Šio ženklo atstovė turi ypatingą ryšį su žeme, todėl yra labai atsakinga ir disciplinuota. Jai patinka ilgalaikiai santykiai, tačiau neskubina ir pati nenori skubėti. Archyvo nuotrauka

Jei jūsų turimi penki pojūčiai pasakytų, kad prarasite realybės jausmą, tikriausiai nesiveržtumėte į priekį, norėdami patirti meilės jausmą. Tačiau kai mergina labai patinka, pamirštate, kas jūsų laukia ir mažiausiai galvojate apie tai, o norite greičiau ją pabučiuoti. Zodiako ženklo merginos skleidžia  ypatingus meilės pojūčius, neskaitant romantikos ir atsiradusių „drugelių pilve“. Bet kas daugiau  jūsų laukia, jei įsimylėsite šią Zodiako ženklo merginą?

 

Avinas

Ji – aukštų tikslų turinti mergina, nelaukianti, kol princas pasibels į duris, kad nuspręstų jos likimą.  Ji labai kantri, neskuba, nori pasirinkti ir būti tik su labiausiai jai tinkamu žmogumi. Nors šio ženklo atstovė mėgsta dėmesį, tačiau mėgsta ir iššūkius, todėl nenustebkite, jei iniciatyva kils iš jos. Ji nėra savanaudė, žino, kad yra nuostabi mergina, todėl kad ir kaip į ją žiūrėtumėte, ji komplimentus priima be problemų. Jai reikia drąsaus, švelnaus vaikino, tačiau, kad nekontroliuotų jos.  Todėl jei norite užkariauti Avino ženklo merginos širdį, būtinai parodykite jai, kad būsite šalia jos sielvarte ir džiaugsme. Antraip, geriau ji bus vienišė, nei pasirinks tą, kuris nevertins jos.

 

Jautis

Šio ženklo atstovė turi ypatingą ryšį su žeme, todėl yra labai atsakinga ir disciplinuota. Jai patinka ilgalaikiai santykiai, tačiau neskubina ir pati nenori skubėti. Tačiau jei Jaučio ženklo mergina pajustų spaudimą, tai geruoju nesibaigtų. Šio ženklo atstovė yra užkariautoja iš prigimties, nes jos išsilavinusi asmenybė  ne tik tai leidžia, bet kur kas ir daugiau.  Jai būdingas subtilus humoro jausmas ir lygiai taip pat subtiliai ji žavi vaikinus. Todėl apsvaigus nuo jos kerų, norėsis kuo ilgiau su ja būti ir apskritai nebeišeiti iš jos gyvenimo. Ji darbšti, mėgstanti jaustis nepriklausoma ir aiškiai žinanti, ko ir kiek yra verta. Tačiau jei ji pirmiau įsimylės jus, vadinasi, pasitiki jumis, nes ir pati yra sąžininga ir ištikima. Ji nenori būti išduota ar apgaudinėjama.

 

Dvyniai

Ji yra nenuspėjama šio Zodiako ženklo atstovė, mėgstanti susitikinėti su vaikinais, tačiau dar nereiškia, kad ji iš karto užburs savo flirtuojančiu žvilgsniu ir galėsite jos klausytis valandų valandas. Be abejo, jos žavesys ir sąmojis yra pagrindiniai veiksniai, kai nori pavergti kitų širdis ar net sudaužyti jas. Dvynių ženklo atstovės yra nenugalimos ir neįtikėtinai žavingos. Be to, jos intelektas leidžia užmegzti geriausius pokalbius. Ji yra mergina, kuri mėgsta  ne tik šnekučiuotis, bet ir juoktis, palaikyti gerą nuotaiką. Tačiau turite žinoti, kad ją užkariauti nėra lengva, kadangi jos jausmai būna nepastovūs – tai šalti, tai šilti. Tam tikru momentu galite pajusti, kad ji kaip niekad traukiasi atatupsta nuo jūsų, todėl turėsite įdėti nemažai pastangų ir energijos, kad taip neatsitiktų ir  skirti jai daugiau laiko. Be to, turite būti pasirengę tam, kad ji nuolat keičia savo nuomonę. Kartais ji nori visko, o kartais nieko.

 

Vėžys

Zodiako žvaigždyne nėra intuityvesnės merginos nei Vėžys. Jos emocijos yra jos kompasas visame kame. Bėda ta, kad jai nėra lengva ir ji neskuba atsiverti žmogui. Jai reikia, kad pirmiausiai jis veiksmais parodytų, jog yra to vertas. Kita vertus, vien todėl, kad ji miela, dar nereiškia, kad ji jau kris jums prie kojų. Tačiau jei šio ženklo atstovė pasitiki žmogumi, ji leidžiasi į nuotykius, nebijo romantikos ir tuo labiau, jei jūs jai įrodysite, kad būsite šalia net ir sunkiausiomis akimirkomis ir ją išklausysite bei paguosite. Atminkite, kad ji labai vertina savo socialinį ratą, todėl nesistenkite jos atitraukti nuo šeimos ir draugų. Taip, ji gali gana greitai įsimylėti, bet tik tuo atveju, jei jūs ją gerbsite ir atiduosite savęs tiek, kiek ji. Kitaip tariant, jei nemylėsite jos tiek, kiek ji myli, tada ji lengva ranka išbrauks jus iš savo gyvenimo. Žodžiu, negalėsite jaustis saugūs jos širdyje, net jei ji  myli, jei priversite ją pasijusti blogai arba kaip nors kitaip pasielgsite su ja blogai.

 

Liūtas

Labai dažnai Liūto ženklo mergina traukia kitus savo žavesiu, pasitikėjimu savimi. Todėl poroje su ja  gana greitai įsiliepsnoja aistros ugnis, ir šis pasitikėjimas savimi tampa kerinčiu žavesiu. Ji yra  dosni mergina, tačiau kalbant apie partnerius, jai patinka gauti tai, ką duoda. Kai kuriems ji gali būti reikli, bet pasitiki tuo, ko nori. Turite žinoti, kad jei ji suteikia jums galimybę, tai viskas, ką gausite, ji nėra ta, kuri lengvai atleidžia. Be to, jai patinka būti dėmesio centre, todėl jei neskirsite jai šio  svarbiausio prioriteto arba nesuteiksite galimybės, geriau su šio ženklo mergina net nemėginti užmegzti santykių. Kitas svarbus dalykas: niekada net nemėginkite provokuoti jos pavydą, nes ji su tuo nežaidžia. Iš tiesų, galite ją prarasti, jei tai padarysite. Šio ženklo atstovė teikia pirmenybę rimtiems santykiams, todėl ji nebus šalia žmogaus, kuris pažeidžia jos emocinį stabilumą.

 

Mergelė

Šio ženklo mergina būna linksmai nusiteikusi,  kartais nesuprantama, bet tai labiau norėdama apsaugoti save nuo apgaulės ir kitų nemalonumų. Tačiau jei elgsitės su ja maloniai, būtent tai ir gausite, bet jei bandysite ją įskaudinti,  ji gali atsilyginti su kaupu, kad mažai tikrai nebus.  Joje nėra sarkazmo, ji stengiasi apgalvoti, prieš žengdama žingsnį, tačiau žino, kaip pastatyti į vietą, jei kas nors mėgintų su ja pasielgti ne taip, kaip dera. Mergelės ženklo mergina būna švelni širdyje, tačiau ji to neparodys tol, kol neįsitikins, kad ir partneris toks pats yra. Ji gana praktiška asmenybė ir orientuota į smulkmenas. Atminkite, kad jos perfekcionizmas padeda jai atkreipti dėmesį į viską. Iš pradžių ji jums gali atrodyti šiek tiek šalta, tačiau ji yra labai atsargi. Jai reikia jaustis patogiai, kad galėtų atsipalaiduoti ir parodyti savo jausmus. Ji viską vertina, todėl skirkite jai laiko atsipalaiduoti ir ji atsiskleis visu savo gražumu.

 

Svarstyklės

Tai bendraujanti Zodiako ženklo atstovė, kuriai nesunku užmegzti pokalbį, jei nejaučia pareigos tai daryti. Tačiau ji įgavo bauginančią savikontrolę, nes pavargo bendrauti su žmonėmis, kurie nori tik ką nors gauti mainais. Jai nepatinka spaudimas ar jausmas, kad kiti nori viską nuspręsti už ją. Laikas yra viskas, ko jai reikia, kad  galėtų neskubėdama pažinti žmogų ir atiduoti jam visą savo sielą. Iš tiesų, ji turėtų parodyti daugiau savo emocinę pusę, nes tai leidžia jaustis labiau mylimai ir vertinamai. Ji labai rūpestinga, neskuba smerkti kitų. Veikiau priešingai – stengiasi įsiklausyti ir suprasti. Ji ištikima, nemėgsta šokti nuo vieno prie kito, kol palaiko santykius. Be to, ji – bučinių ir glamonių meistrė, priverčia pamiršti visus blogus dalykus, atsidūrus jos glėbyje.

 

Skorpionas

Skorpiono ženklo merginos dažniausiai pažadina snūduriuojančius jausmus, kad buvimas šalia netaptų nuobodybe. Tačiau šio ženklo mergina nereikia manipuliuoti, norint laimėti jos palankumą. Tai yra jos prigimties dalis. Ji geba įžiebti labai stiprius jausmus, kviečiantys meilei be galo. Ji yra bendraujanti ir atvira, bet netiki visu tuo, ką sako jai vyrai. Mat nenori, kad būtų atrastos jos silpnybės. Be to, bijo net pagalvoti, kad gali atsidurti netinkamose rankose. Taip pat turėtumėte žinoti, kad ji yra labai užsispyrusi, kai jai patinka vadovauti, nurodinėti, kontroliuoti. Todėl geriau atsitraukite, nes ji nesustos, kol pasieks savo. Bet jei tikrai norite užkariauti jos širdį, leiskite jai būti savimi. Nes jei pradėsite jai ką nors drausti, ją slopinti, ji su jumis paprasčiausiai neliks.

 

Šaulys

Ji yra drąsi, flirtuojanti, atvira, bene smalsiausia ir energingiausia  šio Zodiako ženklo mergina.  Reikia drąsos neatsilikti nuo jos, nes ji nesustodama eina į priekį. Jos tikslas – aprėpti  neaprėpiamus dalykus ir nugalėti nenugalimus. Gali būti, kad ji tada jausis labai išsekusi, bet ji vis tiek tęs. Jai patinka mokytis, tobulėti, todėl neprisikabins prie to, iš ko ji negali pasisemti žinių. Todėl kuo daugiau įgūdžių jūsų sąraše, tuo geriau. Jūs tikrai turite pasiruošti nepakartojamai kelionei su šio ženklo atstove. Ir visai nesvarbu kur: į žinių pasaulį ar į planetariumą. Mat vieną dieną ji gali norėti patyrinėti ką nors nežinomo, o kitą  – įtikins jus leistis į ekstremalų žaidimą. Jei norite santykių, kuriuose kasdien darytumėte tą patį, nešvaistykite laiko, nes su Šaulio mergina taip nebus. Jai reikia gryno adrenalino.

 

Ožiaragis

Ji yra ambicinga, azartiška mergina, linkusi investuoti laiką į save, kad taptų geriausia savo versija. Todėl jei kas nors nori įsiskverbti į jos širdį, turi žinoti, kad tam teks  įveikti vieną kliūtį po kitos. Teks pasistengti, nes ji ne iš tų, kurios savo jausmus demonstruoja vien dėl meilikavimo. Ji yra nepriklausoma, todėl jei ji nuspręstų būti su jumis, tai tik todėl, kad jūs jai tikrai įdomus. Jai reikia žmogaus, kuris suteiktų jai saugumą, kuris ja rūpintųsi ir tuo pačiu leis jaustis mylimai. Jai reikia abipusiais jausmais paremtų santykių, kad netektų maldauti kiekvieną kartą, kai nori dėmesio. Ji yra gana tiesmukiška mergina, todėl tikisi, kad jos partneris taip pat bus tiesus, atviras ir nuoširdus. Jos tikslai aiškūs, todėl jei neįkvėpsite jos jų siekti, geriau netrukdykite ir palikite ją ramybėje.

 

Vandenis

Šio ženklo mergina yra ekscentriškos sielos ir mėgsta viską, kas skatina jos pojūčius. Jei norėsite ją užkariauti, teks būti ne tik labai budriems, bet ir pasistengti, nes, priešingu atveju, nepavyks ilgai išlaikyti jos dėmesį. Ji yra mergina, kuri mėgsta išsiskirti. Lygiai taip pat ji visada visame kame randa energijos. Neabejotinai tai labai ir nepriklausoma mergina, mėgstanti pasinerti į savo idėjas ir projektus, tačiau neprieštarauja, kai kas nors kitas nuoširdžiai domisi jos darbais. Ji nori žinoti, kad šalia kito gali išlikti savimi,  nors tuo pačiu nenori būti dominuojanti. Tuo labiau stengtis pakeisti savo prigimtį ar asmenybę. Aišku viena, kad ji bus su tuo žmogumi, kuris supranta, kad laužyti kai kurias taisykles nėra taip blogai, kaip atrodo.

 

Žuvys

Tai mąstanti, kūrybinga asmenybė, trokštanti meilės ir būti mylima. Jos siela tokia jautri, kad iš pirmo žvilgsnio  galite patraukti jos dėmesį. Ji stengiasi vadovautis protu, vis dėlto dažniausiai  kiekvieną jos žingsnį kontroliuoja širdis. Todėl jei vieną  gražią dieną pavyks ją laimėti, žinokite, kad ji myli giliai ir jai  tikrai nereikia trupinių. Todėl jei nesate pasiruošę nuoširdžiai mylėti, geriau aplenkite šio ženklo merginą. Ji nebijo parodyti savęs tokia, kokia yra, mėgsta sakyti tai, ką jaučia. Nors ji nėra ta, kuri žengia pirmą žingsnį, bet ji yra draugiška ir jos žodžiuose slypi ta šiluma, kuri užburia. Tiesa, bet kartais būna sunku pralaužti jos jausmų ledus. Kitaip tariant, užkariauti jos dėmesį nėra lengva, bet galite pradėti nuo to, kad pirmiausiai ją išklausysite, o tik paskui pasakysite, ką galvojate apie ją. Jai patinka, kai kas nors skiria laiko įvertinti jos nuomonę, kas su ja vyksta. Būkite kantrūs ir pažinsite jos gailestingą, rūpestingą ir nesavanaudišką širdį.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą