dydis net nėra lemiamas veiksnys.

Diskriminacija dėl vyriško lyties organo dydžio yra pati skausmingiausia iš visų diskriminacijos rūšių, tačiau jūs turite suprasti, kad neprivalote tenkinti kitų lūkesčių. Todėl palaikykite santykius tik su tomis priešingos lyties atstovėmis, kurios vertintų jus ne pagal dydį.

Taip pat niekada nepamirškite, kad vyras nėra bejėgis tol, kol turi bent vieną pirštą.

Įvairių tyrimų duomenimis, daugeliui moterų nerūpi  penio dydis, nes tik 20 proc. dailiosios lyties atstovų gali patirti vaginalinį orgazmą.

Penio dydžio problemos – vien psichologinės. Tik vyrų galvose.

O jei vairuojate gerą automobilį ir vis tiek jums rūpi penio dydis, tada parduokite automobilį ir atlikite plastinę lyties organo didinimo operaciją. Tikėtina, kad penis gali pailgėti ir 5 centimetrus. Bet ar po to jausitės pilnavertis vyras – klausimas.

Todėl patartina pirmiau išmėginti ir naudoti specialius latekso priedėlius, kurie atrodo kaip prezervatyvas, bet gali būti įvairaus storio.

Yra ir dar viena išeitis: jūs galite tiesiog tapti aseksualu ir gyventi ramiai be seksualinių malonumų.

Be to, verta žinoti, kad ne tik vyras savo penio dydžiu, bet ir kiekviena moteris yra individuali savo makšties dydžiu. Todėl jums tiesiog reikia susirasti savo moterį, kuriai jūsų 5cm. atrodytų kaip penki kilometrai tikro malonumo, nes jos užraktas atitiko jūsų raktą.

Ir dar gerai būtų žinoti, kad pirmiausiai moteris reikėtų jaudinti ne peniu, o žodžiais ir… rankomis, norint, kad jos užtikrintai pasiektų orgazmą.

Be to, ne vienai moteriai oralinis seksas yra malonesnis, nei vaginalinis.

Remiantis naujausiais duomenimis, vidutiniškai baltaodžio vyro varpos ilgis yra 13,2 cm, esant darbinės būklės. Dažniau, bet retai, pavyzdžiui, tik penki iš šimto vyrų gali pasigirti turintys 16 centimetrų ilgio lyties organą. Taigi, jei  ir jūs pasiekėte 13 centimetrų, pasimatavęs liniuote, nėra ko kelti aliarmo.

Pirmiausia pasistenkite atsikratyti kompleksų. Svarbiausia, kiekvieną kartą neklausinėkite savo merginos, ar pakankamai prasiskverbėte į ją. Tik ta mergina, kuri prarado takto jausmą kartu su virkštele, apgailestaus dėl tavo draugo ilgio. Kitos, patikėkite, užtikrins, kad viskas gerai, nors ir  pagalvos apie jus kaip apie besiblaškantį nevykėlį.

Problema ta, kad net jaunos moterys negali apsispręsti, ar svarbu dydis ir ar reikėtų atleisti vyrui, jei jis tuo pačiu metu supažindintų savo „daikčiuką“ su kita moterimi.

Taigi, užuot tuščiai samprotavus ir būgštavus, paimkite kaip atskaitos tašką tai, kad patys parametrai nieko nereiškia. Ir kad galima veikti kitais būdais. Pavyzdžiui, pradėkite nuo kaklo, tada pereikite prie ausų, lūpų. Elkitės švelniai ir jautriai. Ir jei viskas klostysis gerai, jūsų partnerė pradės tirpti iš malonumo.

Po to pamažu pereikite į apatinę kūno dalį. Svarbu nekeisti nusistatyto kurso, bet įsidėmėkite: labai gerai, jei sužinojote, kur yra moters klitoris, tačiau nereikia iš karto skubėti prie jo ir pašėlusiai trinti, kaip Aladino lempos. Jūsų vis tiek nepavadins džinu, bet susierzinimas, piktas žvilgsnis ir, galbūt, frazė apie skaudančią galvą – liks.

Be to, kiekvienas vyras turi žinoti, kad kai varpa maža, jam lengviau patekti į „G“ tašką. Geriausios tokios abiejų organų sąjungos yra pozos „moteris ant viršaus“ arba „sėdint akis į akį“.

Perskaitykite  dr. Joy Davidson knygą „Fearless Sex: A Woman’s Guide to Erotic Fulfillment and Creative Self-Expression“,  kur „bebaimio sekso“ mokymo vadovo autorė pataria  nepamiršti ir įprastos šuns pozos. „Jei moteris labiau ištiestų nugarą ir pakeltų aukščiau užpakalį, varpa patektų į vaginą giliau“, – savo patirtimi dalijasi dr. Joy Davidson.

Taigi nuo šiol galite pradėti mokytis atmintinai įvairiausių posakių su žodžiu „mažas“. Pavyzdžiui, „Mažas, bet slysta kaip ungurys“.

Kaip  teigė filmo „Interstate 60“ vienas herojų: „Penio nebuvimas leidžia pažvelgti į pasaulį už seksualinio konteksto ribų ir pamatyti jį naujoje šviesoje“. Nepamirškite to.

 

seksologas  Liudvikas Petravičius

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą