Astrologai paaiškino, ką moterys iš tikrųjų nori paslėpti po kauke, priklausomai nuo jų Zodiako ženklo ir kokia yra jų tikroji prigimtis. Archyvo nuotrauka

Astrologai atskleidžia tikrąją dvylikos Zodiako ženklų moterų prigimtį. Kokias kaukes  jos užsideda, kad pasiektų tai, ko nori, ir kaip tai įtakoja gimimo data. Be jokios abejonės, kiekviena moteris yra unikali ir individuali. Tam tikros savybės tikrai daro jas gražias savaip. Astrologai paaiškino, ką moterys iš tikrųjų  nori paslėpti po kauke, priklausomai nuo jų Zodiako ženklo ir kokia yra jų tikroji prigimtis.

 

Avinas

Iš pirmo žvilgsnio Avino ženklo moteris gali atrodyti stipri ir nepriklausoma, o kartais net pikta ir agresyvi. Bet jūs klystate! Iš tiesų šio Zodiako ženklo atstovės yra pažeidžiamos, jautrios, trokštančios dėmesio ir rūpesčio. O kaukė joms reikalinga tam, kad paslėptų emocinius išgyvenimus ir problemas.

 

Jautis

Žvelgiant iš šalies apie šio ženklo moterį galima pasakyti trumpai: rami, subalansuota, ori. Bet taip gali tik atrodyti. Iš tikrųjų tuo metu jos viduje gali siautėti tikros šėlstančios aistros. Moteriai, gimusiai po Jaučio ženklu, reikia kaukės, nes ji pati kartais bijo visko, kas dedasi jos sieloje. Bet ji  visada linkusis pasilaikyti emocijas sau. Jai lengviau apsišarvuoti kantrybe ir laukti, kol audra nurims.

 

Dvyniai

Iš vienos pusės linksma, nerūpestinga būtybė, o iš kitos – nervinga, nerami ir irzli. Širdyje Dvynių ženklo moterys turi daugybę problemų, kuriomis jos su niekuo nesidalina.

 

Vėžys

Vėžio moteris pirmiausiai yra motina  su visomis savo apraiškomis. Tai reiškia, kad ji linkusi rūpintis visais, visus mylėti ir dėl visų jaudintis.  Tačiau už viso to, kaip ir Avino moteriai, slypi pažeidžiama ir dėmesio bei rūpesčio ištroškusi prigimtis. Ji nori meilės, patikimo ir mylinčio žmogaus, ilgų ir tvirtų santykių. Galų gale tokios pat šeimos ir vaikų.

 

Liūtas

Išdidi, nepriklausoma, karališka – vienu žodžiu tai Liūto ženklo moteris! Beveik niekada nepamatysite moters, gimusios po Liūto ženklu, paniurusios ir nulenkusios galvą. Visada  žingsniuoja tik aukštai iškėlusi galvą, o iš viršaus spinduliuoja jos išdidus žvilgsnis. Tačiau giliai viduje ji yra švelnios ir trapios prigimties, nori meilės, komplimentų, dėmesio ir paprastos žmogiškos šilumos.

 

Mergelė

Mergelės ženklo moteris gali iš savęs sukurti ką tik nori. Sąžininga, neretai tiesmukiška ir linkusi kritikuoti bet niekada negeidžia to, kas jai nepriklauso. Tiksliau, taip yra, jei ji nesidomi partneriu. Jei atsitiks priešingai, įsitikinsite, kad ji jo nebepaleis.  Ji suras visas jo silpnybes ir darys viską, kad jis būtų jos. O vyras gali nė nepajusti, kaip atsidurs jos tinkluose.

 

Svarstyklės

Moterys Svarstyklės stengiasi sukurti savimi pasitikinčių žmonių įvaizdį. Tai yra visur bus tvarka, pusiausvyra ir viskas kontroliuojama. Tačiau iš tikrųjų už šios įsivaizduojamos harmonijos slypi daugybė baimių. Svarbiausia yra priimti teisingą sprendimą.

 

Skorpionas

Šio ženklo moteris galima apibūdinti trumpai – griežta, ori, stiprios valios. Bet būna ir visai priešingai – tampa kaip pūkuotas katinėlis, atsidavusi mylimam partneriui. Astrologai įsitikinę, kad vyrus, kuriems pavyko užkariauti Skorpiono moterį, galima pasveikinti! Jiems labai pasisekė!

 

Šaulys

Šaulio ženklo moteris stengiasi pasirodyti nepriklausoma, išdidi ir gerai išmananti visus gyvenimo reikalus. Bet giliai viduje, kaip ir Avinas, ji yra labai pažeidžiamos prigimties, kurią gali lengvai įskaudinti ir įžeisti vienas neteisingas poelgis ar žodis.

 

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo moteris yra prieštaringos prigimties, teigia astrologai. Iš pažiūros šio ženklo atstovė gali būti rami, tačiau viduje ji yra gana užsispyrusi ir ambicinga.  Ji kartais būna kažkuo nepatenkinta ir tikisi, kad  kiti ją supras ir palaikys. Tačiau gauti patvirtinimą nėra lengva. Jei Ožiaragio moteris pastebės ir įvertins jūsų pastangas, ji nuspręs, kad ji jums nėra abejinga, o mainais apgaubs jus rūpesčiu ir dėmesiu.

 

Vandenis

Vandenio ženklo moteris nori atrodyti vėjavaikiška, linksma, ekscentriška ir lengvabūdiška visa savo išvaizda ir elgesiu. Tačiau jos viduje sėdi tikrų tikriausia  žmogaus psichologijos žinovė, kuri tarsi skenuoja kiekvieną sutiktąjį. Astrologai įsitikinę, kad Vandenio ženklo moteris turi gerai išvystytą instinktą, todėl neverta apgaudinėti ir su ja žaisti. Antraip, po to gali tekti labai pasigailėti.

 

Žuvys

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad  Žuvų ženklo moteris sėdi ir laukia to paties princo ant balto žirgo, kuris nukels ją nuo bokšto ir priglaus nuo visų negandų. Jei taip galvojate, labai klystate! Iš tikrųjų tuo pačiu ji pati imasi veiksmų. Gerai išvystyta intuicija padeda šio ženklo atstovėms užmegzti meilės santykius jų pačių labui.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą