Kiekvienas žmogus linksminasi savaip. Vieni laisvalaikiu mieliau leidžia laiką bendraudami su draugais, kiti savaitgalį leidžiasi į trumpas keliones, dar kiti sportuoja arba tiesiog guli ant sofos su knyga ir be galo džiaugiasi galėdami pailsėti. Ne paslaptis, kad kaip ir daugelis kitų mūsų įpročių, priklausomybės „laisvalaikiui“ formuojasi veikiant Zodiako ženklui, po kuriuo esate gimę.

Šiandien pasakojame apie tai, kaip Zodiako ženklų atstovai mėgsta linksmintis ir smagiai leisti laiką vakarėliuose. Beje, ir mes ne šiai sau apie tai užsimename, juk šiandien – penktadienis!

Taip pat norėtume priminti, kad žmonės, gimę mėnesio 1-18 dienomis, yra laikomi „grynaisiais“ ženklais, o ankstesnis ar kitas ženklas daro įtaką likusiems: tiek apibūdinant žmogų, tiek ir remiantis astrologinėmis prognozėmis. Ir į tai reikia atsižvelgti.

 

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Avinas eina į vakarėlius neturėdamas jokių išankstinių nusistatymų ir minčių, kad pavyks ką nors pakabinti ar suvilioti. Avinas eina tiesiog norėdamas gerai praleisti laiką linksmoje kompanijoje. Vienintelė problema yra ta, kad Avinui „ką nors“ sąvoka yra specifinė. Nors dauguma kitų Zodiako ženklų atstovų, gurkštelėję „ant drąsos“ leidžiasi į flirtus, bet Avinas, nors ir būna tam pasiruošęs, bet neskuba to daryti. Jo manymu, tai turėtų įvykti tarsi savaime! Jo pagrindinė nuostata yra neišsipurvinti anksčiau laiko ir nepradėti plūduriuoti kaip kokiam mėšlui! Todėl stengiasi iki pat galo išlikti džentelmeniškai orus ir garbingas! Su šio ženklo atstovu būna įdomu pabendrauti, nors jis ir nesistengia spindėti ar kaip nors kitaip įtikti priešingos lyties atstovėms.

Užtat Avino ženklo dailiosios lyties atstovė, sugavusi patraukliausio vyriškio užmaskuotą žvilgsnį, pasiruošusi užkariauti jį, todėl geriau nesimaišyti jai po kojomis. Nes gali ir sutrypti. Bet netrukdoma, ji tiesiog paims auką už kaklaraiščio (ar dar už ko nors) ir nusitemps. Ir tada toks vyras galės ramiai iškvėpti ir pasakyti, kad vakarėlis buvo puikus.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jaučio ženklo dailiosios lyties atstovė žino, kad lemtinga moteris nėra jos vaidmuo, bet apsvaigusi iš laimės ar gėrimų jos galvoje pradeda suktis visai kitokios mintys. Neįmanoma kitaip paaiškinti situacijos, kai sveika jauna ponia staiga virsta Rodžerio Triušio žmona. (gal kuriam nors iš jūsų teko matyti 1988 metais amerikiečių sukurtą filmą „Who Framed Roger Rabbit“ („Kas pakišo triušį Rodžerį“). Tai reiškia, kad ji pradeda koketuoti ir flirtuoti natūraliai sklandžiai ir grakščiai, pirštais pasinerdama ir kedendama savo vešlius plaukus, mirksėdama blakstienomis, vėjavaikiškai patemdama apatinę lūpą, šnabždėdama geidulingus žodžius savo aksominiu balsu ir paspirdama koja „et!“. O tuo metu vyrai yra pasirengę ne tik pavaišinti ją įvairiausiais svaiginamais kokteiliais, bet ir priklaupus ant kelio, išbučiuoti jos pirštų galiukus. Pasisekė tiems, kurie dar nespėjo nugriūti po stalu ir gali tikėtis šio ženklo atstovės divos žvilgsnio ir dėmesio. O akinantys prožektoriai stačiai kiaurai peršviečia visą šį vykstantį veiksmą. Ta prasme, kai plieskia šviesa, o visi ten esantys vyrai susirenka aplink Jaučio ženklo moterį ir bando iš jos gauti pagrindinį dalyką, kažkuri jos draugė pasako: „Sutuoktinis laukia tavęs prie durų“.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniai, leisdami laiką vakarėliuose, beveik visą vakarą kontroliuoja save, tačiau artėjant finalui, jie ima suprasti, kad nebeturi jėgų daugiau žvelgti į šias juokingas grimasas ir į šitą ganėtinai vulgarų „babuinų“ šokį! Šią akimirką Dvyniai galvoja, kad reikia kuo greičiau iš čia evakuotis ir pakeisti dislokacijos vietą. Net jei šio ženklo vyriškos lyties atstovų dėmesys ir užkliūva už kurios nors moters, jie neskuba rodyti joms dėmesį ir juo labiau  susipažinti artimiau. Greičiau Dvyniai pradės juokauti ar kaip nors kitaip pademonstruos savo humoro jausmą. Pavyzdžiui, Dvyniams nieko nereiškia pasiūlyti visiems atsistoti ir iš eilės pasakyti po žaismingą tostą. Nes, anot jų,  linksmybės nebus linksmybės, jei jose stigs nekalto pokšto. Būtent tuo šio ženklo atstovai ir stengiasi „sušildyti“ aplinkinius. Bet įdomu, kad tai patinka visiems, išskyrus vakarėlyje dalyvaujančioms moterims, kurioms pirmiausiai reikia vyrų dėmesio ir gražių, meilių, o ne šmaikščių ir pajuokiančių žodžių.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžio ženklo atstovė iš tikrųjų būna lemtinga moteris, nors ji pati ne visada su tuo sutinka ir nori pripažinti.  Kadangi Vėžio ženklo moterims geriausiai pažįstama ši teorija: romantiškai susipažinti su vyru, suvilioti ir palikti jį „ant ledo“.  Ir nėra ko stebėtis, nes Vėžio ženklo moteris sugeba per vieną vakarėlį „perskaityti“ visą ją sudominusio vyro gyvenimą. Taigi, Vėžys naudoja patikrintą teorinį metodą: ji žino, kad norint užkariauti bet kurį vyrą, ji turi būti lemtinga moteris. O tai reiškia, kad pirmiausiai ji turi būti labai paslaptinga, tarsi neįmenama mįslė. Labai. Todėl ir vakarėlio metu Vėžys linkęs slėptis tamsiame kamputyje ir iš ten stebėti kiekvieno jai tinkamo ar patikusio vyro tykų žvilgsnį. Bet tai yra tik vienas iš nedaugelio šio ženklo atstovės būdų, esančių jos „ginklų“ arsenale. Problema ta, kad tokiais atvejais ji nežino, ką daryti toliau, todėl mieliau paslaptingai tyli ir šypsosi lūpų krašteliu. Ir kaip bebūtų keista, tai suveikia…

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūto ženklo moteris ar mergina visada būna pagrindinė bet kurio vakarėlio karalienė. Ir jai nereikia to priminti, nes Liūtė visada tai puikiai žino. Tačiau to, ko likusieji nežino (bet mes žinome), yra tai, kad šio ženklo atstovės būna nepaprastai malonios, net filantropiškos, flirtuodamos su stipriosios  lyties atstovais. Taigi, jaunosios ponios ar panelės, nėra ko sėdėti,  išpūtus lūpas! Liūto moteriai nieko nereiškia suvilioti net ir patį Johnny Deppą!  Todėl tik nuo šio ženklo atstovės priklausys, kokio statuso vyrą išsirinkti. Ir tai tektų jam labai pasistengti, norėdamas užkariauti Liūto ženklo dailiosios lyties atstovės dėmesį. Tikėtina, kad vakarėlio pabaigoje Liūto ženklo atstovė nuspręs pagerbti ilgai dūsaujantį dėl jos, savo iš kojų verčiančiu žvilgsniu. Ir taip, kad visi suprastų, jog šio ženklo moters žvilgsnis yra mirtinas. Ir toli gražu ne kiekvienam jį atlaikyti ir ištverti.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Atsargiai, pavojinga akimirka! Šio ženklo atstovai visada ieško šilumos ir prie ko prisiglausti. Net ir tokioje ne visai tinkamoje vietoje, kaip besilinksminančiųjų vakarėlyje. Gimę po Mergelės ženklu gali tiesiog prieiti prie kito žmogaus, prisėsti ir iškloti savo gyvenimą su visomis smulkmenomis! O po to tikėtis, kad kaip ir mama kadaise, paglostys jiems galvą, pasakys, kad esate geri berniukai ar mergaitės ir duos išmintingų patarimų. Galbūt net  priglaus prie savo motiniškos krūtinės. Niekas neabejoja, kad yra daug žmonių, norinčių net ir suaugus gauti savo motinos šilumos bei nemokamos psichoterapijos dozės.

Bet kol kas Mergelė tik žvalgosi tarp šokančių ir kitaip besilinksminančių vakarėlio dalyvių, ir pradeda… valgyti. Ir  baigdama šį kaloringą ir saldų patiekalą,  išgirsta mėgstamos ir ilgai lauktos dainos žodžius: „O, lemtingą naktį! O lemtingą naktį!“.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Tikrų tikriausia pašėlusi valdovė. Visi kiti ženklai, palyginus su šio ženklo atstove, vakarėlio naujokai. Mat Svarstyklės moka nuoširdžiai ir nesunkiai išskleisti savo moteriškus kerus ir išsiveržti vidinei aistrai bei nukreipti ją tinkama kryptimi. Šio ženklo atstovėms nieko nereiškia šokti bare ant stalo, padainuoti populiariausius praėjusio šimtmečio aštuntojo dešimtmečio hitus, pabučiuoti padavėją ar pamerkti akį patikusiam vyrui.

Tuo tarpu šio ženklo vyriškos lyties atstovai gerokai santūresni ir linkę ramiu žvilgsniu stebėti aplinkinius. Tikras Svarstyklių vyrų entuziazmas prabunda tik tada, kai pajunta įsmeigtą į juos „katės“ akių žvilgsnį. Vakaro pabaigoje Svarstyklių ženklo stiprioji lytis gali net pradėti dūsauti: „Ach, kokia moteris, kokia moteris …“ Ir net slapta nubraukti vyrišką ašarą.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Niekas neabejoja, kad Skorpiono moteris –  beveik mirtini nuodai kone kiekvienam stipriosios lyties atstovui. Ir ne tik vakarėliuose, o apskritai gyvenime. Taigi, labiausiai mėgstantys vakarėlius lankytojai, prieš pasikviesdami Skorpiono ženklo merginą ar moterį, užsisako sau sidabrinius šarvus ant savo krūtinės, kad ji nepavergtų jo karštos vyriškos širdies. O kai kurie netgi pasigamina folijos kepurę, norėdami apsisaugoti nuo šio ženklo moters kerų. Ir ne veltui! Nes Skorpiono moteris, apsvaigusi ne tik nuo savo siunčiamų nežemiškų žvilgsnių, bet ir kai ko daugiau, virsta nimfa. „Aš esu maža mergaitė, neinu į mokyklą, perki man sandalus, aš vedu!“ Aišku, šis kerintis Skorpiono ženklo dailiosios lyties atstovių žvilgsnis vyrus veikia labiau nei striptizo šokis jų panosėse.

Tai, kad Skorpiono ženklo atstovės nėra tik driežas su ilga užsilenkusia uodega ir galintis skaudžiai įgelti, bet  jos visada yra pasirengusios medžioti. Ir susiklosčius atitinkamoms gyvenimo aplinkybėms ar situacijai, gali taip stipriai įsikabinti savo žnyplėmis į  vyro kelnių klešnę, kad jam nebebus kur dėtis. Jis taps potencialia Skorpionės auka, su kuria, tikėtina, toliau teks žingsniuoti bendru gyvenimo keliu!

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulio ženklo atstovės neretai tampa vakarėlių žvaigždėmis, bet bėda ta, kad negali nuspręsti, kas joms patinka labiausiai: išlaikytas ir santūrus Ožiaragis ar impulsyvus, bet neretai romantiškas ir mokantis mylėti Avinas. O gal užsispyręs Jautis arba mėgstantis kitus kritikuoti Mergelės ženklo atstovas? Todėl tik pabendravusios su visais išvardintais Zodiako ženklų atstovais, Šaulio ženklo merginos ar moterys gali priimti tvirtą ir nekeičiamą sprendimą. Tai yra, jos ne iš tų moterų, kurios ima ir persigalvoja paskutinę akimirką!  Dar labiau nustebs tie vyrai, pamatę, kad su šio ženklo atstovėmis galima ne tik pasikalbėti iš visos širdies, bet prireikus ir paverkti ant kurios nors jų  peties. Apskritai Šaulio ženklo moters prigimtis pranoksta bet kurį vyrą, kadangi šio ženklo atstovių paleista strėlė  ne tik visada pataiko į širdį, bet ir skaudžiai sužeidžia. Prieš Šaulio dailiosios lyties atstoves sunku atsispirti ne vienam vyrui, nes pagundų nors vežimu vežk. Viskas gali baigtis tuo, kad šioms gundančioms būtybėms teks įteikti sužadėtuvių  žiedą gražioje dėžutėse. Nes niekas nežino, kaip dar galima būtų kitaip  įvilioti šio ženklo atstovę į sekso pinkles. Ir Šaulys kaip tik tą akimirką išeina iš vakarėlio. Negi nenuostabu?!

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragis, atsidūręs vakarėlio sūkuryje, įjungia dominavimo režimą. Tai yra, jis išleidžia savo labai giliai paslėptą esybę ir virsta kone lemtingu vyru, kaip ir Skorpionas. Skirtumas tik tas, kad Skorpionai visada yra tokie, o Ožiaragis atskleidžia šias savo paslėptas savybes tik susiklosčius palankioms aplinkybėms arba norėdamas pasiekti savo iš anksto suplanuotą tikslą.  Jam tai yra ir savotiška kompensacija už visus be tikslo nugyventus metus. Laimei, svaigalai daro tik labai trumpą poveikį Ožiaragio stipriam kūnui, todėl jis nepraranda realybės jausmo ir nepradeda blaškytis. Bet to, kalbama,  kad po sėkmingo Ožiaragio susitikimo su jam skirta mergina ar moterimi, jis tvirtai nusprendžia iki gyvenimo pabaigos išlaikyti celibatą.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandenis puikiai supranta, kad triukšmingi vakarėliai, kuriuose alkoholis liejasi upeliais, tikrai ne jam. Todėl jis įjungia „atsiskyrėlio“ režimą  ir stengiasi įdėmiai stebėti žmones iš šalies. „Štai ši, stovinti netoliese manęs paprasta mergina, bet atrodo labai protinga ir intelektuali. O ką, jei aš ją užkalbinčiau?“, – galvoja Vandenis. Ir tai yra tiesa. Kadangi Vandenis  visada pirmiausiai  renkasi asmenybę, o ne triukšmingų žmonių būrį. Išgeriantys bičiuliai jo taip pat nevilioja. Apskritai jis žiūri į „žaliųjų velnių“  mėgėjus skersomis ir su nepasitikėjimu!  Todėl Vandenis kantriai laukia  akimirkos, kol jam kritusi į akį mergina atsitrauks nuo draugių toliau ir jis galės prieiti ir užkalbinti ją. O po to kaip bus, taip bus… Taip, taip, tuo metu jis dar net nenujaučia, kad ta  „paprasta mergina“   po palaimingos meilės nakties gali pradėti vyti iš jo virveles, apvynioti ant piršto ir visaip kitaip juo pasinaudoti.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvų ženklo dailiosios lyties atstovės puikiai supranta, kad jos yra tikros moterys, tačiau labai nuliūsta, kai niekas to nepastebi. Ir taip nutinka dėl to, kad retas ryžtųsi nuskęsti žuvelių akių gelmėse.  Vakarėliuose Žuvų ženklo dailiosios lyties atstovės taip pat dažnai užgožia kitas, net sugeba nustelbti ryškesnes už save varžoves. „Šioms riebios karvėms, grubioms ir griozdiškoms, panašioms į džipus, niekados neatiteks man patinkantis vyras!“, – galvoja viena šio ženklo atstovė. Taigi, vyrai, sukluskite, pradžioje žuvytės  jus stebi iš tolo: įvertina, svarsto, palygina. O paskui, išlenkusios taurelę brendžio, tiesiu taikymu eina į šokių aikštelę, pakeliui nutvėrusi už alkūnės jai patinkantį partnerį! Ir jei manote, kad ji nuėjo ten vien šokti, tada jūs labai klystate. Ji nuėjo vaidinti pantomimos spektaklio apie savo lemtingą likimą. O jums beliks tik išsižioti iš nuostabos, kad net  žandikauliai atvips.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą