Krepšiai ir piniginės yra tiesiogiai susiję su jūsų pinigine energija. Jūs tiesiog rizikuojate prarasti savo sėkmę ir gerovę

Žinoma, visi žinome, kad reikia dalintis, padėti. O kai tik įmanoma, stengiamės padėti savo artimiesiems ir tiesiog tiems, kurie atsiduria keblioje padėtyje. Tik būkite atsargūs skolindami tam tikrus daiktus. Mat kartu su šiais daiktais galite  perleisti ir  savo sėkmę, gerovę ir sveikatą.

 

 1. Druska

Apskritai  nei skolinti, nei skolintis druskos nepatartina. Druska sugeria namų energiją.

Todėl kartu su druska  jūs galite atiduoti kažką nematomo, bet labai svarbaus.

Jeigu atsitiko taip, kad nepatogu atsisakyti, tuomet geriau tiesiog atiduokite kaimynui visą pakelį druskos. suprantama, tokios „skolos“ nereikėtų atsiimti. Priešingu atveju – rizikuojate prisiimti kitų žmonių rūpesčius ir nelaimes.

 1. Indai ir virtuvės reikmenys

Pavojinga duoti tuščius indus. Taip jūs  galite prarasti savo gerovę ir šeimyninę laimę, gali prasidėti kivirčai. Norint apsisaugoti – reikia duoti indus ne tuščius, o ką nors į juos įdėti. Bet jie taip pat turų būti grąžinti ne tušti.

 1. Paskutinis duonos gabalas

Jei liko paskutinis gabalas, jokiu būdu negalima jo  nei skolinti, nei skolintis. Taip į jūsų namus gali atkeliauti skurdas.

 1. Drabužiai ar papuošalai

Daugelis žmonių turi savo laimingą daiktą ar smulkmeną. Tai gali būti apyrankė, diržas ir panašiai. Negalima niekam  skolinti tokį daiktą, nes jo magiškas poveikis susilpnės.

 1. Daiktas, kurį daug dėvite ir naudojate

Tai yra tik jūsų asmeninis daiktas, kuris  paprastai būna prisotintas jūsų energijos. Taip atiduosite dalelę savęs. Ne visada galite būti šimtu procentų tikri, kaip su jumis elgiasi tas, kuriam skolinate.

 1. Šukos

Daugelis magiškų ritualų ir ceremonijų atliekami su plaukais. Todėl geriausia savo šukomis su niekuo nesidalyti.

 1. Pinigai laidotuvėms

Laidotuvėms dovanoja pinigų tiesiog taip, mirusiojo atminimui. Jie tiesiog daro gerą darbą – padeda pinigais. Bet jūs to nedarykite. Priešingu atveju, rizikuojate į savo gyvenimą pritraukti nelaimę.

 1. Šluota

Paskolinus šluotą gali užklupti finansinių problemų virtinė, rizikuojate atiduoti piniginę sėkmę.

 1. Laiminga kupiūra

Tiesą sakant, tai yra jūsų pinigų talismanas. Jis pritaikytas jūsų energijai, todėl stenkitės ja su niekuo nesidalinti.

 1. Patalynė

Padidėja apgaudinėjimo ir šeimyninių kivirčų rizika.

 1. Krepšiai ir piniginės

Šie dalykai yra tiesiogiai susiję su jūsų pinigine energija. Jūs tiesiog rizikuojate prarasti savo sėkmę ir gerovę.

 1. Veidrodžiai

Geriau niekam net neduokite  į rankas savo veidrodžių. Neįmanoma nuspėti – tada jūsų namuose gali „apsigyventi“ kažkieno energija, arba dalelę savo energijos atiduosite kitiems žmonėms.

 1. Brangiausias daiktas

Tiesiog kažkas labai mylimo ir mielo jūsų širdžiai, net jei tai būtų smulkmena, nušiurusi knyga ar brangus papuošalas. Čia, kaip ir „laimingojo“ atveju, sutelkta daug jūsų energijos.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą