Astrologų manymu, kiekvienas Zodiako ženklas gali daug ko pasimokyti iš gyvenimo, bet kiekvienam jų Visata yra paruošusi tris svarbiausias gyvenimo tiesas, kurias svarbu įsisavinti.

Taip pat vertėtų nepamiršti, kad reikia stengtis gyventi pagal Visatos dėsnius, kurie žinomi žmonėms nuo neatmenamų laikų.  Nepaisant to, kad daug kas įvyksta ne taip, kaip parašyta, o taip, kaip jūs norite. Kaip ten bebūtų, bet jei esate pasirengę išmokti svarbiausias gyvenimo pamokas, galite tikėtis meilės, harmonijos, laimės.

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Šio ženklo atstovams laimė – tai artimi žmonės. Bet tikriausiai jie puikiai žino, kad pinigai ateina ir išeina, o draugai ir artimi žmonės visada lieka greta jų. Todėl Avinas ne šiaip sau brangina draugystę ir meilę. Bet jis turėtų nepamiršti, kad reikia tik džiaugtis, jog kažkas yra laimingesnis už jį. Be to, Avinas turi žinoti, kad geriausias būdas išspręsti problemas – tai vengti jų.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Šio ženklo atstovai turi įsidėmėti, kad visi žmonės yra lygūs ir niekas neturi teisės laikyti save pranašesniais už kitus arba vadintis superžmogumi.

Taip pat Jautis turi  įsikalti į galvą: norint, kad žmogus gerbtų tave, nebūtinai reikia gerbti jį. Suprantama, su sąlyga, jei nėra už ką jį gerbti. Be to, Jautis turi žinoti, kad nieko nebūna šiaip sau, nes šiame pasaulyje viskas susiję tarpusavyje.  Taip pat verta įsidėmėti: vertinkite ir branginkite tuos, kurie atsiskleidžia ir būna nuoširdūs.

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Šio ženklo atstovams pravartu žinoti, kad egoizmas niekada nebus vertinamas, kadangi jis suteikia valdžios, geros nuotaikos, pakylėjimo pojūtį tik akimirkai. Kita vertus, melas gali išgelbėti  tik tą akimirką, bet niekada nepadės atsikratyti problemų.

Įsidėmėkite, kad toliaregiškumas ir įžvalgumas – būdingas ne tik išmintingiems žmonėms, bet ir tiems, kurie brangina savo ir kitų laiką.

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Šio ženklo atstovai turi žinoti, kad tai, ką žmogus padaro blogai arba įskaudina kitą žmogų yra atlyginama su kaupu. Ir kad už viską reikia mokėti šiame gyvenime, o kaltę išpirkti galima nuoširdžiai atsiprašius.  „Neapsimeskite, kad esate geresni nei iš tikrųjų“, – sako Vėžys. Nes jis žino, kad būti savimi – tai talentas, kuris ne kiekvienam duotas, bet kurį galima tobulinti.   Be to šio ženklo atstovams vertėtų įsidėmėti,  kad apsimetinėjant pasistatomos sienos nuo kitų, bet ne nutiesiami tiltai. O godumas ir pavydas sunaikina žmogų ir jis tampa vienišas bei nelaimingas.

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūto žmonės turi įsikalti į galvas, kad jiems naudingiausias užsiėmimas – sugebėti pastatyti save į kito žmogaus vietą. Nes ši savybė suteikia ne tik stiprybės ir supratingumo, apie ką svajoja daugybė žmonių, bet ir galimybę užsitarnauti kitų žmonių pagarbą ir pasitikėjimą.

Taip pat jie turi žinoti, kad išlaidauti reikia tiek, kiek gali sau leisti, o ne tiek, kiek nori.

Be to, Liūtui pravartu būtų įsidėmėti, kad tai, kas būna blogai, lygiai taip pat praeina ir tai, kas būna gerai. Vadinasi, gyvenimas – tai kaip po dienos ateina naktis – būna ir neigiamų, ir teigiamų dalykų. Lygiai taip pat, kaip būna meilė ir neapykanta.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelės ženklo žmonės mėgsta priminti kitiems, kad jie visada būna teisūs.  Вet  šio ženklo atstovams labai praverstų žinoti, jog suklysti gali kiekvienas – jie, ų priešai ir draugai, išminčiai ir kvailiai. O rizikuoti kartais tiesiog būtina, jei nori kažko pasiekti ar būti laimingi.

Be to, šio ženklo atstovams verta priminti, kad jie klysta manydami, jog nereikalingas kito žmogaus palaikymas. Net jei  jiems ir atrodo, kad vieni įveiks ir sunkiausias kliūtis, tačiau turi žinoti, kad  gali padaryti daug daugiau padedant kitiems žmonėms.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Šio ženklo žmonėms labiausiai tinka šūkis: „ Gyvenimas – tai ne vien juodos ir baltos juostos, bet ir šachmatų lenta. Tačiau jų teisė rinktis. Taip pat nereikėtų reikalauti iš aplinkinių  to, ko jūs negalite reikalauti iš kitų ir savęs.  Be to, šio ženklo atstovai  turi žinoti, kad žmogaus siela daug svarbesnė už jo kūną. O mintys daug svarbesnės už veiksmus, nes jos materializuojasi.

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Net jei ruošiatės vieni pakeisti šį pasaulį į geresnę pusę, tai dar nereiškia, kad turite teisę  nurodinėti kitiems, ką jiems reikia daryti ir kaip jiems gyventi. Be to, geri poelgiai nedaro jūsų šventaisiais. Taip pat verta įsidėmėti, kad reikia dalinti patarimus tik tada, kai jūsų paprašys. Nes bet kuriuo kitu atveju, tai gali būti įvertinta kaip mėginimas manipuliuoti.   O jei jūs įskaudinote kurį nors žmogų, neįsižeiskite ant jo už tai,  jei atsilygintų tuo pačiu.

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šio ženklo atstovai tikriausiai žino, kad diplomatiški žmonės visada būna sėkmingesni, nei egoistai. Tai  labai svarbi gyvenimo pamoka, kurią reikia išmokti kuo anksčiau.  Ne mažiau svarbu vertinti kitų pagalbą, bet negalima piktnaudžiauti vaišingumu, pasitikėjimu, jei nenorite, kad jūsų imtų nekęsti.

Ir niekada nestatykite savęs aukščiau kitų, nes visi žmonės turi trūkumų, kadangi jie būna ir panašūs, ir labai skirtingi.

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragis tikriausiai žino, kad tobulų žmonių nebūna, todėl kuo labiau sieksite būti tobulais, tuo nuobodesni atrodysite aplinkiniams. Žmogus turi keistis, niekada nesustoti ir eiti tik pirmyn. Lygiai taip pat, kaip keičiasi Visata, pasaulis ir žmonės.  Tačiau praeitis ir turi likti praeityje, todėl tikrai neverta  draskyti senų žaizdų, nes niekas nuo to nepasikeis.

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Šio ženklo atstovai sako žinantys, ką reiškia tikra meilė ir draugystė, bet tik tada, kai pradeda vertinti kitų pagalbą ir dėmesį. Todėl verta įsidėmėti, kad tik tapus geresniu, galima pasiekti didelių laimėjimų ir užsibrėžto tikslo. Todėl niekada nemenkinkite žmonių, juo labiau matant kitiems, norint, kad jus lydėtų ne tik sėkmė, bet ir kad ateityje neturėtumėte didelių problemų.

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Ko gero Žuvys žino, kad norint jog gyvenimas suteiktų malonumų, pirmiausiai reikia žinoti, ko jie nori iš gyvenimo. O po to atkakliai ir nuosekliai to siektų.

Šeima reikalinga visiems, todėl vertinkite ir branginkite savo artimus žmones ir tai, ką jie dėl jūsų daro ar yra padarę.  Nes gyvenimas – tai ne žaidimas į vienus vartus. Todėl reikia išmokti ir aukotis, o ne vien mėgautis kitų rodomu dėmesiu. Antraip, galite likti ir vieni.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą