Tikriausiai žinote, kiek turi miegoti žmogus, norint, kad jis gerai jaustųsi? Bet tai priklauso ir nuo daugelio veiksnių – amžiaus, jo veiklos pobūdžio, aktyvumo per dieną ir … Zodiako ženklo.

Iš tikrųjų kiekvienas žmogus yra individualus. Todėl vienam iš jūsų nurodytos miego valandos  gali atrodyti tos, kurių jam ir reikia, o kitas gali pasakyti, kad jam reikia daugiau miego! Tuo tarpu trečiam gali sukelti tik šypseną, perskaičius, kiek jam valandų patartina miegoti. Bet kuriuo atveju bus įdomu perskaityti!

 

Avinas

Ugnies stichijos ženklo atstovams rekomenduojama miegoti ne mažiau kaip 6-7 valandas per parą.

Jautis

Jam gali užtekti ir penkių valandų per parą ir jausis nuostabiai, tarsi būtų išmiegojęs visas aštuonias valandas!

Dvyniai

Pilnavertis poilsis jiems trunka apie dvylika valandų. Todėl pailsėję mažiau, Dvyniai jausis pavargę ir susierzinę.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo emocijos dienos metu labai svyruoja, vadinasi, išeikvojama daug energijos! Todėl norint atsipalaiduoti ir kaip reikiant pasikrauti energija, Vėžiui gali prireikti ir dešimties valandų nepertraukiamo miego.

Liūtas

Liūtams gerai savijautai pakanka aštuonių valandų nakties poilsio.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo atstovams pakanka miego, trunkančio šešias valandas, ne daugiau.

Svarstyklės

Kadangi Svarstyklės didžiąją dalį savo energijos dienos metu atiduoda kitiems žmonėms, jiems reikia mažiausiai 10 valandų miego per parą.

Skorpionas

Šis Vandens  stichijos ženklas yra labai reiklus visame kame, todėl norėdamas gerai išsimiegoti, jam gali prireikti ir 10–12 valandų miego per parą.

Šaulys

Šio ženklo atstovas nepretenzingas, todėl norėdamas atstatyti jėgas, jam pakanka ir 6–7 valandų miego.

Ožiaragis

Jie teikia pirmenybę stabilumui visur ir visada, todėl ir stengiasi miegoti apie 8 valandas. Miego trūkumas daro blogą įtaką Ožiaragio nuotaikai ir, atitinkamai, visiems aplinkiniams žmonėms.

Vandenis

Šie Oro stichijos atstovai neišsimiega pakankamai retai. Šešios valandos nakties poilsio – ir Vandenis puikios nuotaikos.

Žuvys

Dvyliktojo Zodiako ženklo atstovams reikia maždaug 6 valandų miego, jei jie yra teigiamos emocinėse būsenos. Arba dešimties valandų, jei juos kažkas slegia ar yra nusiminę.

O kaip jums? Ar sutinkate su tokiu miego trukme?

Žinia, pilnavertis nakties poilsis yra svarbus žmogaus sveikatos komponentas. Mokslininkai įrodė, kad gilus miegas padeda atsispirti net gripo virusams! O dėl miego trūkumo organizmas susilpnėja, dėl ko gali sutrikti imuninė sistema. Nepamirškite to, miegokite pakankamai ir būsite sveiki!

 

parengta pagal joinfo.ua

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą