Kai kurie Zodiako ženklai negali pamiršti savo pirmosios meilės iki gyvenimo pabaigos ir daugiau niekada nepatiria meilės jausmo su ta pačia jėga, kaip ir pirmą kartą. Kitaip tariant, jie beviltiškai būna atsidavę tam, kas jau seniai praėjo. Net jei santykiai baigėsi sudaužyta širdimi ir meile be atsako, tas žmogus vis dar užima ypatingą vietą mylinčiojo širdyje. Pirmoji meilė visada yra ypatinga, nes išgyvena  nepakartojamas emocijas, o kiekvienas bučinys būna magiškas.

 

 JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jautis yra labai romantiškas, tačiau tai nėra vienintelė priežastis, kodėl jis negali paleisti senų jausmų iš savo gyvenimo. Šio ženklo atstovas būna labai prisirišęs prie prisiminimų ir yra jiems ištikimas. Ir tai labai apsunkina jo mėginimus pamiršti tą ypatingą žmogų. Mat Jautis visada lygina visus vėlesnius partnerius su savo pirmąja meile. Santykių klausimais šio ženklo atstovas taip pat yra labai užsispyręs ir nekompromisinis, todėl su juo gali būti labai sunku.

 

 VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Tai labai sentimentalus ženklas. Be to, Vėžio itin romantiškas požiūris į jį supantį pasaulį, įskaitant ir meilę. Pirmos meilės Vėžys niekada nepamiršta. Negana to, šie išgyventi jausmai gali pasireikšti ir  vėliau,  pamilus jau kitą žmogų, kurie būna ūmūs, stiprūs ir skausmingi, kaip niekada anksčiau gyvenime. Net jei mylėtas asmuo nebuvo toks geras ir sąžiningas, jis ir toliau užima ypatingą vietą Vėžio širdyje. Šis ženklas tvirtai prisiriša prie žmogaus ir jam po to būna sunku užmegzti ryšį su kitais. Todėl jis atidžiai rūpinasi artimaisiais, kurie jau yra. Šio ženklo atstovai linkę būti su tais, kuriuos gerai pažįsta ir jaučiasi patogiai.

 

 LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtas yra aistros įsikūnijimas, o jo pirmoji meilė tiesiog pažadina  jausmus ir emocijas. Jie – jauni, įsimylėję ir negali atsiplėšti vienas nuo kito. Liūtui šis pirmasis jausmas visam laikui išlieka kaip žemiškasis rojus. O tai reiškia, kad visi kiti jausmai ir santykiai jam  jau nebebus tokie gilūs ir reikšmingi. Šiam  ženklui sunku priimti  ir susitaikyti su žiauria gyvenimo tikrove. O viena sunkiausių gyvenimo realybių  gali būti ta, kad jis negalės praleisti likusios gyvenimo dalies su savo pirmąja meile.

 

 SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Tai dar vienas aistringas zodiako ženklas su visiškai romantiška širdimi. Skorpionas gyvena dėl to, kad išreikštų ir patirtų emocijas, nes myli meilės būseną. Nepaisant to, kad jo pirmoji meilė nebūtinai yra vienintelė meilė, Skorpionas nepasitiki naujais žmonėmis, todėl jam yra daug sunkiau užmegzti naujus santykius. Kai šis ženklas negali lengvai išeiti iš komforto zonos, kad galėtų užmegzti naujas pažintis, jis pradeda  beviltiškai  liūdėti dėl savo pirmosios meilės. Jo pirmoji meilė buvo kažkas, ką jis gerai žinojo ir todėl galėjo pasitikėti.

 

 ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvys yra labai romantiškos, meninės ir stipriai susijusios su muzika asmenybės.  Šio ženklo atstovams, išgirdus tam tikrą dainą,  stipriai suspaudžia širdį, verčianti juos prisiminti savo pirmąją meilę. Mat ši daina ar melodija praeityje turėjo ypatingą reikšmę, todėl Žuvys pasineria į prisiminimus, juos apima sentimentali, nostalgiška nuotaika ir mėgaujasi tuo, kas praėjo. Be to, Žuvys bijo  įsimylėti naują žmogų  ir vėl prarasti meilę. Jas gąsdina vien mintis apie tai. Dėl šios priežasties Žuvys yra nelinkusios rizikuoti, eksperimentuoti, todėl gana sunkiai užmezga ir naujas  pažintis.

 

 

parengta pagal Flytothesky.ru

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą