Po daugiau nei metų draugystės Jacobas nusprendė iškelti sužadėtuvių klausimą, bet norėjo tai padaryti neįprastai ir nekasdieniškai. "Facebook" nuotrauka

Praėję metai sveikatos priežiūros darbuotojams buvo nepaprastai sunkūs, tačiau net ir pasaulinės sveikatos krizės metu meilė randa būdą, kaip sužydėti.

 

Nusprendė iškelti sužadėtuvių klausimą

Kelsey Dunlap ir Jacobas Youngas dirba skubios pagalbos slaugytojais Wellstare Kennestone ligoninėje Marietoje, Džordžijos valstijoje. Jie dirbo vienoje pamainoje, kai susidūrė COVID-19 pandemijos įkarštyje ligoninės „AirLift“ sraigtasparnių aikštelėje, kur padėjo transportuoti sunkiai sergančius pacientus. Jaunas vyras sako, kad idėja pasipiršti savo mylimajai Kelsey tiesiog ant daugiaaukščio pastato stogo kilo ne iš karto. „Kai žinai, tai žinai“, – paprastai pasakė ji.

Po daugiau nei metų  draugystės Jacobas nusprendė iškelti sužadėtuvių klausimą, bet norėjo tai padaryti neįprastai ir nekasdieniškai. Todėl padedant ligoninės administracijai, buvo surengta ypatinga akimirka ant stogo, kur jis ir pasipiršo!

Kelsey aprašė šią sceną  savo socialinio tinklo „Facebook“  paskyroje. „Aš maniau, kad tai tik dar viena  darbo diena, paimant kitą pacientą iš sraigtasparnių nusileidimo aikštelės. Bet mano gyvenimo meilė atskrido sraigtasparniu, priklaupė ant kelio ir padarė mane laimingiausia mergina planetoje“, – parašė ji.

Vaizdo įraše matyti, kaip Kelsey stumia vežimėlį sraigtasparnio link, kad paimtų pacientą, tačiau paskutinę minutę vietoj jo pasirodė Jacobas. Vaizdo įraše matyti, kokia ji susijaudinusi ir nustebusi, kai sako „taip“ ir stipriai jį apkabina!

Vėliau mergina sužinojo, kokių pastangų  prireikė  jos vaikinui, kad įgyvendintų savo sumanymą, ir buvo priblokšta.

 

Ją nelengva nustebinti, bet jam pasisekė tai padaryti

Pirmiausia jis  iš anksto susitarė su ligoninės administracija, kad tai atrodytų kaip tikras paciento perkėlimas.  Po to jam buvo suteikta laisva likusi dienos dalis, kad jie galėtų iš karto švęsti.

„Prireikė maždaug trijų kitų slaugytojų, dviejų ar trijų žmonių iš mano vadovų komandos, kad padėtų įgyvendinti visą šį sumanymą ir kad viskas įvyktu tiksliai numatytą akimirką. Galvoju, kad tai buvo tobula idėja“, – sakė Jacobas savo interviu vietos televizijai.

Kelsey  tiesiog neteko žado iš netikėtumo!

„Mane nelengva nustebinti, bet jam pasisekė tai padaryti“, – sakė laiminga mergina.

Po tokio sunkaus laiko kovojant su pandemija Kelsey nekantriai laukia kito savo gyvenimo su Jacobu etapo.

„Pastarieji dveji metai buvo labai sunkūs visiems sveikatos priežiūros darbuotojams, bet mes tiesiog džiaugiamės, kad kiekvieną dieną galime turėti savo geriausią draugą ir didžiausią užuovėją darbe, – paaiškino Kelsey. –  Tiesiog neįtikėtina, kad  mes susitikome ir sustiprinome savo santykius“.

Slaugytojai taip sunkiai dirba dėl mūsų visų, todėl džiaugiamės matydami, kad du žmonės iš jų surado meilę, nepaisant įtemptų metų!

„Facebook“ nuotraukos, stopkadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą