Silpnybė savęs apgaudinėjimui neleidžia Skorpionams gyventi laimingai. Jų sieloje nuolat siautėja rimtos aistros, todėl Skorpionams neretai būna sunku objektyviai įvertinti tikrovę. Archyvo nuotrauka

Kiekvienas žmogus turi silpnybių. Astrologai rekomenduoja išsiaiškinti savo Zodiako ženklui būdingus trūkumus, kad jų atsikratytumėte arba paverstumėte stiprybe.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Avino ženklo žmonės iš prigimties yra lyderiai, tačiau jų irzlumas  ir impulsyvumas dažnai apsunkina santykius su kitais.  Ypač šio ženklo atstovo  impulsyvumas gali suvaidinti žiaurų pokštą, o praradęs populiarumą gali sukelti dar didesnį pyktį ir net agresiją. Avinas nepriima kritikos ir itin skausmingai reaguoja, kai kiti aptarinėja jo trūkumus.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Kartais Jautis linkęs į tingumą, bet dažnai  šį savo trūkumą kompensuoja sėkmingais atsitiktinumais ir tiesiog laimingo gyvenimo sąskaita. Jų konservatyvumas neleidžia jiems priimti naujų dalykų ir tobulėti. Taip pat Jaučiui sunku įtikti dėl jų užsispyrimo, o tai apsunkina jų pačių ir artimųjų gyvenimą.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Silpnoji Dvynių vieta yra neramumas ir nenuoseklumas, trukdantys jiems pasiekti sėkmės. Ne pati geriausia Dvynių savybė yra ir jų noras nuolat ginčytis ar nesutikti, kalbėti priešingai. Dvyniai nėra įpratę nieko sau neigti, ir dėl to jų gyvenime dažnai pasitaiko nemalonumų.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžius stabdo nuotaikų kaita ir drovumas, todėl jais lengva manipuliuoti. Be to, astrologai silpnąja Vėžių vieta laiko jo pomėgi gyventi praeitimi, kurios negali paleisti. Dėl tos pačios priežasties dažnai gyvena iliuzijų ir prisiminimų nelaisvėje, vengdami dabarties.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtai kenčia nuo pervertinto pasididžiavimo ir dažnai įžeidžia kitus šiurkščiais žodžiais, jei  jiems kas nors nepatiko ar jaučiasi įskaudinti. Liūtai linkę net mėgautis savo silpnybėmis, dėl kurių kenčia ne tik sveikata, bet ir santykiai su artimaisiais.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelės linkusios kritikuoti kitus ir manyti, kad jų nuomonė yra galutinė tiesa. Jų pomėgis patarinėti ir moralizuoti, kritikuoti dažnai sukelia ginčų ir skandalų. Užtat pačios Mergelės sunkiai priima kritiką, manydamos, kad padarė mirtiną nusikaltimą, todėl santykiai su artimaisiais pablogėja.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklių silpnybė yra jų nuolatinės abejonės, trukdančios priimti sprendimus. Svarstyklės įpratusios pasikliauti aplinkinių nuomone, o tai dažnai kenkia jų karjerai ir meilei. Apskritai priklausomybė nuo pašaliečių nuomonės daro Svarstykles pažeidžiamas ir sumažina jų savivertę.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Silpnybė savęs apgaudinėjimui neleidžia Skorpionams gyventi laimingai. Jų sieloje nuolat siautėja rimtos aistros, todėl Skorpionams  neretai būna sunku  objektyviai įvertinti tikrovę. Be to, Skorpionai būna įtarūs, o tai taip pat apsunkina bendravimą su žmonėmis. Dažnai Skorpionams atrodo, kad aplinkui yra tik „priešai“, norintys jiems pakenkti.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys savo silpnybėmis panašus į Aviną, nes kaip ir jis yra pakankamai impulsyvus. Dažnai šio ženklo žmonės pirmiausiai sako ir daro, o  tik tada galvoja. Šaulys yra linkęs kartoti tas pačias klaidas, numodamas ranka į tikrai vertingų artimųjų patarimus. Ir tai tik dar labiau apsunkina jų gyvenimą.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragiai  neretai būna užsisklendę ir įtarūs. Mat jie nepasitiki aplinka ir dažnai išgyvena dėl bendravimo trūkumo. Jiems būna sunku pasiekti savo tikslų dėl to, kad laikosi konservatyvumo ir nenori ieškoti išeitinių sprendimų.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandeniui neretai būna sunku suprasti, kad gyvenime nėra aiškaus skirstymo į gerus ir blogus, juodus ir baltus, todėl šio ženklo atstovai dažnai nusivilia ir užsisklendžia savyje. Dėl šios priežasties jie praranda draugus, kurie pavargsta laukdami Vandenio apatijos laikotarpio pabaigos.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvims dažnai trukdo jų sentimentalumas ir noras padėti kiekvienam, net savo nenaudai. Žuvims būdingas užsispyrimas ir nenoras klausytis tikrai vertingų patarimų, kurie dažnai virsta problemomis ir bėdomis tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą