Charakteris – tai emocinės reakcijos pasireiškimas žmogaus elgesyje ir  santykiuose bei  konkrečiose situacijose. Tam tikro žmogaus charakteris ir visi jo savybių pasireiškimo bruožai yra auklėjimo ir gyvenimo sąlygų socialinėje visuomenėje pasekmė.

Žinoma, individualus prisitaikymas ir įvairios gyvenimo aplinkybės turi įtakos žmogaus psichologijai, tačiau aukštesnių psichikos funkcijų ir genetinių savybių formavimasis ir vystymasis nugula ir formuojasi įsčiose, todėl žmogui gimus praktiškai nuo pirmųjų dienų parodo jo individualias savybes. Todėl bet kurį žmogų galima charakterizuoti ir priskirti jam  tam tikrą  asmenybės tipą.

 

 1. Avinas „Gynėjai“

Dažnai po šiuo ženklu gimusiems  prireikia kitų žmonių globos. Besistengiantys nuolat ginti ir saugoti kitus, Avino ženklo žmonės taip pat  yra ne tik impulsyvūs, bet ir karštakošiai. Tačiau greičiausiai agresija yra jų prisitaikymo prie pasaulio būdas, o kartu su charakteriu jų meilė taip pat būna  aistringa ir karšta.

 1. Jautis „Kryptingi“

Daugelis šio Zodiako ženklo atstovų yra savarankiški žmonės. Jie nėra įpratę dalytis savo gyvenimu su kitais, tačiau visada stengsis padėti kitiems susidoroti su jų problemomis ir nukreipti juos tinkama linkme. Jautis dažnai sunkiai suvokiamas, bet tas, kuris gali tai padaryti, žino Jaučio sielos vertybes.

 1. Dvyniai „Permainingi“

Šio ženklo žmonės yra labai nepastovūs ir nenustygstantys vietoje. Jie yra smalsūs ir atviri, bet tuo pačiu ir  nežinia ko ieškantys, ir ko norintys. Daugeliui jų artimųjų nepatinka dažni Dvynių nuotaikų svyravimai, tačiau tokia jų prigimtis. Nepriklausomai nuo situacijos, Dvyniai visada yra labai permainingi.

 1. Vėžys „Šeimyniški“

Žmonės, gimę po Vėžio ženklu, yra labai jaukūs ir šeimyniški. Aplinkiniai dažnai jaučia komfortą ir jaukumą, būdami šalia Vėžių, o patys šio ženklo atstovai stengiasi ne tik sukurti, bet ir skleisti jaukumą bei šilumą. Jie svajoja apie tobulą šeimą ir vertina jaukią, ramią aplinką.

 1. Liūtas „Pasitikintys“

Šio Zodiako ženklo atstovai laikomi labai patraukliais priešingai lyčiai. Jie pasitiki savimi, skleidžia teigiamą energiją, todėl  jie taip traukia aplinkinius. Liūtai  ne tik visada pasitiki savimi ir savo veiksmais, bet jaučiasi neklystantys, todėl ginčytis su jais beveik neįmanoma.

 1. Mergelė „Produktyvūs“

Juos galima apibūdinti kaip produktyvius žmones, kurie negali pakęsti stovėjimo ar trypčiojimo vietoje. Tačiau produktyvumo reikšmė jiems gali būti iškreipta, o tai, kas kai kuriems žmonėms yra laiko švaistymas, šio ženklo atstovams gali būti labai naudinga. Mergelės nemėgsta nuobodžių namų šeimininkų  vaidmens ir visada stengiasi kuo nors save užimti.

 1. Svarstyklės „Subalansuoti“

Svarstyklės gali būti labai veržlūs žmonės, tačiau išmokus susitvarkyti su emocijomis ir išlikti ramiais sunkiose situacijose, jų gyvenimas tampa subalansuotas ir harmoningas. Šioje situacijoje Svarstyklės visada sugebės priimti teisingą sprendimą ir rasti tinkamą požiūrį į bet kokią situaciją.

 1. Skorpionas „Paslaptingi“

Šio ženklo žmonės dažniausiai būna gana paslaptingi. Skorpionų paslaptingumas tiesiogine prasme vilioja  ir traukia aplinkinius, norinčius išsiaiškinti, kas slypi jų sieloje. Jie neprisileidžia visų prie savęs, atidžiai renkasi artimųjų ratą. Vieni  jų kuria planus ir apgalvoja įvairias strategijas, o kiti iš anksto apgalvoja kai kurias situacijas ir loginius jų sprendimo būdus.

 1. Šaulys „Nuolat judantys“

Šauliai dažnai nėra prisirišę prie nieko  ir nesvarbu, ar tai būtų žmonės, darbas ar vieta. Jie nuolat juda, nori pakeisti aplinką. Judėjimas suteikia jiems naujų emocijų ir pojūčių, kurių nuolat trokšta šio ženklo atstovai. Daugelis šio ženklo žmonių mėgsta keliauti ir nori aplankyti kuo daugiau mūsų planetos kampelių.

 1. Ožiaragis „Pakylėti“

Šio ženklo atstovai yra išmintingi, kantrūs, pakantūs  ir dažnai žino, ko nori. Jie turi daug siekių, kurių nebijo įgyvendinti, todėl visada juda  į priekį.  Jie gali atsiriboti nuo savo jausmų ir poreikių  vedami prasmingo tikslo. Todėl labai dažnai jų siekia pažangos ir tobulėjimo.

 1. Vandenis „Komformistai“

Vandeniai dažniausiai yra emocingi ir aistringi. Jie domisi viskuo, kas neįprasta, yra kūrybingi ir bendraujantys. Vandenio reakcijas ir elgesį gali būti sunku nuspėti. Šio Zodiako ženklo atstovai labai gerbia savo komfortą, rimtį, todėl stengiasi sukurti sau patogias sąlygas. Kitaip tariant, geriau glaistyti kylantį konfliktą nei drumsti savo ramybę

 1. Žuvys „Emocingos“

Baigdami Zodiako ratą, Žuvys sujungia daugybę kitų Zodiako ženklų savybių. Daugelis šio ženklo atstovų yra labai rūpestingos ir dėmesingos aplinkiniams. Juos visada traukia kažkas neįprasto ir nepaaiškinamo, jie dažnai sklando debesyse, bandydami pabėgti nuo šio pasaulio. Daugelis Žuvų yra gana emocingos.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą