Jei jūsų aplinkoje yra tokių žmonių, tada jums tikrai pasisekė. Faktas yra tas, kad jie yra labai empatiški, todėl padės išsisukti iš bet kokios situacijos.

 

Šis Zodiako ženklas yra Svarstyklės. Iš prigimties jie yra diplomatai ir niekada nesirenka vienos konflikto pusės. Jie atidžiai klausosi, viską analizuoja ir duoda vertingų patarimų. Net jei į situaciją įtraukiami artimi žmonės, jie nebūtinai turi atsistoti į jų pusę. Daugelis tai vertina kaip minusą, tačiau kai kuriems žmonėms blaivus žvilgsnis į situaciją padeda išspręsti daugybę problemų.

Be to, Svarstyklės yra labai žavios, ir net čia jos randa jėgų. Faktas yra tas, kad jie yra empatai iš prigimties ir gerai supranta žmogaus jausmus, net jei jis apie juos nekalba. Jie niekada neatsisako padėti, o kartais ir patys prašo pagalbos. Todėl jei jūsų aplinkoje yra toks žmogus, neturėtumėte piktnaudžiauti jo pagalba.

Pačios Svarstyklės retai patenka į situacijas, iš kurių nėra išeities. Šio ženklo atstovai viską apgalvoja iš anksto, bet jei taip atsitiks, jie gali išsivaduoti iš bet kokių sunkumų. Svarstyklės taip pat neturi toteminio gyvūno, tačiau dažnai jos simbolizuojamos kaip bitė. Tai dar viena priežastis šio ženklo atstovus vadinti „velnio advokatu“. Jie retai pasiduoda jausmams ir į viską žvelgia per savo proto ir analitinių gebėjimų prizmę.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą