Mokslininkai vis dar ginčijasi, ar gerumas yra įgimta savybė. Priešingu atveju, kaip paaiškinti tai, kad kai kurie Zodiako ženklai  tiesiog trykšta gerumu kitiems?  Nors ir sakoma, kad gerumo neįmanoma išmatuoti, bet be jokios abejonės gerumo reitingo lentelėje pirmą vietą užima Jautis. Po to Vandenis, Žuvys ir Mergelė.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Gimusių po šiuo Zodiako ženklu, be jokios abejonės, negalima net įtarti beširdiškumu.  Kadangi jų širdys tiesiog perpildytos gerumu. Jaučio jausmingumas taip pat beribis, kaip ir įgimta intuicija. Tai pirmasis Zodiako ženklas, lenkiantis kitus savo mielaširdingumu ir atsidavimu. Todėl Jautis visada atviras pasaulio atžvilgiu, į visus žiūri plačiai atvertomis akimis. Tačiau nereikėtų jo vadinti naiviu, nes jau minėta intuicija apsaugo jį nuo piktavalių žmogų. Užtat gerumo  ir meilės jame, kaip neaprėpiamame vandenyne.

Jautis yra pasirengęs nesavanaudiškai padėti savo artimui, jei tik to prireiktų. Jis yra kaip tikras medikas, davęs Hipokrato priesaiką, tik ant savo bangos. Ir žmonės tuo naudojasi. Kartais pernelyg. Pavyzdžiui, apsimeta silpnais, kad gautų nemokamą palaikymą. Todėl Jaučio ženklo artimieji turėtų  būti budrūs ir neleisti kitiems išsiverkti ant geraširdiško Jaučio peties. Nes jis ir šiaip verčiasi per galvą, norėdamas padėti kitiems.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Jei norėtumėte pasirinkti krikščioniškiausią Zodiako ženklą, tada Vandenis turėtų būti vadinamas būtent tokiu. Mat šio ženklo atstovas yra pasirengęs ištverti bet kokius kankinimus ir neprarasti tikėjimo žmonija. Šiam Oro stichijos atstovui nuo vaikystės nepriimtinas blogis. Jis tiesiog nenori su juo turėti nieko bendro. Skirtingai nuo kerštingo Skorpiono, Vandenis niekada nepakenks savo skriaudėjui.  Jis greičiau atsuks kitą skruostą, kad tik žmogus „jaustųsi geriau“. Ir dėl to jis iš pradžių net sutrinka. Galvoja, kad Vandenis tyčiojasi iš jo. Arba yra tiesiog silpnavalis iš prigimties. Iš tikrųjų priešingai –  šis kone labiausiai žmogiškas Zodiako ženklas sugeba atsikirsti, kaip ir visi kiti. Bet tik kritiniais atvejais. Įprastame gyvenime Vandenio žmonės yra draugiški  ir tolerantiški visiems be išimties.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Jei Zodiako ženklai  turėtų savus iškilmingus tostus, tai Žuvų kalba pasibaigtų būtent taip. Jie visiškai nesugeba  kam nors pakenkti. Jie nekenčia bet kokio pavidalo nemalonumų. Jie renkasi tik šviesą ir šilumą. Be to, šio ženklo atstovai linkę visada atleisti savo skriaudėjams, nes patys labiau vertina žmogiškus santykius, o ne tiesioginę jų naudą.  Be to, Žuvys stengiasi ieškoti kompromisų, o neretai ir pirmi skuba susitaikyti. Žuvų taktiškumą gerbia net nesutaikomi priešai, kaip tai būna konkuruojančiame versle.

Jei žmogus atvirai pažeidžia leistinas ribas, tada Žuvys iš esmės su juo nenori turėti jokių reikalų.  Kol nepasitaisys, gali nesitikėti šio Zodiako ženklo palaikymo. Be to, verta išlieti savo širdgėlą šio ženklo atstovams, kadangi jie visada supras, paguos ir palaikys. Beje, jie turi įgimtą sugebėjimą išgydyti sergančią aurą. Todėl ne veltui  šio ženklo atstovams netrūksta draugų.

Greičiausiai dėl tos pačios priežasties visi ir bėga su savo problemomis pas Žuvų ženklo atstovus, tikėdamiesi, kad padės jas išspręsti. Iš tikrųjų Žuvys sugeba ne tik nuoširdžiai klausytis, bet  ir padėti bet kuriuo paros metu. Žuvys negali ramiai praeiti pro kenčiančius žmones, benamius gyvūnus ar nukirstus medžius. Šio ženklo atstovai tikrai sustos ir pasiūlys savo pagalbą.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Šie Žemės stichijos atstovai lengvai atpažįstami iš pasitikinčio aplinkiniais žvilgsnio.  Tai yra šio ženklo atstovas besąlygiškai pasitiki kitais, kol nenutinka priešingai. Štai kodėl Mergelė neretai tampa ir sukčių auka. Šis ženklas turi intuiciją, tačiau jis išreikštas labai silpnai. Daug stipresnis jų vidinis budrumas. Atrodo, kad Mergelėje nuo gimimo įdėtas kažkoks humanistinis kodas: žmogus visada pasiruošęs suteikti paramą kitiems žmonėms. Bet jei Vandenyje ir Žuvyse ši savybė apima milijardus  žmonių, tai Mergelėje – dar daugiau.

Tie, kurie neišlaiko patikrinimo testo, Mergelė amžiams išnyksta iš jų gyvenimo. Tai  ir liguisto švarumo, tvarkos bei ištikimybės ženklas, todėl nepaprastai ilgai prisimena nuoskaudas. Pamiršta jas tik tuo atveju, jei per savo gyvenimą pasiekia nirvaną. Tai taip pat ir patikimiausias gyvenimo palydovas bei verslo partneris. Mergelė nesavanaudiškai padeda kitiems, todėl kartais atrodo, lyg bendrautumėte su angelu. Ir tai tikrai artima tiesai. Kai kurie šio ženklo atstovai tiesiog pasižymi  šventu gerumu.

6 KOMENTARAI

 1. Greetings from Ohio! I’m bored at work so I decided to
  browse your website on my iphone during lunch break.
  I enjoy the information you provide here and can’t wait to take a look when I get home.
  I’m surprised at how fast your blog loaded on my phone ..
  I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyways, good site!

 2. This is very interesting, You are a very skilled blogger. I have joined
  your rss feed and look forward to seeking more of your fantastic post.
  Also, I’ve shared your web site in my social networks!

 3. Having read this I believed it was very informative. I appreciate you
  taking the time and effort to put this article together.
  I once again find myself personally spending a lot of time both reading and leaving comments.
  But so what, it was still worth it!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą