Kai kurie žmonės yra visiškai neprincipingi ir egoistiški. Užtat tai padeda jiems greitai pasiekti savo tikslų ar išspręsti problemas. Astrologai skiria keletą Zodiako ženklų, kurie dažniau aukoja moralę, nei kiti.

Žinia, ne visada reikia imtis kraštutinių priemonių, norint gauti savo ar pasiekti svarbių tikslų. Pakanka būti optimistiškai nusiteikusiu žmogumi ir turėti prasmingų tikslų, o taip pat tikėti, kad juos pavyks įgyvendinti.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jautis beveik niekada nesustoja ties sudėtingu moraliniu pasirinkimu, kai kalbama apie pinigus. Jų įsitikinimu, sėkmės negalima pasiekti, jei galvosi tik apie kitų interesus. Jaučio ženklo atstovai – išmintingi ir apdairūs žmonės, turintys drąsos įveikti ir savo sąžinę.

Iš tikrųjų Jautis turi principus, tačiau jie susiję tik su jo savigarba ir pasididžiavimu. Tai yra ganėtinai savanaudiški žmonės, su kuriais sunku atlikti bendrus darbus, kadangi jie visada nori atsiriekti riebesnį kąsnį. Žvelgiant iš šalies atrodo, kad Jautis yra godus, bet  iš tikrųjų ne visai taip. Jie tiesiog nori būti  patys geriausi ir sėkmingiausi.  Be to, jiems visada visko per mažai.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dažnai Dvyniai taip pat pamiršta savo principus, tačiau sugeba apsimesti, kad yra priešingai. Jie puikiai  sugeba paslėpti savo tikruosius ketinimus dėl lengvų pinigų. Dėl savo iškalbingumo ir sugebėjimo gražbyliauti, jie lengvai palenkia žmones į savo pusę ir gauna iš jų, ko tik nori. Be to, šio ženklo atstovai neretai būna abejingi kitų likimui. Tačiau turėdami kiek laisvo laiko, Dvyniai gali padėti ir kitiems žmonėms.

Todėl susidaro įspūdis, kad Dvyniai visada pasirodo reikiamoje vietoje ir tinkamu laiku. Iš tikrųjų ne visai taip. Mat  šio ženklo atstovai turi ypatingą analitinį protą, kuris ir pasako jiems, kaip greitai pasiekti savo tikslą.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžys turi atitinkamą geriausių draugų ratą, dėl kurių jis yra pasirengę viskam. Visus kitus šio ženklo atstovai išnaudoja savo tikslams, apeidami gero tono ir moralės principus. Dėl šios priežasties  šio ženklo atstovai turi daug priešų.

Vėžys sėkmingai veikia versle ar kopiant karjeros laiptais, nes puikiai žino, kad šiuolaikiniame pasaulyje tik patys ryžtingiausi ir be principų žmonės gauna visus laurus. Vėžiai tikri, kad  „likučiai“ lieka tik sąžiningiems ir kukliems žmonėms. Todėl įsitikinę, kad iš švarios sąžinės tiek naudos, kiek iš tuščios piniginės.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulio ženklo žmonės peržengia liniją ten, kur gali pasinaudoti kažkieno gerumu. Šio ženklo atstovai nepraleis galimybės pasiekti savo manipuliuodami kitais. Šaulys yra tarp charizmatiškiausių ir žavingiausių žmonių, todėl jiems nesunku įgyti bet kurio žmogaus pasitikėjimą ir tapti patikimu visiems.

O tada, kai tikslas pasiekiamas, žmogus tampa nebereikalingas, todėl jau galima nutraukti ryšį su juo.  Žinoma, galima laukti iš Šaulio ir pagalbos kuriuo nors klausimu, bet geriau nesitikėti. Jis visada ras pasiteisinimą, kad tik nešvaistytų laiko kitam.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)  

Vandenis yra pasirengęs viskam, norėdamas pasiekti savo tikslų, nesvarbu,  tai būtų meilė ar verslas, mokymasis ar kas nors kita. Jie be principų, bet tik konkurentų, priešų ir  nepažįstamų žmonių atžvilgiu. Jie veikia labai rafinuotai ir netgi elegantiškai, subtiliai žaisdami žodžiais ir provokuodami aplinkinius. Vandenio ženklo žmonės – apsimetinėjimo meistrai, nes jie  puikiai jaučia kitų jausmus.

Be to, jie manipuliuoja žmonėmis taip subtiliai ir nepastebimai, kad niekas negalėtų atspėti, kodėl buvo pasakyti vieni ar kiti žodžiai ir įvykdyti tie ar kiti veiksmai. Iš pažiūros Vandenis atrodo labai sąžiningas ir atviras žmogus, o tai gerokai padidina jo sėkmės galimybes bet kuriame versle.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą