Net jei dabar atrodo, kad radote savo laimę, jokiu būdu neturėtumėte skubėti. Galbūt „rožiniai akiniai“ neleidžia tinkamai įvertinti savo merginos. Archyvo nuotrauka

Viename iš ankstesnių  straipsnių aiškinomės, kas yra laisvės būsena – kai vyras/vaikinas nėra santykiuose ir jų nesiekia, bet yra vienatvės būsena – kai vyras yra vienas ir nori santykių bet dėl ​​daugelio priežasčių jis yra vienas. Ir kuo ši vienatvė stipresnė, tuo aštresnis noras ne tik susirasti merginą, bet ir viso gyvenimo meilę bei žmoną.

Žinoma, suprantame priešingos lyties atstovus, kurie svajoja apie tyrą meilę ir tvirtą santuoką. Tačiau neturime šimtaprocentinių nurodymų, kaip įgyvendinti šią svajonę. Užtat galime pasiūlyti keletą patarimų, kurie padės išvengti didelių klaidų. Tiesa, šie patarimai nėra panacėja, o ypač žinant, kaip protingos merginos sugeba jas apeiti. Vis dėlto manome, kad geriau kažką daryti, nei nieko nedaryti.

 

  1. Paklauskite savęs – ar tai būtina?

Svarbiausia pradėti nuo savo gyvenimo meilės paieškos. Nes tokia būsena yra jei ne trumpalaikė, tai nulemta išorinių ir vidinių veiksnių. Pavyzdžiui, jūs vaikštote ir matote parke gražiai burkuojančias poras. Žiūri į jų laimingus veidus ir nori to paties, bet…

Tačiau medalis turi dvi puses, todėl bent kelis kartus paklauskite savęs – ar tikrai norite užmegzti rimtus santykius? Dažniausiai šį norą lengvai supainioja su noru tiesiog linksmai praleisti laiką su  mergina.

  1. Apeikite abejotinas merginas

Deja, šiandien „abejotina mergina“ yra per plati sąvoka, kurios atskleidimui reikėtų skirti atskirą temą. Tačiau trumpai apibūdinsime pagrindines savybes. Abejotina mergina yra ta, kuri, kuri keičia vaikinus kaip pirštines, turi nemažai žalingų įpročių. Galvoja, kad visi vyrai turėtų ją aprūpinti viskuo. Žinoma, galite nekreipti dėmesio į šiuos žodžius, bet  paskui nenustebkite, kad  santykiai  skausmingai žlugs. Ypač, jei jau būsite spėję ją įsimylėti.

  1. Peržiūrėkite jos socialinius tinklus

Užtenka pažiūrėti į jos socialinių tinklų paskyras ir nesunku bus suprasti, su kokia mergina turite reikalų.

Ryškiausi rodikliai – įrašai, kuriais ji pildo savo puslapį, tam tikrų grupių prenumeratos ir nuotraukos. Pavyzdžiui, jei jos puslapyje pilna nuotraukų su mažiausiai drabužių, tai yra proga pagalvoti, kodėl ir kam ji tai daro.

Beje, daugelis vyrų noriai leidžiasi į santykius su tokiomis merginomis, o paskui nustemba – kaip čia yra, ji ne tik toliau talpina tokias nuotraukas, bet ir noriai atkreipia kitų vyrų dėmesį.

  1. Nepradėkite santykių, kurie akivaizdžiai pasmerkti žlugti

Meilė yra nuostabi, tačiau daugelis psichologų įrodė, kad jei šis jausmas neišnyksta, tada po pirmųjų dvejų ar trejų santykių metų jis ištirpsta ir atsiranda kiti veiksniai, pavyzdžiui, psichologinis suderinamumas ir kiti dalykai.

Ir dažnai daugelis porų neišvengia interesų susidūrimo. Pasipila abipusiai kaltinimai: „Tu esi savanaudis!“, „Esi egoistas, galvoji tik apie save!“ ir panašiai. . Akivaizdu, kad nesusitvarkysite, todėl nėra prasmės  ir tęsti. Tai reiškia, kad tokie santykiai akivaizdžiai pasmerkti žlugti.

  1. Neskubėkite

Tarkime, apsigyvenote su mergina, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo ideali, po vienu stogu. Protinga, graži, ekonomiška, be tamsios praeities. Tikra svajonė, kurią jau šiandien esate pasirengęs vesti į santuokų rūmus.

Net jei dabar atrodo, kad radote savo laimę, jokiu būdu neturėtumėte skubėti. Galbūt „rožiniai akiniai“ neleidžia tinkamai įvertinti savo merginos.

Kai romantikos laikotarpis baigiasi, žmogus prieš mus pasirodo visiškai kitoje šviesoje. Kai mergina parodo savo tikrąjį veidą, tada jau galima nuspręsti, norisi kažko daugiau su ja ar ne.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą